Στα γήπεδα και στην TV


Κυριακή 4/1


Χετάφε – Ράγιο Βαγεκάνο,
ποδόσφαιρο (Ισπανία), 13.00, ΟΤΕ sport1

Γκραν Κανάρια – Σεβίλλη, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 14.00, ΟΤΕ sport3
Ολυμπιακός – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports2
Απόλλων Καλαμαριάς – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (B’ Εθνική), 16.00, ΟΤΕ sport5
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 3
Ατρόμητος – Καλλονή, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports2
Λεβαδειακός – Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 3
Bαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 18.00, ΟΤΕ sport1
Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης, ποδόσφαιρο (B’ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport4
Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport5
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Νovasports 1
Εσπανιόλ – Εϊμπάρ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport1
Καβαλίερς – Μάβερικς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 20.00, OTE sport3
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 22.00, ΟΤΕ sport1
Χιτ – Νετς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 01.00, OTE sport3
Δευτέρα 5/1

Ξάνθη – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.30, Novasports 3
Κόρντομπα – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.45, ΟΤΕ sport1
Λάτσιο – Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport2
Ουόριορς – Θάντερ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.30, OTE sport3

Τρίτη 6/1


Ουντινέζε – Ρόμα,
ποδόσφαιρο (Ιταλία), 13.30, ΟΤΕ sport1

Μίλαν – Σασουόλο, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 16.00, ΟΤΕ sport1
Πάρμα – Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 16.00, ΟΤΕ sport2
Εμπολι – Βερόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport3
Τζένοα – Αταλάντα, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 16.00, ΟΤΕ sport4
Κιέβο – Τορίνο, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 16.00, ΟΤΕ sport5
Παλέρμο – Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 16.00, ΟΤΕ sport6
Θέλτα – Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 18.00, ΟΤΕ sport1
Τσεζένα – Νάπολι, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 19.00, ΟΤΕ sport2
Μάλαγα – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport1
Γιουβέντους – Ιντερ, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 22.00, ΟΤΕ sport2
Μπακς – Σανς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3
Τετάρτη 7/1


Πλατανιάς – Ηρακλής,
ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 15.00, OTE sport4

Εθνικός Γαζώρου – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 15.00, OTE sport5
Βέροια – Απόλλων Σμύρνης, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 15.00, OTE sport1
Τύρναβος – Αστέρας Τρ., ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 15.00, OTE sport2
Κέρκυρα – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 17.15, OTE sport2
ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Καλ., ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 17.15, OTE sport4
Φωστήρας – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 19.30, OTE sport2
Πανιώνιος – Παναχαϊκή, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 19.30, OTE sport5
Λιμόζ – ΠΑΟΚ, μπάσκετ (Eurocup), 21.00, Novasports 3
Βιγιαρεάλ – Ρεάλ Σοσιεδάδ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 21.00, OTE sport3
Ατλέτικο Μ. – Ρεάλ Μ., ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 22.00, OTE sport1
Βαλένθια – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 23.00, OTE sport2
Αλμερία – Χετάφε, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 23.00, OTE sport4
Καβαλίερς – Ρόκετς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.00, OTE sport3

Πέμπτη 8/1


Νίκη Βόλου – ΟΦΗ,
ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 15.00, OTE sport2

Ξάνθη – Ζάκυνθος, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 15.00, OTE sport4
ΑΕΚ – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 17.15, OTE sport2
Πανθρακικός – Ηρακλής Ψαχνών, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 17.15, OTE sport4
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λαμποράλ Κούτσα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.00, Novasports2
Χανιά – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 19.30, OTE sport2
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδος), 19.30, OTE sport4
Γρανάδα – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 21.00, OTE sport1
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Ερυθρός Αστέρας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.05, Novasports2
Ολυμπιακός – Αρμάνι Μιλάνο, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, ΝΕΡΙΤ
Ρεάλ Μ. – Γαλατάσαραϊ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports2
Μπαρτσελόνα – Ελτσε, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 23.00, OTE sport1
Μπλέιζερς – Χιτ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.30, OTE sport3

Παρασκευή 9/1


Νίζνι – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ,
μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 18.30, Novasports3

Ζαλγκίρις Κάουνας – Αλμπα Βερολίνου, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.45, Novasports2
Αναντολού Εφές – Ουνικάχα Μάλαγα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.30, Novasports3
Μπαρτσελόνα – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports2
Λεβάντε – Λα Κορούνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.45, OTE sport2
Ουόριορς – Καβαλίερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.30, OTE sport3

Σάββατο 10/1


Σάντερλαντ – Λίβερπουλ,
ποδόσφαιρο (Αγγλία), 14.45, OTE sport1

Βέροια – Καλλονή, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports 3
Κόροιβος Αμαλιάδας – Νέα Κηφισιά, Ρέθυμνο – Τρίκαλα, ΚΑΟΔ – Κολοσσός Ρόδου, Πανιώνιος – Απόλλων Πατρών, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2 (λεπτό προς λεπτό)
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 3
Εβερτον – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (Αγγλία), 17.00, OTE sport1
Ρεάλ Μαδρίτης – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 17.00, OTE sport2
Πλατανιάς – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 1
Mάλαγα – Βιγιαρεάλ, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 19.00, ΟΤΕ sport2
Σασουόλο – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 19.00, OTE sport4
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
Κρίσταλ Πάλας – Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, OTE sport1
Θέλτα – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 21.00, OTE sport2
Τορίνο – Μίλαν, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 21.45, OTE sport1
Κλίπερς – Μάβερικς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 22.30, OTE sport3
Εϊμπάρ – Χετάφε, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 23.00, OTE sport2

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk