Χάντμπολ (Α): Ισόπαλη η αναμέτρηση του Κατάρ με την Τυνησία

Ισόπαλη 25-25 έληξε η αναμέτρηση του Α΄ ομίλου μεταξύ της Τυνησίας και του Κατάρ για την 3η αγωνιστική του Ολυμπιακού τουρνουά χάντμπολ ανδρών στο Ρίο. Ο αγώνας είχε συναρπαστικό φινάλε, αφού τρία λεπτά πριν τη λήξη η Τυνησία προηγήθηκε 25-22 και το Κατάρ ισοφάρισε 12 δευτερόλεπτα πριν τη λήξη. Στο ημίχρονο η Τυνησία προηγήθηκε 12-11, ενώ με την ισοπαλία κέρδισε τον πρώτο βαθμό της στον Α΄ όμιλο (έχει και 2 ήττες). Το Κατάρ με 1 ισοπαλία, 1 νίκη και 1 ήττα έχει 3 βαθμούς.

Ισόπαλη 25-25 έληξε η αναμέτρηση του Α΄ ομίλου μεταξύ της Τυνησίας και του Κατάρ για την 3η αγωνιστική του Ολυμπιακού τουρνουά χάντμπολ ανδρών στο Ρίο.

Ο αγώνας είχε συναρπαστικό φινάλε, αφού τρία λεπτά πριν τη λήξη η Τυνησία προηγήθηκε 25-22 και το Κατάρ ισοφάρισε 12 δευτερόλεπτα πριν τη λήξη.

Στο ημίχρονο η Τυνησία προηγήθηκε 12-11, ενώ με την ισοπαλία κέρδισε τον πρώτο βαθμό της στον Α΄ όμιλο (έχει και 2 ήττες). Το Κατάρ με 1 ισοπαλία, 1 νίκη και 1 ήττα έχει 3 βαθμούς.