Στα γήπεδα και στην TV


Κυριακή 9/11


Ντιναμό Μόσχας – ΤΣΣΚΑ
Μόσχας, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 12.30, Novasports 2

Βαλένθια – Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, OTE sport2
Λυών – Γκινγκάμπ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 15.00, Novasports 3
Ολυμπιακός – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports 2
Γιουβέντους – Πάρμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE sport4
Παναθηναϊκός – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 3
Πανιώνιος – Καλλονή, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 2
ΠΑΣ Γιάννινα – Νίκη Βόλου, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 4
Λεβαδειακός – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 7
Φόρμουλα 1, αυτοκίνητο (Γκραν Πρι Βραζιλίας), 17.45, OTE sport2, Alpha
Σουόνσι – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, OTE sport1
Ολυμπιακός Βόλου – Λάρισα, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
Ντόρτμουντ – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, OTE sport3
Φιορεντίνα – Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, OTE sport5
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
Σεβίλλη – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, OTE sport2
Ρόμα – Τορίνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport1
Ιντερ – Βερόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport5
Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, Novasports 2
Μπρούκλιν Νετς – Ορλάντο Μάτζικ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 22.30, OTE sport3
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE sport2
Σανς – Ουόριορς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3
Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Γαζώρου, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 16.00, OTE sport4
Ολυμπιακός – Τρίκαλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 18.00, OTE sport3
Απόλλων Σμύρνης – Αλιμος, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
Ολυμπιακός – ΑΕΚ, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.30, Novasports 3
Ρέτζιο Εμίλια – Αρμάνι Μιλάνο, μπάσκετ (Α1 Ιταλίας), 21.00, OTE sport3
Μόναχο 1860 – Φορτούνα Ντίσελντορφ, ποδόσφαιρο (Β’ Γερμανίας), 21.15, OTE sport1
Λος Αντζελες Κλίπερς – Σαν Αντόνιο Σπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.30, ΟTE sport3

Τρίτη 11/11


Ρίγα – Ολίμπια Λιουμπλιάνας,
μπάσκετ (Eurocup), 19.30, Eurosport 2

Βιλερμπάν – Γκραν Κανάρια, μπάσκετ (Eurocup), 21.30, Eurosport 2
Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Σαν Αντόνιο Σπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.30, OTE sport3

Τετάρτη 12/11


Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, άρση βαρών,
15.00, Eurosport

ΠΑΟΚ – Μπουντούτσνοστ, μπάσκετ (Eurocup), 19.00, Novasports 3
Ζενίτ – Χίμκι, μπάσκετ (Eurocup), 19.00, Eurosport 2
Ολυμπιακός – Γάνδη, βόλεϊ (CEV Cup γυναικών), 19.00, OTE sport5
Νιου Ορλεανς – Λος Αντζελες Λέικερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3

Πέμπτη 13/11


Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, άρση βαρών,
15.00, Eurosport

Ούνιξ Καζάν – Νίζνι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 18.00, Novasports 3
Νεπτούνας – Βαλένθια, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.00, Novasports 2
Μπάγερν Μονάχου – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.15, Novasports 4
Λαμποράλ Κούτσα – Ερυθρός Αστέρας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.30, Novasports 3
Αρμάνι Μιλάνο – Τουρόφ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 1
Ουνικάχα Μάλαγα – Μακάμπι Τελ Αβίβ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 2
Τορόντο Ράπτορς – Σικάγο Μπουλς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3
Παρασκευή 14/11


Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, άρση βαρών,
15.00, Eurosport

Φωκικός – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
Αναντολού Εφές – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, Novasports 7
Λιμόζ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.00, Novasports 6
Ολυμπιακός – Γαλατάσαραϊ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, ΝΕΡΙΤ
Ελλάδα – Νησιά Φερόε, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport1, ΝΕΡΙΤ
Πορτογαλία – Αρμενία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport3
Σερβία – Δανία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport4
Ρουμανία – Β. Ιρλανδία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport5
Μπαρτσελόνα – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 22.00, Novasports 2
Ουγγαρία – Φινλανδία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 23.45, OTE sport2 (Μ)
Λέικερς – Σπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.00, OTE sport3

Σάββατο 15/11


Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, άρση βαρών,
15.00, Eurosport

Τρίκαλα – Πανελευσινιακός, ΚΑΟΔ – Πανιώνιος, Κολοσσός – Ν. Κηφισιά, Κόροιβος – Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2
Ολυμπιακός – Εθνικός Αλεξ/λης, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, Novasports 1
Αγγλία – Σλοβενία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 19.00, OTE sport1
Αυστρία – Ρωσία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 19.00, OTE sport2
Μολδαβία – Λιχτενστάιν, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 19.00, OTE sport5
Ισπανία – Λευκορωσία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport1
Ελβετία – Λιθουανία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport2
Μαυροβούνιο – Σουηδία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport4
Καβαλίερς – Χοκς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.30, OTE sport3

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Αθλητισμός
Σίβυλλα
  • Έντυπη έκδοση Ερμής… νέας εποχής Μια σταγόνα από τη ροζ Churchill σαμπάνια κύλισε στα χειροποίητα Berlutti παπούτσια του Φίφη Δελμούζου-Κασσανδρή. Ο μεγαλοβιομήχανος, χρυσός κληρονόμος,... ΣΙΒΥΛΛΑ
Helios Kiosk