Στα γήπεδα και στην TV


Κυριακή 18/1


Χετάφε – Ρεάλ Μαδρίτης
, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 13.00, OTE sport1

Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός, πόλο (Α1 ανδρών), 13.00, Novasports 1
Λάτσιο – Νάπολι, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 13.30, OTE sport2
ΑΕΚ – ΚΑΟΔ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 14.30, OTE sport3
Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Νovasports 2
Γουέστ Χαμ – Χαλ Σίτι, ποδόσφαιρο (Αγγλία), 15.30, OTE sport1
Μίλαν – Αταλάντα, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 16.00, OTE sport2
Κιέβο – Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 16.00, OTE sport4
Ουντινέζε – Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 16.00, OTE sport5
Τζένοα – Σασουόλο, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 16.00, OTE sport6
ΠΑΟΚ – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Νovasports 2
ΠΑΣ Γιάννινα – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Νovasports 3
Μάντσεστερ Σίτι – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (Αγγλία), 18.00, OTE sport1
Ατλέτικο Μαδρίτης – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 18.00, OTE sport2
Αλιμος – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
Μάλαγα – Μπιλμπάο, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 19.00, OTE sport6
Ολυμπιακός – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Νovasports 1
Λα Κορούνια – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 20.00, OTE sport2
Γιουβέντους – Βερόνα, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 21.45, OTE sport1
Σεβίλλη – Μάλαγα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE sport2
Ελτσε – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 22.00, OTE sport5
Ράπτορς – Πέλικανς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 22.30, OTE sport3
Μάτζικ – Θάντερ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 01.00, OTE sport3

Δευτέρα 19/1


Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας,
ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 16.00, OTE sport5

Απόλλων Πατρών – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 18.00, Novasports 2
Λάρισα – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
Πανελευσινιακός – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.30, Novasports 3
Εργοτέλης – Καλλονή, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Νovasports 1
Χοκς – Πίστονς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 21.30, OTE sport3
Εβερτον – Γουέστ Μπρομ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, OTE sport1
Γκρίζλις – Μάβερικς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 24.00, OTE sport3
Καβαλίερς – Μπουλς,

Τρίτη 20/1


Ελλάδα – Ουγγαρία,
πόλο (World League ανδρών), 19.00, Novasports 2

Πανιώνιος – Βέροια, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 19.30, OTE sport
Ρόμα – Εμπολι, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 22.00, OTE sport2
Χιτ – Θάντερ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.30, OTE sport3

Τετάρτη 21/1


Πανθρακικός – ΟΦΗ,
ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 15.00, OTE sport

Χανιά – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 15.00, OTE sport
Ξάνθη – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 15.00, OTE sport
Τύρναβος – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 17.15, OTE sport
Ηρακλής – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 17.15, OTE sport
Κέρκυρα – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 17.45, OTE sport
Ζενίτ – Ολυμπιακός, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ), 18.00, OTE sport6
Μονακό – Εβιάν, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γαλλίας), 18.00, OTE sport1
ΠΑΟΚ – Χίμκι, μπάσκετ (Eurocup), 19.00, Novasports 3
Φιορεντίνα – Αταλάντα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 19.00, OTE sport2
Ούνιξ Καζάν – Ζενίτ, μπάσκετ (Eurocup), 19.15, Eurosport 2
Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 19.30, OTE sport
Ιντερ – Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 22.00, OTE sport2
Παρί Σεν Ζερμέν – Μπορντό, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γαλλίας), 22.00, OTE sport5
Ουίζαρντς – Θάντερ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3

Πέμπτη 22/1


ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μάλαγα,
μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.00, Novasports 1

Γαλατάσαραϊ – Αλμπα Βερολίνου, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, Novasports 3
Ρεάλ Μαδρίτης – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, ΝΕΡΙΤ
Αρμάνι Μιλάνο – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 2
Νάπολι – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 22.00, OTE sport2
Ρεν – Ρεμς, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γαλλίας), 22.00, OTE sport6
Μπουλς – Σπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3
Παρασκευή 23/1


Νίζνι – Αναντολού Εφές,
μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 18.30, Novasports 1

Ζαλγκίρις Κάουνας – Μακάμπι Τελ Αβίβ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.45, Novasports 3
Ολυμπιακός – Λαμποράλ Κούτσα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.30, Novasports 2
Μπαρτσελόνα – Ερυθρός Αστέρας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 3
Μάβερικς – Μπουλς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3

Σάββατο 24/1


Ρέθυμνο – ΠΑΟΚ, Τρίκαλα – ΚΑΟΔ, Κολοσσός Ρόδου – Πανιώνιος, Αρης – Πανελευσινιακός,
μπάσκετ (Α1 ανδρών), 15.00, Novasports (λεπτό προς λεπτό)

Παναθηναϊκός – Πρωτέας Βούλας, μπάσκετ (Α1 γυναικών), 16.00, Novasports 4
Κάλιαρι – Σασουόλο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE sport1
ΑΕΚ – Κόροιβος Αμαλιάδας, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, OTE sport3
Κόρντομπα – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, OTE sport2
Ελτσε – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, OTE sport2
Ιντερ – Τορίνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, OTE sport1
Ατλέτικο Μαδρίτης – Ράγιο Βαγεκάνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, OTE sport2
Λάτσιο – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport1
Βιγιαρεάλ – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, OTE sport2
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Εϊμπάρ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, OTE sport4
Μπλέιζερς – Ουίζαρντς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.00, OTE sport3

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk