Ντέρμπι στην Αγγλία

Ντέρμπι στην Αγγλία | tovima.gr
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, nova 1
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 2
Πάρμα – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 1
Κατάνια – Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 4
Κολοσσός – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ΕΤ1
ΟΦΗ – Αρης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 1
Πανιώνιος – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 3
Αρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 2
Νικς – Χόρνετς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 19.00, ΟΤΕ sport 2
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 1
Ατλέτικο – Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 1
Σαμπντόρια – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Μάλαγα – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1
Μπενφίκα – Πόρτο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.15, nova 2
Αυστραλιανό όπεν, τένις, 01.00, EuroSport
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/1
Αυστραλιανό όπεν, τένις, 09.00 και 01.00, EuroSport
Βραβεία ΠΣΑΠ, 18.00, nova 1
Ολυμπιακός – Πανιώνιος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ1
Κέρκυρα – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 2
ΤΡΙΤΗ 15/1
Αυστραλιανό όπεν, τένις, 09.00 και 01.00, EuroSport
Ιντερ – Μπολόνια, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 22.00, ΟΤΕ sport 2
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/1
Αυστραλιανό όπεν, τένις, 09.00 και 01.00, EuroSport
Απόλλων Αθ. – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00, ΟΤΕ sport 3
Ολυμπιακός – Καβάλα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, ΟΤΕ sport 3
Αλμπα Βερολίνου – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.00, nova 3
Τσέλσι – Σαουθάμπτον, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 1
Φιορεντίνα – Ρόμα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 22.00, ΟΤΕ sport 2
ΠΕΜΠΤΗ 17/1
Αυστραλιανό όπεν, τένις, 09.00 και 01.00, EuroSport
Λεβαδειακός – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00, ΟΤΕ sport 3
Βέροια – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, ΟΤΕ sport 3
Ζαλγκίρις – ΤΣΣΚΑ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/1
Αυστραλιανό όπεν, τένις, 09.00 και 01.00, EuroSport
Σάλκε – Ανόβερο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 2
Ολυμπιακός – Σιένα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 22.00, ΕΤ1
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1
Αυστραλιανό όπεν, τένις, 09.00 και 01.00, EuroSport
ΠΑΟΚ – Βουλιαγμένη, πόλο (Α1 ανδρών), 15.00, ΕΤ1
Μπάγερν – Γκρόιτερτ Φιρτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2
Αρης – Κολοσσός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ3
ΟΦΗ – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 3
Παναθηναϊκός – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 2
Πανιώνιος – Ικαρος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ1
Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Παλέρμο – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 4
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 1
Βέρντερ – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2
Γιουβέντους – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk