Σούπερ Λίγκα: Το πλήρες πρόγραμμα του α’ γύρου

Την Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (19.30) θα πραγματοποιηθεί το ντέρμπι του ελληνικού πρωταθλήματος μεταξύ του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού, όπως αποφάσισε η Σούπερ Λίγκα. Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος μέχρι το τέλος του α’ γύρου (15η αγωνιστική) έχει ως εξής:

Την Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (19.30) θα πραγματοποιηθεί το ντέρμπι του ελληνικού πρωταθλήματος μεταξύ του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού, όπως αποφάσισε η Σούπερ Λίγκα. Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος μέχρι το τέλος του α’ γύρου (15η αγωνιστική) έχει ως εξής:

4η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/9/12

Γηπ. Αστέρα Τρίπολης 17:15 Αστέρας Τρίπ.-Πλατανιάς

Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς 17:15 Λεβαδειακός-Πανιώνιος

SKODA Ξάνθη Αρένα 19:30 Ξάνθη-ΠΑΟΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/9/12

Δημ. Στάδιο Βέροιας 16:00 Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα

«Κλεάνθης Βικελίδης» 18:15 Αρης-Κέρκυρα

«Θοδ. Βαρδινογιάννης» 18:15 ΟΦΗ-ΑΕΚ

Στάδιο «Γ. Καραϊσκάκης» 20:30 Ολυμπιακός-Πανθρακικός

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/9/12

Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς 20:30 Παναθηναϊκός-Ατρόμητος

5η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/9/12

ΕΑΚ Κέρκυρας 17:15 Κέρκυρα-ΟΦΗ

Γηπ. Νέας Σμύρνης 17:15 Πανιώνιος-ΑΕΚ

Δημ. Γήπεδο Περιστερίου 19:30 Ατρόμητος-Ολυμπιακός

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/12

Δημ. Στάδιο Κομοτηνής 16:00 Πανθρακικός-Βέροια

Ολυμπιακό Στάδιο 18:15 Παναθηναϊκός-Αστέρας Τριπ.

Δημ. Γήπεδο Περιβολίων 18:15 Πλατανιάς-Ξάνθη

Γήπεδο Τούμπας 20:30 ΠΑΟΚ-Αρης

ΔΕΥΤΕΡΑ 1/10/12

Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων 20:30 ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός

6η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/12

Ολυμπιακό Στάδιο 17:15 ΑΕΚ-Κέρκυρα

Δημ. Στάδιο Βέροιας 17:15 Βέροια-Ατρόμητος

«Θοδ. Βαρδινογιάννης» 19:30 ΟΦΗ-ΠΑΟΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/12

Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων 16:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος

«Κλεάνθης Βικελίδης» 18:15 Αρης-Πλατανιάς

SKODA Ξάνθη Αρένα 18:15 Ξάνθη-Παναθηναϊκός

Στάδιο «Γ. Καραϊσκάκης» 20:30 Ολυμπιακός-Αστέρας Τριπ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 8/10/12

Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς 20:30 Λεβαδειακός-Πανθρακικός

7η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/12

Στάδιο «Γ. Καραϊσκάκης» 17:15 Ολυμπιακός-Ξάνθη

Γηπ. Νέας Σμύρνης 17:15 Πανιώνιος-Κέρκυρα

Γήπεδο Τούμπας 19:30 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/12

Γηπ. Αστέρα Τρίπολης 16:00 Αστέρας Τριπ.-Βέροια

Δημ. Γήπεδο Περιστερίου 18:15 Ατρόμητος-Λεβαδειακός

Δημ. Στάδιο Κομοτηνής 18:15 Πανθρακικός-ΠΑΣ Γιάννινα

Ολυμπιακό Στάδιο 20:30 Παναθηναϊκός-Αρης

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/10/12

Δημ. Γήπεδο Περιβολίων 20:30 Πλατανιάς-ΟΦΗ

8η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/12

Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς 17:15 Λεβαδειακός-Αστέρας Τριπ.

Δημ. Στάδιο Κομοτηνής 17:15 Πανθρακικός-Πανιώνιος

ΕΑΚ Κέρκυρας 19:30 Κέρκυρα-ΠΑΟΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/10/12

Δημ. Στάδιο Βέροιας 15:00 Βέροια-Ξάνθη

Ολυμπιακό Στάδιο 17:15 ΑΕΚ-Πλατανιάς

Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος

«Θοδ. Βαρδινογιάννης» 19:30 ΟΦΗ-Παναθηναϊκός

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/10/12

«Κλεάνθης Βικελίδης» 19:30 Αρης-Ολυμπιακός

9η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/12

Δημ. Γήπεδο Περιστερίου 17:15 Ατρόμητος-Πανθρακικός

Δημ. Γήπεδο Περιβολίων 17:15 Πλατανιάς-Κέρκυρα

Στάδιο «Γ. Καραϊσκάκης» 19:30 Ολυμπιακός-ΟΦΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/12

SKODA Ξάνθη Αρένα 15:00 Ξάνθη-Λεβαδειακός

Γηπ. Αστέρα Τρίπολης 17:15 Αστέρας Τριπ.-ΠΑΣ Γιάννινα

Γηπ. Νέας Σμύρνης 17:15 Πανιώνιος-ΠΑΟΚ

Ολυμπιακό Στάδιο 19:30 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ

ΔΕΥΤΕΡΑ 5/11/12

«Κλεάνθης Βικελίδης» 19:30 Αρης-Βέροια

10η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/12

«Θοδ. Βαρδινογιάννης» 17:15 ΟΦΗ-Βέροια

Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Ξάνθη

Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς 19:30 Λεβαδειακός-Αρης

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/12

Δημ. Στάδιο Κομοτηνής 15:00 Πανθρακικός-Αστέρας Τριπ.

