- Σήμερα
- Παραολυμπιακοί Αγώνες (στίβος), 12.00, ΕΤ1
- Βαγεκάνο – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ Sport 1
- Πάντερμπορν – Ινγκολσταντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β’ Γερμανίας), 14.30, ΟΤΕ Sport 2
- Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Βελγίου, 14.00 Alpha και 14.45 ΟΤΕ Sport 3
- Βόλφσμπουργκ – Ανόβερο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 2
- Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βαγιαδολίδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ Sport 1
- Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 2
- Νιούκαστλ – Αστον Βίλα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 4
- US Open, τένις, 18.00, Eurosport 2 και 18.45 Eurosport
- Αστέρας Τρίπολης – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 18.15, nova 1
- Μπάγερν Μονάχου – Στουτγάρδη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ Sport 2
- Αρης – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 18.15, nova 3
- Λεβάντε – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 1
- Ουντινέζε – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 3
- Παραολυμπιακοί Αγώνες (κολύμβηση – στίβος), 19.30, ΕΤ1
- Ολυμπιακός – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 20.30, nova 1
- Ρεάλ Μαδρίτης – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.50, ΟΤΕ Sport 2
- Ιντερ – Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 3
- Μπόκα Τζούνιορς – Ατλέτικο Ραφαέλα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 22.15, nova 3
- Μπαρτσελόνα – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ Sport 1
- Κολόν Σάντα Φε – Ρίβερ Πλέιτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 02.15, nova 2
- Ντιτρόιτ – Σικάγο, μπέιζμπολ (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 03.00, nova 1
ΔΕΥΤΕΡΑ 3/9
Παραολυμπιακοί Αγώνες (στίβος), 14.00, ΕΤ1
Γύρος Ισπανίας, ποδηλασία, 16.00, Eurosport
US Open, τένις, 18.00, Eurosport 2 και 18.45 Eurosport
Παραολυμπιακοί Αγώνες (κολύμβηση – στίβος), 19.30, ΕΤ1
Ατρόμητος – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 20.30, nova 1
Ουνιόν Βερολίνου – Χέρτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β’ Γερμανίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 2
ΤΡΙΤΗ 4/9
Παραολυμπιακοί Αγώνες (στίβος), 11.30, ΕΤ1
US Open, τένις, 18.00, Eurosport και Eurosport 2
Παραολυμπιακοί Αγώνες (κολύμβηση – στίβος), 19.30, ΕΤ1
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9
Παραολυμπιακοί Αγώνες (στίβος), 11.30, ΕΤ1
Γύρος Ισπανίας, ποδηλασία, 16.00, Eurosport
US Open, τένις, 18.00, Eurosport 2 και 18.45 Eurosport
Παραολυμπιακοί Αγώνες (κολύμβηση – στίβος), 19.30, ΕΤ1
ΠΕΜΠΤΗ 6/9
Παραολυμπιακοί Αγώνες (στίβος), 11.30, ΕΤ1
Γύρος Ισπανίας, ποδηλασία, 17.00, Eurosport
US Open, τένις, 18.00, Eurosport 2 και 18.45 Eurosport
Παραολυμπιακοί Αγώνες (κολύμβηση – στίβος), 19.30, ΕΤ1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/9
Παραολυμπιακοί Αγώνες (στίβος), 11.30, ΕΤ1
Γύρος Ισπανίας, ποδηλασία, 17.00, Eurosport
Παραολυμπιακοί Αγώνες (κολύμβηση – στίβος), 19.30, ΕΤ1
US Open, τένις, 21.00, Eurosport
Λιθουανία – Σλοβακία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 21.15, ΟΤΕ Sport 2
Λετονία – Ελλάδα, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 21.30, Mega και ΟΤΕ Sport 1
Βουλγαρία – Ιταλία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 21.45, ΟΤΕ Sport 3
Αργεντινή – Παραγουάη, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 01.10, ΟΤΕ Sport 1
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/9
Παραολυμπιακοί Αγώνες (στίβος), 11.30, ΕΤ1
US Open, τένις, 18.45, Eurosport
Παραολυμπιακοί Αγώνες (κολύμβηση – στίβος), 19.30, ΕΤ1
Σιάτλ – Σίβας, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 23.00, ΟΤΕ Sport 1
ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