• Αναζήτηση
  • Football League: Το πρόγραμμα της σεζόν 2017/18

    Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Football League για τη σεζόν 2017/2018, με τη σέντρα να γίνεται στις 22 Οκτωβρίου με το ματς Παναχαϊκή – Τρίκαλα να ξεχωρίζει. Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε 34 αγωνιστικές, με την τελευταία να πραγματοποιείται στις 27 Μαΐου. Διαβάστε το πρόγραμμα…

    ΤοΒΗΜΑ Team

    Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Football League για τη σεζόν 2017/2018, με τη σέντρα να γίνεται στις 22 Οκτωβρίου με το ματς Παναχαϊκή – Τρίκαλα να ξεχωρίζει. Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε 34 αγωνιστικές, με την τελευταία να πραγματοποιείται στις 27 Μαΐου.

    Το πρόγραμμα της Football League για τη σεζόν 2017/18 έχει ως εξής:

    1η αγωνιστική (22/10) & 18η (18/2)
    ΑΟΧ Κισσαμικός – Καραϊσκάκης
    Εργοτέλης – Καλλιθέα
    Αχαρναϊκός – Απόλλων Λάρισας
    Παναχαϊκή – Τρίκαλα
    Βέροια – Απόλλων Καλαμαριάς
    Άρης – Αιγινιακός
    Σπάρτη – Παναιγιάλειος
    Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας
    Πανσερραϊκός – ΟΦΗ

    2η αγωνιστική (29/10) & 19η (25/2)
    Εργοτέλης – ΑΟΧ Κισσαμικός
    Καραϊσκάκης – Αχαρναϊκός
    Καλλιθέα – Παναχαϊκή
    Απόλλων Λάρισας – Βέροια
    Τρίκαλα – Αρης
    Απόλλων Καλαμαριάς – Σπάρτη
    Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
    Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός
    Αναγέννηση Καρδίτσας – ΟΦΗ

    3η αγωνιστική (5/11) & 20η αγωνιστική (4/3)
    ΑΟΧ Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
    Παναχαϊκή 0 Εργοτέλης
    Βέροια – Καραϊσκάκης
    Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας
    Δόξα Δράμας – Τρίκαλα
    Πανσερραϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς
    ΟΦΗ – Αιγινιακός
    Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος

    4η αγωνιστική (12/11) & 21η αγωνιστική (7/3)
    Παναχαϊκή – ΑΟΧ Κισσαμικός
    Αχαρναϊκός – Βέροια
    Εργοτέλης – Άρης
    Καραϊσκάκης – Σπάρτη
    Καλλιθέα -Δόξα Δράμας
    Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός
    Τρίκαλα – ΟΦΗ
    Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας
    Αιγινιακός – Παναιγιάλειος

    5η αγωνιστική (19/11) & 22η αγωνιστική (11/3)
    ΑΟΧ Κισσαμικός – Βέροια
    Άρης – Παναχαϊκή
    Σπάρτη – Αχαρναϊκός
    Δόξα Δράμας – Εργοτέλης
    Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης
    ΟΦΗ – Καλλιθέα
    Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
    Παναιγιάλειος – Τρίκαλα
    Αιγινιακός – Απόλλων Καλαμαριάς

    6η αγωνιστική (26/11) & 23η αγωνιστική (18/3)
    Άρης – ΑΟΧ Κισσαμικός
    Βέροια – Σπάρτη
    Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας
    Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός
    Εργοτέλης – ΟΦΗ
    Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Καρδίτσας
    Καλλιθέα – Παναιγιάλειος
    Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός
    Τρίκαλα – Απόλλων Καλαμαριάς

    7η αγωνιστική (3/12) & 24η αγωνιστική (24/3)
    ΑΟΧ Κισσαμικός – Σπάρτη
    Δόξα Δράμας – Άρης
    Πανσερραϊκός – Βέροια
    ΟΦΗ – Παναχαϊκή
    Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός
    Παναιγιάλειος – Εργοτέλης
    Αιγινιακός – Καραϊσκάκης
    Απόλλων Καλαμαριάς – Καλλιθέα
    Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

    8η αγωνιστική (10/12) & 25η αγωνιστική (1/4)
    Δόξα Δράμας – ΑΟΧ Κισσαμικός
    Σπάρτη – Πανσερραϊκός
    Άρης – ΟΦΗ
    Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας
    Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
    Αχαρναϊκός – Αιγινιακός
    Εργοτέλης – Απόλλων Καλαμαριάς
    Καραϊσκάκης – Τρίαλα
    Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας

    9η αγωνιστική (17/12) & 26η αγωνιστική (4/4)
    ΑΟΧ Κισσαμικός – Πανσερραϊκός
    ΟΦΗ – Δόξα Δράμας
    Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη
    Παναιγιάλειος – Άρης
    Αιγινιακός – Βέροια
    Απόλλων Καλαμαριάς – Παναχαϊκή
    Τρίκαλα – Αχαρναϊκός
    Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης
    Καλλιθέα – Καραϊσκάκης

    10η αγωνιστική (20/12) & 27η αγωνιστική (15/4)
    ΟΦΗ – ΑΟΧ Κισσαμικός
    Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
    Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος
    Σπάρτη – Αιγινιακός
    Άρης – Απόλλων Καλαμαριάς
    Βέροια – Τρίκαλα
    Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
    Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
    Καραϊσκάκης – Εργοτέλης

    11η αγωνιστική (7/1) – 28η αγωνιστική (22/4)
    ΑΟΧ Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
    Παναιγιάλειος – ΟΦΗ
    Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
    Απόλλων Καλαμαριάς – ΔόξαΔράμας
    Τρίκαλα – Σπάρτη
    Απόλλων Λάρισας – Άρης
    Καλλιθέα – Βέροια
    Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
    Εργοτέλης – Αχαρναϊκός

    12η αγωνιστική (14/1) & 29η αγωνιστική (25/4)
    Παναιγιάλειος – ΑΟΧ Κισσαμικός
    Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός
    ΟΦΗ – Απόλλων Καλαμαριάς
    Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
    Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
    Σπάρτη -Καλλιθέα
    Άρης – Καραϊσκάκης
    Βέροια – Εργοτέλης
    Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή

    13η αγωνιστική (21/1) & 30η αγωνιστική (29/4)
    ΑΟΧ Κισσαμικός – Αιγινιακός
    Απόλλων Καλαμαριάς – Παναιγιάλειος
    Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
    Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ
    Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
    Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
    Εργοτέλης – Σπάρτη
    Αχαρναϊκός – Άρης
    Παναχαϊκή – Βεροια

    14η αγωνιστική (28/1) & 31η αγωνιστική (6/5)
    Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟΧ Κισσαμικός
    Αιγινιακός -Τρίκαλα
    Παναιγιάλειος – Απόλλων Λάρισας
    Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα
    ΟΦΗ – Καραϊσκάκης
    Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
    Δόξα Δράμας – Αχαρναϊκός
    Σπάρτη – Παναχαϊκή
    Βέροια – Άρης

    15η αγωνιστική (31/1) & 32η αγωνιστική (13/5)
    ΑΟΧ Κισσαμικός – Τρίκαλα
    Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Καλαμαριάς
    Καλλιθέα – Αιγινιακός
    Καραϊσκάκης – Πανιαιγάλειος
    Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας
    Αχαρναϊκός – ΟΦΗ
    Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
    Βέροια – Δόξα Δράμας
    Άρης – Σπάρτη

    16η αγωνιστική (4/2) & 33η αγωνιστική (20/5)
    Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ Κισσαμικός
    Τρίκαλα – Καλλιθέα
    Απόλλων Καλαμαριάς – Καραϊσκάκης
    Αιγινιακός – Εργοτέλης
    Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
    Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή
    ΟΦΗ – Βέροια
    Πανσερραϊκός – Άρης
    Σπάρτη – Δόξα Δράμας

    17η αγωνιστική (11/2) & 34η αγωνιστική (27/5)
    ΑΟΧ Κισσαμικός – Καλλιθέα
    Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
    Εργοτέλης – Τρίκαλα
    Αχαρναϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς
    Παναχαϊκή – Αιγινιακός
    Βέροια – Παναιγιάλειος
    Άρης -Αναγέννηση Καρδίτσας
    Σπάρτη – ΟΦΗ
    Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός

    Αθλητισμός
    Σίβυλλα
    • Έντυπη έκδοση Extravagant σκηνικό… Η στάχτη από το πούρο έπεσε ξαφνικά πάνω στο βαρύτιμο χαλί του 18ου αιώνα. Δίπλα ακριβώς στον πίνακα του... ΣΙΒΥΛΛΑ
    Helios Kiosk