Δημ. Γήπεδο Περιστερίου 17:15 Ατρόμητος-Πανιώνιος

Γήπεδο Τούμπας 17:15 ΠΑΟΚ-Πλατανιάς

Ολυμπιακό Στάδιο 19:30 ΑΕΚ-Ολυμπιακός

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/11/12

ΕΑΚ Κέρκυρας 19:30 Κέρκυρα-Παναθηναϊκός

11η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/12

«Κλεάνθης Βικελίδης» 17:15 Αρης-ΠΑΣ Γιάννινα

Γηπ. Νέας Σμύρνης 17:15 Πανιώνιος-Πλατανιάς

Στάδιο «Γ. Καραϊσκάκης» 19:30 Ολυμπιακός-Κέρκυρα

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/12

«Θοδ. Βαρδινογιάννης» 15:00 ΟΦΗ-Λεβαδειακός

Δημ. Στάδιο Βέροιας 17:15 Βέροια-ΑΕΚ

SKODA Ξάνθη Αρένα 17:15 Ξάνθη-Πανθρακικός

Ολυμπιακό Στάδιο 19:30 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ

ΔΕΥΤΕΡΑ 19/11/12

Γηπ. Αστέρα Τρίπολης 19:30 Αστέρας Τριπ.-Ατρόμητος

12η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/12

Δημ. Γήπεδο Περιστερίου 17:15 Ατρόμητος-Ξάνθη

Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ

Ολυμπιακό Στάδιο 19:30 ΑΕΚ-Λεβαδειακός

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/12

ΕΑΚ Κέρκυρας 15:00 Κέρκυρα-Βέροια

Γηπ. Αστέρα Τρίπολης 17:15 Αστέρας Τριπ.-Πανιώνιος

Δημ. Γήπεδο Περιβολίων 17:15 Πλατανιάς-Παναθηναϊκός

Γήπεδο Τούμπας 19:30 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

ΔΕΥΤΕΡΑ 26/11/12

Δημ. Στάδιο Κομοτηνής 19:30 Πανθρακικός-Αρης

13η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/12

«Κλεάνθης Βικελίδης» 17:15 Αρης-Ατρόμητος

SKODA Ξάνθη Αρένα 17:15 Ξάνθη-Αστέρας Τριπ.

Στάδιο «Γ. Καραϊσκάκης» 19:30 Ολυμπιακός-Πλατανιάς

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/12

«Θοδ. Βαρδινογιάννης» 15:00 ΟΦΗ-Πανθρακικός

Δημ. Στάδιο Βέροιας 17:15 Βέροια-ΠΑΟΚ

Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς 17:15 Λεβαδειακός-Κέρκυρα

Γηπ. Νέας Σμύρνης 19:30 Πανιώνιος-Παναθηναϊκός

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/12/12

Ολυμπιακό Στάδιο 19:30 ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα

14η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/12

ΕΑΚ Κέρκυρας 17:15 Κέρκυρα-ΠΑΣ Γιάννινα

Γήπεδο Τούμπας 17:15 ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός

Δημ. Γήπεδο Περιστερίου 19:30 Ατρόμητος-ΟΦΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/12

Δημ. Γήπεδο Περιβολίων 15:00 Πλατανιάς-Βέροια

Γηπ. Αστέρα Τρίπολης 17:15 Αστέρας Τριπ.-Αρης

SKODA Ξάνθη Αρένα 17:15 Ξάνθη-Πανιώνιος

Ολυμπιακό Στάδιο 19:30 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

ΔΕΥΤΕΡΑ 10/12/12

Δημ. Στάδιο Κομοτηνής 19:30 Πανθρακικός-ΑΕΚ

15η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/12

ΕΑΚ Κέρκυρας 17:15 Κέρκυρα-Πανθρακικός

«Θοδ. Βαρδινογιάννης» 17:15 ΟΦΗ-Αστέρας Τριπ.

Γηπ. Νέας Σμύρνης 19:30 Πανιώνιος-Ολυμπιακός

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/12

«Κλεάνθης Βικελίδης» 15:00 Αρης-Ξάνθη

Ολυμπιακό Στάδιο 17:15 ΑΕΚ-Ατρόμητος

Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς 17:15 Λεβαδειακός-Πλατανιάς

Δημ. Στάδιο Βέροιας 19:30 Βέροια-Παναθηναϊκός

ΔΕΥΤΕΡΑ 17/12/12

Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων 19:30 ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Δείτε επίσης
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk