Στα γήπεδα και στην TV


Κυριακή 11/1


Ιντερ – Τζένοα,
ποδόσφαιρο (Ιταλία), 13.30, OTE sport2

Μπαρτσελόνα – Μάλαγα, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 13.30, OTE sport3
Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports 2
Αρης – Εθνικός Αλεξ/λης, ποδόσφαιρο (Γ’ Εθνική), 15.00, Novasports 3
Αρσεναλ – Στόουκ Σίτι, ποδόσφαιρο (Αγγλία), 15.30, OTE sport1
Ρόμα – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 16.00, OTE sport2
Φιορεντίνα – Παλέρμο, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 16.00, OTE sport4
Βερόνα – Πάρμα, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 16.00, OTE sport3
Απόλλων Καλαμαριάς – Λαμία, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 16.00, OTE sport5
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 7
Παναθηναϊκός – Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 2
ΟΦΗ – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 3
Πανθρακικός – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 4
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σαουθάμπτον, ποδόσφαιρο (Αγγλία), 18.00, OTE sport1
Μπιλμπάο – Ελτσε, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 18.00, OTE sport2
ΑΕΚ – Καλλιθέα, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
Ρεαλ Μαδρίτης – Λαμποράλ Κούτσα, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 19.00, OTE sport6
Ξάνθη – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
Γρανάδα – Ρεάλ Σοσιεδάδ, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 20.00, OTE sport2
Νάπολι – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 21.45, OTE sport1
Μπαρτσελόνα – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE sport2
Κλίπερς – Χιτ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 22.30, OTE sport3
Γκρίζλις – Σανς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 01.00, OTE sport3

Δευτέρα 12/1


Ζάκυνθος – Λάρισα,
ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 15.00, OTE sport4

Ολυμπιακός – Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 18.00, OTE sport3
Χανιά – Παναχαϊκή, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
Παναθηναϊκός – Πανελευσινιακός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, Novasports 1
Πιστόια – Μιλάνο, μπάσκετ (Α1 Ιταλίας), 21.00, OTE sport3
Ράγιο Βαγεκάνο – Κόρντομπα, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 21.45, OTE sport1
Νετς – Ρόκετς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.30, OTE sport3
Τρίτη 13/1


Εσπανιόλ – Βαλένθια,
ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 21.00, OTE sport1

Μίλαν – Σασουόλο, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 22.00, OTE sport2
Λεβάντε – Μάλαγα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 23.00, OTE sport4
Ουίζαρντς – Σπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.00, OTE sport3

Τετάρτη 14/1


Εργοτέλης – Πανιώνιος,
ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports 2

Πανθρακικός – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports 3
ΠΑΟΚ – Καντού, μπάσκετ (Γιούροκαπ), 17.00, Novasports
Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 2
Ξάνθη – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 3
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 4
Παναιτωλικός – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 7
Πάρμα – Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 19.00, OTE sport2
Καλλονή – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
Ρεάλ Σοδιεδάδ – Βιγιαρεάλ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 21.00, OTE sport1
Τορίνο – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 22.00, OTE sport2
Μπιλμπάο – Θέλτα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 21.00, OTE sport5
Σεβίλλη – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 23.00, OTE sport4
Μπλέιζερς – Κλίπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.30, OTE sport3

Πέμπτη 15/1


Πλατανιάς – Ατρόμητος,
ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 1

Αναντολού Εφές – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.30, Novasports 4
Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 21.00, OTE sport1
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.05, Novasports 2
Αλμπα Βερολίνου – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.15, Novasports 3
Γιουβέντους – Βερόνα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 22.00, OTE sport2
Μπακς – Νικς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 22.00, OTE sport3
Ελτσε – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 23.00, OTE sport4
Ρόκετς – Θάντερ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3

Παρασκευή 16/1


Επισκοπή – Χανιά,
ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 16.00, OTE sport4

Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, Novasports 2
Λαμποράλ Κούτσα – Νίζνι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.30, Novasports 4
Παναθηναϊκός – Ζαλγκίρις Κάουνας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, NΕΡΙΤ
Ερυθρός Αστέρας – Γαλατάσαραϊ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 3
Κόρντομπα – Εϊμπάρ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.45, OTE sport2
Ουνικάχα Μάλαγα – Αρμάνι Μιλάνο, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 22.00, Novasports 2
Θάντερ – Ουόριορς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3
Σάββατο 17/1


Βέροια – ΟΦΗ,
ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports 3

Τρίκαλα – ΠΑΟΚ, Νέα Κηφισιά – Πανιώνιος, Κολοσσός Ρόδου – Κόροιβος Αμαλιάδας, Αρης – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2 (λεπτό προς λεπτό)
Σουόνσι – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, OTE sport1
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ράγιο Βαγεκάνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, OTE sport2
Κέρκυρα – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 1
Βαλένθια – Αλμερία, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, OTE sport2
Ντουκ – Λούιβιλ, μπάσκετ (NCAA), 19.00, OTE sport3
Εμπολι – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, OTE sport4
Πανιώνιος – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
Νιούκαστλ – Σαουθάμπτον, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, OTE sport1
Βιγιαρεάλ – Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, OTE sport2
Παλέρμο – Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport1
Εσπανιόλ – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, OTE sport2
Ρόκετς – Ουόριορς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk