Στα γήπεδα και στην TV


Κυριακή 12/10


MotoGP Ιαπωνίας,
μοτοσικλέτα, 07.30, OTE sport2

Μπρούκλιν Νετς – Σακραμέντο Κινγκς, μπάσκετ (φιλικός αγώνας, Σανγκάη), 08.00, OTE sport3
Τελικός τουρνουά Σανγκάης, τένις, 11.30, OTE sport3
Φόρμουλα 1, αυτοκίνητο (Γκραν Πρι Ρωσίας), 13.45, OTE sport1, Alpha
Γκραν Κανάρια – Ομπραντόιρο, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 14.00, OTE sport5
Πιερικός – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 16.00, OTE sport4
Ολυμπιακός – Απόλλων Π., μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, OTE sport3
ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 1
Πανελευσινιακός – Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2
Πανιώνιος – Κολοσσός Ρόδου, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2
Κόροιβος Αμαλιάδας – ΑΕΚ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2
ΚΑΟΔ – Τρίκαλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2
Παναιγιάλειος – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
Εσθονία – Αγγλία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 19.00, OTE sport1
Αυστρία – Μαυροβούνιο, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 19.00, OTE sport2
Ρωσία – Μολδαβία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 19.00, OTE sport3
Μπιλμπάο – Ρεάλ Μ., μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 19.00, OTE sport5
Παναθηναϊκός – Νέα Κηφισιά, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.30, Novasports 2
Βαρέζε – Καντού, μπάσκετ (Α1 Ιταλίας), 21.30, OTE sport5
Λουξεμβούργο – Ισπανία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport1
Λευκορωσία – Σλοβακία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport2
Σουηδία – Λιχτενστάιν, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport3
Λιθουανία – Σλοβενία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport4

Δευτέρα 13/10


Λάρισα – Απόλλων Καλ.,
ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4

Καζακστάν – Τσεχία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 19.00, OTE sport1
Ισλανδία – Ολλανδία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport1
Ουαλία – Κύπρος, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport2
Βοσνία – Βέλγιο, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport3
Λετονία – Τουρκία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport4
Νορβηγία – Βουλγαρία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport5
Μάλτα – Ιταλία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 23.45, OTE sport2 (Μ)
Τρίτη 14/10


Αρμενία – Γαλλία,
ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 19.00, OTE sport2

Ελλάδα – Βόρεια Ιρλανδία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport1, ΝΕΡΙΤ
Γερμανία – Εϊρε, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro2016), 21.45, OTE sport2
Δανία – Πορτογαλία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport3
Πολωνία – Σκωτία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport4
Σερβία – Αλβανία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 21.45, OTE sport5
Γκραν Κανάρια – Καντού, μπάσκετ (Eurocup), 22.30, Eurosport 2
Φινλανδία – Ρουμανία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 23.45, OTE sport (Μ)
Νήσοι Φερόες – Ουγγαρία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Euro 2016), 24.00, OTE sport4 (Μ)

Τετάρτη 15/10


Χίμκι – Ρίγα, μπάσκετ
(Eurocup), 18.30, Eurosport 2

Λιέτουβος Ρίτας – Παρτιζάν Βελιγραδίου, μπάσκετ (Eurocup), 20.15, Eurosport 2
Βαγιαδολίδ – Χιρόνα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 21.00, OTE sport2
Λαμποράλ – Νεπτούνας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.30, Novasports 2
Ουατσιπάτο – Σάο Πάουλο, ποδόσφαιρο (Κόπα Σουδαμερικάνα), 01.30, OTE sport4
Λιμπερτάδ – Ρίβερ Πλέιτ, ποδόσφαιρο (Κόπα Σουδαμερικάνα), 03.30, OTE sport5
Σάντος – Μποταφόγκο, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Βραζιλίας), 03.50, OTE sport4
Ατλέτικο – Κορίνθιανς, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Βραζιλίας), 04.00, OTE sport5

Πέμπτη 16/10


Αναντολού Εφές – Ούνιξ Καζάν,
μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, Novasports 3

Τσεντεβίτα – Ουνικάχα Μάλαγα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, Novasports 6
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Λιμόζ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.30, Novasports 2
Βαλένθια – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 22.00, NΕΡΙΤ
Ερυθρός Αστέρας – Γαλατάσαραϊ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 22.00, Novasports 3

Παρασκευή 17/10


Νίζνι – Σάσαρι,
μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.00, Novasports 1

Ρεάλ Μαδρίτης – Ζαλγκίρις Κάουνας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.30, Novasports 1
Αλμπα Βερολίνου – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.15, Novasports 6
Παναθηναϊκός – Τουρόφ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.30, Novasports 2
Νυρεμβέργη – Λάιπτσικ, ποδόσφαιρο (Β’ Γερμανίας), 21.30, OTE sport2
Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ – Αρμάνι Μιλάνο, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 22.00, Novasports 7
Γρανάδα – Βαγεκάνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE sport1
Μπαρτσελόνα – Μπάγερν Μονάχου, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 22.30, Novasports 3

Σάββατο 18/10


Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ,
ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, OTE sport1

Νίκη Βόλου – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 16.00, Novasports 3
Μπάγερν Μ.- Βέρντερ Βρ., ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, OTE sport3
Στουτγάρδη – Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, OTE sport4
Κολονία – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, OTE sport5
Αρης – ΠΑΟΚ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 1
Απόλλων Πατρών – Πανελευσινιακός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2
Ρέθυμνο – ΚΑΟΔ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2
Τρίκαλα – Κόροιβος Αμαλιάδας, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 2
Αρσεναλ – Χαλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, OTE sport1
Λεβάντε – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, OTE sport2
Αστέρας Τρ. – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 18.15, Novasports 1
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, OTE sport2
Ρόμα – Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, OTE sport3
Σάλκε – Χέρτα Βερολίνου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, OTE sport1
Εργοτέλης – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 20.30, Novasports 2
Μπαρτσελόνα – Εϊμπάρ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, OTE sport2
Σασουόλο – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport1

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
  • Ο γρίφος της Μποτσουάνα Οι αγορές είναι προεξοφλητικοί μηχανισμοί, στην περίπτωση της νέας μετάλλαξης , προεξόφλησαν ξανά το χειρότερο, δηλαδή νέους περιορισμούς στις... ΒΗΜΑτοδότης |
Σίβυλλα
Helios Kiosk