Σε λαϊκό προσκύνημα, στον ΙΝ Αγίας Τριάδας απέναντι από το γήπεδο της ΑΕΚ, έχει τεθεί από το πρωί της Παρασκευής η σορός του Μίμη Παπαΐωάννου. Η ταφή του εμβληματικού ποδοσφαιριστή, που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 81 ετών θα πραγματοποιηθεί το απόγευμα, στις 4.30 μ.μ. στο Δημοτικό Κοιμητήριο Μαρκοπούλου Μεσογαίας.
Σε λαϊκό προσκύνημα η σορός του Μίμη Παπαϊωάννου
Το τελευταίο «αντίο» στον Μίμη Παπαϊωάννου λένε σήμερα συγγενείς, φίλοι και φίλαθλος κόσμος.
![Σε λαϊκό προσκύνημα η σορός του Μίμη Παπαϊωάννου](https://www.tovima.gr/wp-content/uploads/2023/03/17/mimis1.jpg)
Το τελευταίο «αντίο» στον Μίμη Παπαϊωάννου λένε σήμερα συγγενείς, φίλοι και φίλαθλος κόσμος.
Ακολούθησε το Βήμα στο Google news και μάθε όλες τις τελευταίες ειδήσεις.