Στον ρυθμό των πλέι οφ

Στα γήπεδα και στην TV


Κυριακή 4/5


Μικρός τελικός
, μπιτς βόλεϊ (τουρνουά Σανγκάης γυναικών), 09.00, OTE sport5

Τελικός, μπιτς βόλεϊ (τουρνουά Σανγκάης γυναικών), 10.00, OTE sport5
Λοκομοτίβ – Ζενίτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 12.30, Novasports 2
Αλμερία – Μπέτις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, OTE sport1
Moto GP, μοτοσικλέτα, 14.30, OTE sport3
Κασσιόπη – Αιγινιακός, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 15.00, OTE sport4
Ηρακλής Ψαχνών – Φωστήρας, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 15.00, OTE sport5
Αγώνες κατάδυσης, Μόσχα, 15.00, Novasports 7
Αρσεναλ – Γουέστ Μπρομ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, OTE sport1
Τζένοα – Μπολόνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE sport2
ΑΕΚ – Αιγάλεω, ποδόσφαιρο (Γ’ Εθνική), 17.00, Novasports 3
Τσέλσι – Νόριτς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, OTE sport1
Λεβάντε – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, OTE sport2
Ολυμπιακός Βόλου – Χανιά, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 18.00, OTE sport4
Κατάνια – Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 18.00, OTE sport3 Μ
Ηρακλής – Νίκη Βόλου, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 18.00, OTE sport5
Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Α’ Εθνικής), 18.15, Novasports 2
Εθνικός Αλεξ/λης – Ολυμπιακός, βόλεϊ (4ος τελικός Α1 – εφόσον χρειαστεί), 18.00, Novasports 4
Σεβίλλη – Βιγιαρεάλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, OTE sport2
Πάρμα – Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 20.00, OTE sport3 (Μ)
Μπαρτσελόνα – Λαμποράλ, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 20.00, OTE sport5
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Α’ Εθνικής), 20.30, Novasports 1
Μίλαν – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport1
Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE sport2
Χιμνάσια – Λανούς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 23.10, Novasports 4
Ρέτζο Εμίλια – Καντού, μπάσκετ (Α1 Ιταλίας), 24.00, OTE sport5 (Μ)
Ουντινέζε – Λιβόρνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 24.00, OTE sport2 (Μ)
Ρίβερ – Ρασίνγκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 00.15, Novasports
Δευτέρα 5/5


Κιέβο – Τορίνο
, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE sport2 (Μ)

Κότμπους – Γκρόιτερ Φιρτ, ποδόσφαιρο (Β’ Γερμανίας), 16.00, OTE sport4 (Μ)
Λάτσιο – Βερόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 20.00, OTE sport2
Ρεάλ Μαδρίτης – Σαραγόσα, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 21.00, OTE sport5 (Μ)
Βραβεία Super League 2014, ποδόσφαιρο, 22.00, Novasports 1
Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, OTE sport1
Γιουβέντους – Αταλάντα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 22.00, OTE sport2
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, OTE sport5
Τρίτη 6/5


1ος αγώνας πλέι οφ
, μπάσκετ (Α1 ανδρών, θέσεις 1-8), 18.00, Novasports 3

1ος αγώνας πλέι οφ, μπάσκετ (Α1 ανδρών, θέσεις 1-8), 20.00, Novasports 2
Φιορεντίνα – Σασουόλο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 20.00, OTE sport2
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Χαλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, OTE sport1
Νάπολι – Κάλιαρι
, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 22.00, OTE sport2
Τετάρτη 7/5


Αιγινιακός – Νίκη Βόλου
, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 15.30, OTE sport4

Ηρακλής Ψαχνών – Χανιά, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 15.30, OTE sport5
Ολυμπιακός Βόλου – Κασσιόπη, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 18.00, OTE sport4
Φωστήρας – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 18.00, OTE sport5
Ούνιξ Καζάν – Βαλένθια, μπάσκετ (2ος τελικός Eurocup), 18.00, Eurosport 2
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Α’ Εθνικής), 18.15, Novasports 2
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Α’ Εθνικής), 20.30, Novasports 1
Μάντσεστερ Σίτι – Αστον Βίλα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, OTE sport2
Σάντερλαντ – Γουέστ Μπρομ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, OTE sport4
Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE sport1
Μούρθια – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 22.00, OTE sport5
Φλουμινένσε – Τούπι, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 04.00, OTE sport4
Πέμπτη 8/5


2ος αγώνας πλέι οφ
, μπάσκετ (Α1 ανδρών, θέσεις 1-8), 16.00, Novasports 3

2ος αγώνας πλέι οφ, μπάσκετ (Α1 ανδρών, θέσεις 1-8), 20.00, Novasports 2
Λαμποράλ – Σαν Σεμπαστιάν, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 21.45, OTE sport5
Παρασκευή 9/5


Προημιτελικός τουρνουά Μαδρίτης
, τένις, 16.30, OTE sport3

Προημιτελικός τουρνουά Μαδρίτης, τένις, 18.30, OTE sport3
Ημιτελικός, πόλο (Κύπελλο Ελλάδος), 17.00, OTE sport5
Ημιτελικός, πόλο (Κύπελλο Ελλάδος), 19.00, OTE sport5
Προημιτελικός τουρνουά Μαδρίτης, τένις, 21.00, OTE sport3
Ρόμα – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport1
Προημιτελικός τουρνουά Μαδρίτης, τένις, 23.00, OTE sport3

Σάββατο 10/5


Φόρμουλα 1
, αυτοκίνητο (προκριματικά, Καταλωνία), 14.50, OTE sport1

Ξάνθη – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Ημιτελικός Super League Κ17), 16.00, Novasports 2
Ημιτελικός τουρνουά Μαδρίτης, τένις, 16.30, OTE sport3
Τελικός, πόλο (Κύπελλο Ελλάδος), 18.30, OTE sport5
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 19.00, OTE sport4
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Ημιτελικός Super League Κ17), 19.00, Novasports 2
Ημιτελικός τουρνουά Μαδρίτης, τένις, 20.00, OTE sport3
Ιντερ – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport1

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk