• Αναζήτηση
  • Στα γήπεδα και στην TV

    ΤοΒΗΜΑ Team

    Κυριακή 9/11


    Ντιναμό Μόσχας – ΤΣΣΚΑ
    Μόσχας, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 12.30, Novasports 2

    Βαλένθια – Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, OTE sport2
    Λυών – Γκινγκάμπ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 15.00, Novasports 3
    Ολυμπιακός – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports 2
    Γιουβέντους – Πάρμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE sport4
    Παναθηναϊκός – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 3
    Πανιώνιος – Καλλονή, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 2
    ΠΑΣ Γιάννινα – Νίκη Βόλου, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 4
    Λεβαδειακός – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 7
    Φόρμουλα 1, αυτοκίνητο (Γκραν Πρι Βραζιλίας), 17.45, OTE sport2, Alpha
    Σουόνσι – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, OTE sport1
    Ολυμπιακός Βόλου  – Λάρισα, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
    Ντόρτμουντ – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, OTE sport3
    Φιορεντίνα – Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, OTE sport5
    ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
    Σεβίλλη – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, OTE sport2
    Ρόμα – Τορίνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport1
    Ιντερ – Βερόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport5
    Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, Novasports 2
    Μπρούκλιν Νετς – Ορλάντο Μάτζικ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 22.30, OTE sport3
    Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE sport2
    Σανς – Ουόριορς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3

    Δευτέρα 10/11


    Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, άρση βαρών,
    15.00, Eurosport

    Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Γαζώρου, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 16.00, OTE sport4
    Ολυμπιακός – Τρίκαλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 18.00, OTE sport3
    Απόλλων Σμύρνης – Αλιμος, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
    Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
    Ολυμπιακός – ΑΕΚ, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.30, Novasports 3
    Ρέτζιο Εμίλια – Αρμάνι Μιλάνο, μπάσκετ (Α1 Ιταλίας), 21.00, OTE sport3
    Μόναχο 1860 – Φορτούνα Ντίσελντορφ, ποδόσφαιρο (Β’ Γερμανίας), 21.15, OTE sport1
    Λος Αντζελες Κλίπερς – Σαν Αντόνιο Σπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.30, ΟTE sport3

    Τρίτη 11/11


    Ρίγα – Ολίμπια Λιουμπλιάνας,
    μπάσκετ (Eurocup), 19.30, Eurosport 2

    Βιλερμπάν – Γκραν Κανάρια, μπάσκετ (Eurocup), 21.30, Eurosport 2
    Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Σαν Αντόνιο Σπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.30, OTE sport3

    Τετάρτη 12/11


    Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, άρση βαρών,
    15.00, Eurosport

    ΠΑΟΚ – Μπουντούτσνοστ, μπάσκετ (Eurocup), 19.00, Novasports 3
    Ζενίτ – Χίμκι, μπάσκετ (Eurocup), 19.00, Eurosport 2
    Ολυμπιακός – Γάνδη, βόλεϊ (CEV Cup γυναικών), 19.00, OTE sport5
    Νιου Ορλεανς – Λος Αντζελες Λέικερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3

    Πέμπτη 13/11


    Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, άρση βαρών,
    15.00, Eurosport

    Ούνιξ Καζάν – Νίζνι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 18.00, Novasports 3
    Νεπτούνας – Βαλένθια, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.00, Novasports 2
    Μπάγερν Μονάχου – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.15, Novasports 4
    Λαμποράλ Κούτσα – Ερυθρός Αστέρας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.30, Novasports 3
    Αρμάνι Μιλάνο – Τουρόφ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 1
    Ουνικάχα Μάλαγα – Μακάμπι Τελ Αβίβ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 2
    Τορόντο Ράπτορς – Σικάγο Μπουλς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3

    Παρασκευή 14/11


    Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, άρση βαρών,
    15.00, Eurosport

    Φωκικός – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
    Αναντολού Εφές – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, Novasports 7
    Λιμόζ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.00, Novasports 6
    Ολυμπιακός – Γαλατάσαραϊ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, ΝΕΡΙΤ
    Ελλάδα – Νησιά Φερόε, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport1, ΝΕΡΙΤ
    Πορτογαλία – Αρμενία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport3
    Σερβία – Δανία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport4
    Ρουμανία – Β.  Ιρλανδία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport5
    Μπαρτσελόνα – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 22.00, Novasports 2
    Ουγγαρία – Φινλανδία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 23.45, OTE sport2 (Μ)
    Λέικερς – Σπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.00, OTE sport3


    Σάββατο 15/11


    Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, άρση βαρών,
    15.00, Eurosport

    Τρίκαλα – Πανελευσινιακός, ΚΑΟΔ – Πανιώνιος, Κολοσσός – Ν. Κηφισιά, Κόροιβος – Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2
    Ολυμπιακός – Εθνικός Αλεξ/λης, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, Novasports 1
    Αγγλία – Σλοβενία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 19.00, OTE sport1
    Αυστρία – Ρωσία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 19.00, OTE sport2
    Μολδαβία – Λιχτενστάιν, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 19.00, OTE sport5
    Ισπανία – Λευκορωσία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport1
    Ελβετία – Λιθουανία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport2
    Μαυροβούνιο – Σουηδία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport4
    Καβαλίερς – Χοκς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.30, OTE sport3

    ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

    Αθλητισμός
    Σίβυλλα
    Helios Kiosk