• Αναζήτηση
  • Πρεμιέρα με Τρίτωνα εντός ο Ολυμπιακός, αναλυτικά το πρόγραμμα της Α2

    Εντός έδρας ματς με το νεοφώτιστο Τρίτωνα θα δώσει στην πρεμιέρα του στην Α2 ο Ολυμπιακός.Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της Α2.

    Στις 5 Οκτώβρη από το ΣΕΦ θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του στην Α2 ο Ολυμπιακός.

    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

    1η Αγωνιστική – 05/10/19

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    2η Αγωνιστική – 12/10/19

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    3η Αγωνιστική – 19/10/19

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    4η Αγωνιστική – 26/10/19

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    5η Αγωνιστική – 02/11/19

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    6η Αγωνιστική – 09/11/19

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    7η Αγωνιστική – 16/11/19

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    8η Αγωνιστική – 23/11/19

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    9η Αγωνιστική – 30/11/19

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    10η Αγωνιστική – 07/12/19

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    11η Αγωνιστική – 14/12/19

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    12η Αγωνιστική – 21/12/19

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    13η Αγωνιστική – 04/01/20

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    14η Αγωνιστική – 11/01/20

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    15η Αγωνιστική – 18/01/20

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    16η Αγωνιστική – 25/01/20

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    17η Αγωνιστική – 01/02/20

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    18η Αγωνιστική – 08/02/20

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    19η Αγωνιστική – 22/02/20

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    20η Αγωνιστική – 29/02/20

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    21η Αγωνιστική – 07/03/20

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    22η Αγωνιστική – 14/03/20

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    23η Αγωνιστική – 21/03/20

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    24η Αγωνιστική – 28/03/20

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    25η Αγωνιστική – 04/04/20

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    26η Αγωνιστική – 11/04/20

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    27η Αγωνιστική – 15/04/20

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    28η Αγωνιστική – 25/04/20

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    29η Αγωνιστική – 02/05/20

    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

    ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

    ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    30η Αγωνιστική – 09/05/20

    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

    ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

    ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

    Αθλητισμός
    One Channel
    Ο νέος ενημερωτικός τηλεοπτικός σταθμός της Ελλάδας
    Σίβυλλα
    Helios Kiosk