Σαββατοκύριακο τίτλων

Στα γήπεδα και στην tv


Σάββατο 17/5


Ημιτελικός τουρνουά Ρώμης
, τένις, 15.00, OTE sport3

Moto GP Γαλλίας, προκριματικά, 15.05, OTE sport2
Ρεάλ Μαδρίτης – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, OTE sport1
Μπαρτσελόνα – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, OTE sport2
Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη, πόλο (2ος τελικός Α1 γυναικών), 19.00, Novasports 3
Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Α’ Εθνικής), 20.30, Novasports 2
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Α’ Εθνικής), 20.30, Novasports 1
Ντόρτμουντ – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (Τελικός Κυπέλλου Γερμανίας), 21.00, OTE sport1
Ημιτελικός τουρνουά Ρώμης, τένις, 21.00, OTE sport3
Ουντινέζε – Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Α’ Εθνικής), 21.45, OTE sport4
Βαλένθια – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, OTE sport2
Διεθνής Μαραθώνιος Πουέρτο Ρίκο, στίβος, 02.00, Novasports 3
Κυριακή 18/5


Moto3
, μοτοσικλέτα (Λε Μαν), 11.45, OTE sport2

Σοσιεδάδ – Βιγιαρεάλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, OTE sport1
Moto2, μοτοσικλέτα (Λε Μαν), 13.05, OTE sport2
Σαραγόσα – Λαμποράλ, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 13.15, OTE sport5
MotoGP, μοτοσικλέτα (Λε Μαν), 14.30, OTE sport2
Γιουβέντους – Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE sport1
Τζένοα – Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE sport4
Νάπολι – Βερόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE sport5
Τελικός τουρνουά ATP, τένις (Ρώμη), 17.00, OTE sport3
Μικρός τελικός, μπάσκετ (Φάιναλ Φορ Ευρωλίγκας, Μιλάνο), 18.00, Novasports 1, ΝΕΡΙΤ HD
Γκρόιτερ Φιρτ – Αμβούργο, ποδόσφαιρο (μπαράζ πρωταθλήματος Γερμανίας), 18.00, OTE sport2
Ημιτελικός, ποδόσφαιρο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων), 18.30, Eurosport
Βαγιαδολίδ – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, OTE sport1
Αλμερία – Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, OTE sport4
Οσασούνα – Μπέτις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, OTE sport5
Τελικός, μπάσκετ (Φάιναλ Φορ Ευρωλίγκας, Μιλάνο), 21.00, Novasports 1, ΝΕΡΙΤ HD
Ημιτελικός, ποδόσφαιρο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κάτω των 17), 21.30, Eurosport
Φιορεντίνα – Τορίνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport1
Μίλαν – Σασουόλο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport2
Λάτσιο – Μπολόνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport4
Σεβίλλη – Ελτσε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE sport5
Πλέι οφ ΝΒΑ, μπάσκετ, 22.30, OTE sport3
Ράγιο Βαγεκάνο – Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 24.00, OTE sport2 (Μ)
Πάρμα – Λιβόρνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 24.00, OTE sport5
Δευτέρα 19/5


Κατάνια – Αταλάντα
, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 14.00, OTE sport2 Μ

Πανιώνιος – Ολυμπιακός, μπάσκετ (3ος ημιτελικός Α1 ανδρών), 18.00, Novasports 1
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (3ος ημιτελικός Α1 ανδρών), 20.00, Novasports 2
Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός, πόλο (3ος τελικός Α1 γυναικών), 20.00, OTE sport5
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Ντάρμσταντ, ποδόσφαιρο (μπαράζ Β’ Γερμανίας), 21.30, OTE sport2
Βαλένθια – Μανρέσα, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 22.30, OTE sport5 (Μ)
Κιέβο – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 24.00, OTE sport2 (Μ)

Τρίτη 20/5


Λούμπεκε – Κίελ
, χάντμπολ (Α1 Γερμανίας), 15.15, OTE sport5 (Μ)

Αιγινιακός – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 17.00, OTE sport4
Χανιά – Νίκη Βόλου, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 17.00, OTE sport5
Φωστήρας – Κασσιόπη, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 19.30, OTE sport2
Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής Ψαχνών, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 19.30, OTE sport5
Τετάρτη 21/5


Διεθνές μίτινγκ Πεκίνου
, στίβος, 14.30, Novasports 3

ΑΕΚ – Πανναξιακός, ποδόσφαιρο (Γ’ Εθνική), 17.00, Novasports 2
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (4ος ημιτελικός Α1 ανδρών, εφόσον χρειαστεί), 18.00, Novasports 1
Πανιώνιος – Ολυμπιακός, μπάσκετ (4ος ημιτελικός Α1 ανδρών, εφόσον χρειαστεί), 20.00, Novasports 2
Πλέι οφ ΝΒΑ, μπάσκετ, 03.30, OTE sport1
Πλέι οφ ΝΒΑ, μπάσκετ, 04.00, OTE sport1
Πέμπτη 22/5


Φόρμουλα 1
, αυτοκίνητο (ελεύθερα δοκιμαστικά Μονακό), 10.50, OTE sport1

Φόρμουλα 1, αυτοκίνητο (ελεύθερα δοκιμαστικά 2 Μονακό), 14.50, OTE sport1
Προημιτελικός, τένις (τουρνουά Στρασβούργου), 16.00, OTE sport3
Προημιτελικός, τένις (τουρνουά Νίκαιας), 16.30, OTE sport2
Προημιτελικός, τένις (τουρνουά Στρασβούργου), 18.30, OTE sport3
Προημιτελικός, τένις (τουρνουά Νίκαιας), 19.00, OTE sport2
Τιρεσό – Βόλφσμπουργκ, ποδόσφαιρο (Τελικός Τσάμπιονς Λιγκ γυναικών), 21.15, Eurosport
Πλέι οφ ΝΒΑ, μπάσκετ, 03.30, OTE sport1
Παρασκευή 23/5


Ημιτελικός
, τένις (τουρνουά Στρασβούργου), 15.00, OTE sport3

Ημιτελικός, τένις (τουρνουά Νίκαιας), 15.30, OTE sport2
Ημιτελικός, τένις (τουρνουά Στρασβούργου), 17.00, OTE sport3
Ημιτελικός, τένις (τουρνουά Νίκαιας), 17.30, OTE sport2
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ, μπάσκετ (5ος ημιτελικός Α1 ανδρών, εφόσον χρειαστεί), 19.30, ΝΕΡΙΤ
Ολυμπιακός – Πανιώνιος, μπάσκετ (5ος ημιτελικός Α1 ανδρών, εφόσον χρειαστεί), 21.30, ΝΕΡΙΤ
Πλέι οφ ΝΒΑ, μπάσκετ, 04.00, OTE sport1

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk