Στα γήπεδα και στην TV


Κυριακή 7/12

Ολυμπιακός – Κόροιβος Αμ., μπάσκετ (Α1 ανδρών), 12.30, OTE sport3

Ράγιο Βαγεκάνο – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, OTE sport1
Νάπολι – Εμπολι, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 13.30, OTE sport2
Ξάνθη – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports 2
Τζένοα – Μίλαν, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 16.00, OTE sport2
Πάρμα – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 16.00, OTE sport3
Παγκόσμιο 25άρας πισίνας, κολύμβηση, 17.00, Eurosport 2
Παναιτωλικός – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 2
ΟΦΗ – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 3
Νίκη Βόλου – Καλλονή, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 4
Ρεμς – Γκινγκάμπ, ποδόσφαιρο (Γαλλία), 18.00, Novasports 7
Αστον Βίλα – Λέστερ, ποδόσφαιρο (Αγγλία), 18.00, OTE sport1
Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 18.00, OTE sport2
ΑΕΚ – Επισκοπή, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
Αϊντραχτ Φρ. – Βέρντερ Βρ., ποδόσφαιρο (Γερμανία), 18.30, OTE sport5
Αστέρας Τρ. – ΠΑΟ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
Βιγιαρεάλ – Ρεάλ Σοσιεδάδ, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 20.00, OTE sport2
Σέλτικς – Ουίζαρντς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 20.00, OTE sport3
Ιντερ – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 21.45, OTE sport1
Μαρσέιγ – Μετς, ποδόσφαιρο (Γαλλία), 22.00, Novasports 2
Γρανάδα – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 22.00, OTE sport2
Χοκς – Νάγκετς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 22.30, OTE sport3
Δευτέρα 8/12

Χανιά – Παναιγιάλειος, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 16.00, OTE sport4

Εϊμπάρ – Αλμερία, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, OTE sport1
Κλήρωση Eurobasket 2015, 18.00, OTE sport3
Λαμία – Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
ΠΑΟ – Παμβοχαϊκός, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, Novasports 3
Πανθρακικός – Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
Λεβάντε – Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, OTE sport1
Κάλιαρι – Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 20.00, OTE sport2
Καζέρτα – Τρεντίνο, μπάσκετ (Α1 Ιταλίας), 21.00, OTE sport6
Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Γ., ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, OTE sport1
Βερόνα – Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 22.00, OTE sport2
Νετς – Καβαλίερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.30, OTE sport3
Τρίτη 9/12

Ολυμπιακός – Μάλμε, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ Νέων), 19.00, Novasports 1

Γιουβέντους – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ Νέων), 19.00, Eurosport
Ρίγα – Μπεσίκτας, μπάσκετ (Γιούροκαπ), 19.30, Eurosport 2
Ρέτζιο Εμίλια – Σαραγόσα, μπάσκετ (Γιούροκαπ), 21.30, Eurosport 2
Γιουβέντους – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 1
Ολυμπιακός – Μάλμε, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 2
Λίβερπουλ – Βασιλεία, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 3
Μονακό – Ζενίτ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 6
Ρεάλ Μαδρίτης – Λουντογκόρετς, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 7
Καβαλίερς – Ράπτορς, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 02.00, OTE sport3
Τετάρτη 10/12


Νεπτούνας – Γαλατάσαραϊ,
μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.00, Novasports 2

ΠΑΟΚ – Βέντσπιλς, μπάσκετ (Γιούροκαπ), 19.00, Novasports 3
Μπάνβιτ – Λιέτουβος Ρίτας, μπάσκετ (Γιούροκαπ), 19.00, Eurosport 2
Αγιαξ – ΑΠΟΕΛ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 1
Ρόμα – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 2
Τσέλσι – Σπόρτιγκ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 3
Μπάγερν Μονάχου – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 6
Μπιλμπάο – Μπάτε Μπορίσοφ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 7
Ουόριορς – Ρόκετς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.30, OTE sport3
Πέμπτη 11/12

Ντνίπρο – Σεντ Ετιέν, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 19.00, Novasports 3

Καραμπάγκ – Ιντερ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 19.00, Novasports 7
Παναθηναϊκός – Εστορίλ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, Novasports 1
Παρτιζάν – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, Novasports 2
Απόλλων Λεμεσού – Βιγιαρεάλ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, Novasports 6
Αρμάνι Μιλάνο – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 3
Μπαρτσελόνα – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 7
ΠΑΟΚ – Γκινγκάμπ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, ΑΝΤ1
Λιλ – Βόλφσμπουργκ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, Novasports 1
Σεβίλλη – Ριέκα, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, Novasports 2
Γιουνγκ Μπόις – Σπάρτα Πράγας, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, Novasports 6
Θάντερ – Καβαλίερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3
Παρασκευή 12/12


Φωκικός – Αγροτικός Αστέρας,
ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 16.00, ΟΤΕ sport4

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport4
Ούνιξ Καζάν – Ζαλγκίρις Κάουνας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 18.00, Novasports 1
Λιμόζ – Αλμπα Βερολίνου, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.00, Novasports 6
Ολυμπιακός – Ερυθρός Αστέρας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.30, ΝΕΡΙΤ
Αναντολού Εφές – Νίζνι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.30, Novasports 4
Λυών – Καέν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 21.30, Novasports 1
Σάσαρι – Ρεάλ Μ., μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.30, Novasports 2
Λαμποράλ Κούτσα – Βαλένθια, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.30, Novasports 3
Χόφενχαϊμ – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport2
Αλμερία – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.45, ΟΤΕ sport1
Ουίζαρντς – Κλίπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.00, OTE sport3

Σάββατο 13/12


Πλατανιάς – Νίκη Βόλου,
ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports 3

Ζάκυνθος – Λαμία, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 15.00, ΟΤΕ sport5
Παναθηναϊκός – Βουλιαγμένη, πόλο (Α1 ανδρών), 16.30, Novasports 4
Αουγκσμπουργκ – Μπάγερν Μ., ποδόσφαιρο (Γερμανία), 16.30, ΟΤΕ sport3
Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (Γερμανία), 16.30, ΟΤΕ sport4
Σάλκε – Κολονία, ποδόσφαιρο (Γερμανία), 16.30, ΟΤΕ sport6
ΚΑΟΔ – Απόλλων Πατρών, Ρέθυμνο – Κολοσσός Ρ., ΠΑΟΚ – Νέα Κηφισιά, Τρίκαλα – ΑΕΚ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2
Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (Αγγλία), 17.00, ΟΤΕ sport1
Χετάφε – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 17.00, ΟΤΕ sport2
Καλλονή – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 1
Ναντ – Μπορντό, ποδόσφαιρο (Γαλλία), 18.00, Novasports 7


Βαλένθια – Ράγιο Βαγεκάνο, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 19.00, ΟΤΕ sport2
Παλέρμο – Σασουόλο, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 19.00, ΟΤΕ sport3


Λεβαδειακός – ΟΣΦΠ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
Αρσεναλ – Νιούκαστλ, ποδόσφαιρο (Αγγλία), 19.30, ΟΤΕ sport1
Μάιντζ – Στουτγάρδη, ποδόσφαιρο (Γερμανία), 19.30, ΟΤΕ sport4
Μπαστιά – Ρεν, ποδόσφαιρο (Γαλλία), 21.00, Novasports 2
Κόρντομπα – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 21.00, ΟΤΕ sport2
Μάβερικς – Ουόριορς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 21.00, OTE sport3
Λάτσιο – Αταλάντα, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 21.45, ΟΤΕ sport1
Μάλαγα – Θέλτα, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 23.00, ΟΤΕ sport2




ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk