Με τον πρώτο γύρο να μην έχει ολοκληρωθεί ακόμη, η μόνη -έστω και τυπική- εκκρεμότητα, αφορά στον πρώτο σκόρερ του μισού πρωταθλήματος. Προηγείται ο Ευθύμης Κουλούρης, μικρή σημασία έχει αν την τελευταία αγωνιστική ο δεύτερος Πρίγιοβιτς πετύχαινε δυο γκολ περισσότερα και τον περνούσε. Ακόμα και δεύτερος να ήταν ο επιθετικός του Ατρόμητου, δεν το λες και λίγο, να χτυπιέται στα ίσα με φορ της αξίας του Πρίγιο. Ειδικά αν σκεφτείς πως στην ομάδα που αμφότεροι ανήκουν, ο Κουλούρης θα ήταν αλλαγή, της αλλαγής, ω αλλαγή.
Κουλούρης VS Πρίγιο, με προτίμηση στον πρώτο
Θα γινόταν κωπηλάτης, ή αθλητής στίβου, όποιο άθλημα και να επέλεγε θα διακρινόταν, θεωρητικά όμως σε κανένα δεν θα διέπρεπε.
![Κουλούρης VS Πρίγιο, με προτίμηση στον πρώτο](https://www.tovima.gr/wp-content/uploads/2018/12/28/prijovic-paok-koulouris.jpg)
Θα γινόταν κωπηλάτης, ή αθλητής στίβου, όποιο άθλημα και να επέλεγε θα διακρινόταν, θεωρητικά όμως σε κανένα δεν θα διέπρεπε.
Ακολούθησε το Βήμα στο Google news και μάθε όλες τις τελευταίες ειδήσεις.