Στα γήπεδα και στην TV


Κυριακή 19/10


Θαραγόθα – Βαλένθια
, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 13.15, OTE sport4

ΑΕΚ – Πανιώνιος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 15.00, OTE sport3
Παναθηναϊκός – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 16.00, Novasports 2
Νέα Κηφισιά – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 3
ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport3
Πλατανιάς – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 18.15, Novasports 2
Βέροια – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 18.15, Novasports 6
Καλλονή – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 18.15, Novasports 7
Πάντερμπορν – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, OTE sport4
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 20.30, Novasports 1
Βενέτσια – Ρόμα, μπάσκετ (Α1 Ιταλίας), 21.30, OTE sport5
Ιντερ – Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport1

Δευτέρα 20/10


Αγροτικός Αστέρας – Λάρισα
, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 16.00, OTE sport4

Κολοσσός Ρόδου – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 1
Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
Τζένοα – Εμπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport2
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.45, OTE sport5
Γουέστ Μπρομ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, OTE sport1

Τρίτη 21/10


ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μάντσεστερ Σίτι
, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 19.00, Novasports 2

Νίμπουργκ – Ολντενμπουργκ, μπάσκετ (Eurocup), 19.45, Eurosport 2
ΑΠΟΕΛ – Παρί Σεν Ζερμέν, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 1
Ρόμα – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 2
Μπαρτσελόνα – Αγιαξ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 3
Τσέλσι – Μάριμπορ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 6
Πόρτο – Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 7
Τετάρτη 22/10


ΠΑΟΚ – Ζιελόνα Γκόρα,
μπάσκετ (Eurocup), 19.00, Novasports 3

Λοκομοτίβ Κουμπάν – Βέντσπιλς, μπάσκετ (Eurocup), 19.00, Eurosport 2
Ολυμπιακός – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, ΝΕΡΙΤ
Ατλέτικο Μαδρίτης – Μάλμε, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 1
Λίβερπουλ – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 2
Αντερλεχτ – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 3
Γαλατάσαραϊ – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 6
Μονακό – Μπενφίκα, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 7
Ρίβερ Πλέιτ – Λιμπερτάδ, ποδόσφαιρο (Κόπα Σουδαμερικάνα), 03.30, OTE sport 4
Πέμπτη 23/10


ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μακάμπι Τελ Αβίβ
, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.00, Novasports 3

ΠΑΟΚ – Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, Novasports 2
Γαλατάσαραϊ – Βαλένθια, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, Novasports 7
Μπάγερν Μονάχου – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, ΝΕΡΙΤ
Αρμάνι Μιλάνο – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 22.00, Novasports 3
Τουρόφ – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 22.00, Novasports 7
Γκλάντμπαχ – Απόλλων Λεμεσού, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.00, Novasports 1
Αϊντχόφεν – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.00, Novasports 2
Τότεναμ – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, ΑΝΤ1
Ιντερ – Σεντ Ετιέν, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.00, Novasports 6
Καπιάτα – Μπόκα Τζούνιορς, ποδόσφαιρο (Κόπα Σουδαμερικάνα), 03.15, OTE sport4

Παρασκευή 24/10


Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Καλαμαριάς
, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 16.00, OTE sport4

Χανιά – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport1
Ούνιξ Καζάν – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 18.00, Novasports 1
Ζαλγκίρις Κάουνας – Νίζνι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.45, Novasports 3
Λιμόζ – Τσεντεβίτα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.00, Novasports 4
Ολυμπιακός – Λαμποράλ Κούτσα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.30, Novasports 2
Βέρντερ Βρέμης – Κολονία, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, OTE sport1
Ουνικάχα Μάλαγα – Αλμπα Βερολίνου, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 3
Θέλτα – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE sport5

Σάββατο 25/10


Γουέστ Χαμ – Μάντσεστερ Σίτι
, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, OTE sport1

ΠΑΣ Γιάννινα – Καλλονή, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports 4
ΚΑΟΔ – ΠΑΟΚ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2 (λεπτό προς λεπτό)
Αρης – Απόλλων Πατρών, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2 (λεπτό προς λεπτό)
Κόροιβος Αμαλιάδας – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2 (λεπτό προς λεπτό)
Πανιώνιος – Τρίκαλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2 (λεπτό προς λεπτό)
Πανελευσινιακός – Νέα Κηφισιά, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2 (λεπτό προς λεπτό)
Λεβαδειακός – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 1
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, OTE sport2
Ατρόμητος – Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 2

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk