Αν μπορούσαμε να επιλέξουμε το… χρώμα του διαβατηρίου, το δικό μου θα ήταν (υποχρεωτικά) πορτοκαλί. Χάρη σε αυτήν την μπάλα με τα… σπυριά, έχω ταξιδέψει σε μέρη που δεν θα φανταζόμουν, με πιο μακρινό τη Σαγκάη.
Αν μπορούσαμε να επιλέξουμε το… χρώμα του διαβατηρίου, το δικό μου θα ήταν (υποχρεωτικά) πορτοκαλί. Χάρη σε αυτήν την μπάλα με τα… σπυριά, έχω ταξιδέψει σε μέρη που δεν θα φανταζόμουν, με πιο μακρινό τη Σαγκάη.