Στα γήπεδα και στην TV


Κυριακή 2/11


Εργοτέλης – ΠΑΟΚ
, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports 2

Αχαρναϊκός – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 15.00, OTE sport2
Τελικός Masters Παρισιού, τένις, 16.00, OTE sport3
Τρίκαλα – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 3
Πανθρακικός – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 2
Νίκη Βόλου – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 4
Παναιτωλικός – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 7
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike, μοτοσικλέτα, 18.00, Eurosport 2
Παναθηναϊκός – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
Φόρμουλα 1, γκραν πρι ΗΠΑ, 21.45, OTE sport2, Alpha
Μαϊάμι Χιτ – Τορόντο Ράπτορς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 01.00, OTE sport3

Δευτέρα 3/11


Αιγινιακός – Ηρακλής
, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 15.00, OTE sport4

Καλλιθέα – Απόλλων Σμύρνης, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
ΑΕΚ – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, OTE sport3
Καλλονή – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
Τσεζένα – Βερόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 20.00, OTE sport2
Λειψία – Καϊζερσλάουτερν, ποδόσφαιρο (Β’ Γερμανίας), 21.15, OTE sport6
Βαγεκάνο – Εϊμπάρ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.45, OTE sport5
Κρίσταλ Πάλας – Σάντερλαντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, OTE sport1
Λάτσιο – Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 22.00, OTE sport2
Μπρούκλιν Νετς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.30, OTE sport3
Τρίτη 4/11


Ζενίτ – Λεβερκούζεν
, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 19.00, Novasports 2

Λιέτουβος Ρίτας – Μπάνβιτ, μπάσκετ (Eurocup), 19.00, Eurosport 2
Σαραγόσα – Ρέτζο Εμίλια, μπάσκετ (Eurocup), 21.30, Eurosport 2
Ρεάλ Μαδρίτης – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 1
Γιουβέντους – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 2
Αρσεναλ – Αντερλεχτ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 3
Μπενφίκα – Μονακό, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 6
Μάλμε – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 7
Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς – Κλίβελαντ Καβαλίερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.00, OTE sport3HD
Τετάρτη 5/11


Βέντσπιλς – ΠΑΟΚ
, μπάσκετ (Eurocup), 19.00, Novasports 3

Ποζολίνιτσα – Ολυμπιακός, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.25, OTE sport6
Αγιαξ – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 1
Μπάγερν Μονάχου – Ρόμα, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 2
Μπιλμπάο – Πόρτο, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 3
Μάντσεστερ Σίτι – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 6
Σπόρτιγκ – Σάλκε, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 7
Ατλέτικο Μινέιρο – Φλαμένγκο, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Βραζιλίας), 02.00, OTE sport4
Σάντος – Κρουζέιρο, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Βραζιλίας), 02.00, OTE sport5
Σέζαρ Βαγέχο – Ατλέτικο Νασιονάλ, ποδόσφαιρο (Κόπα Σουδαμερικάνα), 04.30, OTE sport4
Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Λος Αντζελες Κλίπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.30, OTE sport3

Πέμπτη 6/11


Νίζνι – Αναντολού Εφές
, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 18.00, Novasports 3

Αστέρας Τρίπολης – Τότεναμ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, Novasports 1
Παναθηναϊκός – Αϊντχόφεν, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, Novasports 2
Απόλλων Λεμεσού – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, Novasports 6
Τουρόφ – Μπάγερν Μονάχου, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, Novasports 3
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Τσεντεβίτα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.05, Novasports 7
Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 22.00, Novasports 3
Φιορεντίνα – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, ΑΝΤ1
Νάπολι – Γιουνγκ Μπόις, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, Novasports 1
Εβερτον – Λιλ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, Novasports2
Γκινγκάμπ – Ντιναμό Μινσκ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, Novasports 6

Παρασκευή 7/11


Φωστήρας – Παναχαϊκή
, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ουνικάχα Μάλαγα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.00, Novasports 1
Καϊζερσλάουτερν – Μπόχουμ, ποδόσφαιρο (Β’ Γερμανίας), 19.30, OTE sport5
Ερυθρός Αστέρας – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, Novasports 2
Αλμπα Βερολίνου – Λιμόζ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.00, Novasports 4
Χέρτα – Ανόβερο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα), 21.30, OTE sport1
Παναθηναϊκός – Αρμάνι Μιλάνο, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, ΝΕΡΙΤ
Βαλένθια – Λαμποράλ Κούτσα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 3
Γαλατάσαραϊ – Νεπτούνας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 7
Κόρντομπα – Λα Κορούνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.45, OTE sport2
Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Μέμφις Γκρίζλις, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3

Σάββατο 8/11


Ζανκτ Πάουλι – Χάιντενχαϊμ
, ποδόσφαιρο (Β’ Γερμανίας), 14.00, OTE sport5

Εργοτέλης – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports 4
Λεβερκούζεν – Μάιντζ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, OTE sport5
Πανελευσινιακός – ΑΕΚ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 3
Πανιώνιος – ΠΑΟΚ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2
Απόλλων Πατρών – Κολοσσός Ρόδου, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2
Κόροιβος Αμαλιάδας – ΚΑΟΔ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2
Αρης – Νέα Κηφισιά, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2
Κέρκυρα – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 1
Ξάνθη – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 2
Σασουόλο – Αταλάντα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, OTE sport5

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk