Στα γήπεδα και στην TV

Κυριακή 28/12
Μπανταλόνα – Τενερίφη,
μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.15, ΟΤΕ3
Τότεναμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (Πρέμιερ Λιγκ), 14.00, ΟΤΕ1
Σαουθάμπτον – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (Πρέμιερ Λιγκ), 16.05, ΟΤΕ1
Γουέστ Χαμ – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (Πρέμιερ Λιγκ), 17.00, ΟΤΕ2
ΑΕΚ – Ρέθυμνο, μπάσκετ (πρωτάθλημα Α1), 17.00, ΟΤΕ3
Μάντσεστερ Σίτι – Μπέρνλι, ποδόσφαιρο (Πρέμιερ Λιγκ), 17.00, ΟΤΕ4
Στόουκ – Γουέστ Μπρομ, ποδόσφαιρο (Πρέμιερ Λιγκ), 17.00, ΟΤΕ5
Αστον Βίλα – Σάντερλαντ, ποδόσφαιρο (Πρέμιερ Λιγκ), 17.00, ΟΤΕ6
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Παναθηναϊκός, Α1 βόλεϊ ανδρών, 18.00, NS 3
Νιούκαστλ – Εβερτον, ποδόσφαιρο (Πρέμιερ Λιγκ), 18.10, ΟΤΕ1
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ3
Καντού – Ρέτζιο Εμίλια, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ιταλίας) 21.30, ΟΤΕ4
Κλίβελαντ Καβαλίερς – Ντιτρόιτ Πίστονς, μπάσκετ, ΝΒΑ 23.30, ΟΤΕ3
Σαν Αντόνιο Σπερς – Χιούστον Ρόκετς, μπάσκετ, ΝΒΑ, 02.00, ΟΤΕ3

Δευτέρα 29/12
ΠΑΟΚ – Κηφισιά,
αγώνας Α1 βόλεϊ ανδρών, 19.00, NS 3
Αβελίνο – Πρίντιζι, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ιταλίας), 20.30, ΟΤΕ3
Λίβερπουλ – Σουόνσι, ποδόσφαιρο (Πρέμιερ Λιγκ), 22.00, ΟΤΕ1
Χιούστον Ρόκετς – Ουάσιγκτον Γουίζαρντς, μπάσκετ, ΝΒΑ, 03.00, ΟΤΕ3
Τρίτη 30/12
Καλλιτεχνικό πατινάζ,
Γκαλά, Ομπερσντορφ, Γερμανία, 21.00, Eurosport
Παναθηναϊκός – Μακάμπι, μπάσκετ, Ευρωλίγκα, 21.45, ΝΕΡΙΤ
Ντάλας Μάβερικς – Ουάσιγκτον Γουίζαρντς, μπάσκετ, ΝΒΑ, 03.30, ΟΤΕ3

Τετάρτη 31/12
Ελεύθερα άλματα,
χειμερινά σπορ, 14.30, Eurosport
ΛΑ Κλίπερς – Νιου Γιορκ Νικς, μπάσκετ, ΝΒΑ, 01.00, ΟΤΕ3

Πέμπτη 1/1
Στόουκ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ,
ποδόσφαιρο (Πρέμιερ Λιγκ), 14.45, ΟΤΕ1
Σαουθάμπτον – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (Πρέμιερ Λιγκ),17.00, ΟΤΕ1
Μάντσεστερ Σίτι – Σάντερλαντ, ποδόσφαιρο (Πρέμιερ Λιγκ), 17.00 ΟΤΕ2
Λίβερπουλ – Λέστερ, ποδόσφαιρο (Πρέμιερ Λιγκ), 17.00, ΟΤΕ4
Χαλ – Εβερτον, ποδόσφαιρο (Πρέμιερ Λιγκ), 17.00, ΟΤΕ5
Τότεναμ – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (Πρέμιερ Λιγκ), 19.30, ΟΤΕ1
Σικάγο Μπουλς – Ντένβερ Νάγκετς, μπάσκετ, ΝΒΑ, 03.00, ΟΤΕ3

Παρασκευή 2/1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα τένις,
12.30, ΟΤΕ6
Μάλαγα – Ολυμπιακός, μπάσκετ, Ευρωλίγκα, 22.00, NS 3
Οκλαχόμα Θάντερς – Ουάσιγκτον Γουίζαρντς, μπάσκετ, ΝΒΑ, 03.00, ΟΤΕ3

Σάββατο 3/1
ΟΦΗ – Νίκη Βόλου,
ποδόσφαιρο, Σούπερ Λίγκα, 15.00, NS 3
Παγκόσμιο πρωτάθλημα τένις, 15.00, ΟΤΕ6
Ηρακλής Ψαχνών – Αχαρναϊκός, ποδόσφαιρο, Football League, 16.00, ΟΤΕ5
Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα τένις, 17.00, ΟΤΕ6
Κέρκυρα – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο, Σούπερ Λίγκα, 17.15, NS 1
Λάρισα – Αναγέννηση Καρδίτσας, ποδόσφαιρο, Football League, 18.00, ΟΤΕ4
Σεβίλλη – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ1
ΠΑΟΚ – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο, Σούπερ Λίγκα, 19.30 NS2
Ελτσε – Βιγιαρεάλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ1
Λα Κορούνια – Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ1
Μάλαγα – Αλμερία, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ2
Ιλινόις – Οχάιο, μπάσκετ (κολεγιακό πρωτάθλημα), 23.30, ΟΤΕ3

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk