Τετάρτη 1 Οκτωβρίου 2014
 
 

Δημοσιογράφος ξυλοκοπείται από την Χρυσή Αυγή

Εξω από το θέατρο Χυτήριο όπου παίζεται το Corpus Christi
Δημοσιογράφος ξυλοκοπείται από την Χρυσή Αυγή
εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

 



24x7 περισσότερες ειδήσεις

εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Τα ΜΑΤ σώζουν την Τέχνη από παραθρησκευτικές οργανώσεις και χρυσαυγίτες (video) 
 
 
σχόλια (9)
 
 
απομένουν 700 χαρακτήρες
Τα πεδία που είναι σημειωμένα με * είναι υποχρεωτικά
 
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το ΒΗΜΑ δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια και όσα είναι γραμμένα με κεφαλαία γράμματα. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.
     
    Ανίσχυροι μπροστά στη χυδαιότητα και τη βλακεία. | 12/10/2012 11:13
    Δεν απέχουμε πολύ από το φανατικό Ισλάμ. Η Χρυσή αυγή είναι πια καθεστώς με δικτυώσεις σε αστυνομία και στρατό. Θέλω να συνδράμω ηθικά στα τραύματα της σωματικής και ηθικής βίας που υπέστης και ελπίζω στην ηθική δικαίωσή σου. Αυτά τα εγκληματικά ανθρωποειδή πρέπει να απομονωθούνε. αλλα το κράτος ασχολειται με τα μαθηματικά, οι καιροί είναι δύσκολοι, χρειάζεται επαγρίπνυση. Μπράβο σου που δημοσίευσες λεπτομερώς το γεγονός. καλό κουράγιο.
    Nouredin
    απάντηση184
     
     
    Act NOW! | 12/10/2012 09:08
    Πέρα από το twitting έκανες τίποτα άλλο; Αν όχι τότε δεν πρόκειται να σε πιστέψω. Οπλίσου νομικά και κυνήγα τους. Άν όχι για σένα τότε για όλους εμάς. Σταμάτα να γράφεις, πάρε ένα καλό δικηγόρο και άρχισε...αλλιώς...συνέχισε τον θεωρητικό προβληματισμό στο ίντερνετ εν μέσω κομπρέσας στο κεφάλι, τσιρότα κ.ο.κ.
    DARIO
    απάντηση919
     
     
    Αυτό που δεν λέτε | 12/10/2012 07:39
    είναι ότι ο @manolis ζητούσε τη βοήθεια αστυνομικών και εκείνοι γυρνουσαν την πλάτη. Αφού ξυλοκοπηθηκε eνας αστυνόμος του εστελνε φιλάκια. Λειπει δηλαδη η μιση καταγγελια απο το δημοσιευμα. Γιατι;
    http://www.lifo.gr/now/society/17603
    απάντηση83
     
     
    123 | 12/10/2012 03:30
    αυτοι οι ανθρωποι δεν εχουν καμια αισθηση ηθικης.και αυτη η εμμονη τουσ στην ομοφιλοφιλια ειναι προφανεστατο σημαδι του τι εχουν καταπιεσει...ο δημοσιογραφοσ δεν μπορει να του κανει μηνυση του χοντροβουβαλου?ετσι θα το αφησει να περασει?
    12345h
    απάντηση163
     
     
    ταλιμπαν | 12/10/2012 00:12
    Ο κόσμος δεν έχει να φάει οι ναζί ταλιμπάν μας λείπανε... Περιμένω σχόλια του τύπου "Ναι, αλλά στη Μαρφίν..."
    Ανώνυμος / η
    απάντηση234
     
     
    . | 11/10/2012 23:10
    Σας ξέφυγε (;) το τελευταίο του tweet !!!
    theo
    απάντηση70
     
     
    Δημοσιοποίηση ονόματος | 11/10/2012 22:37
    Ο άνθρωπος που χτυπήθηκε σήμερα δήλωσε ΡΗΤΑ ότι δεν επιθυμεί τη δημοσιοποίηση του ονόματος του γιατί φοβάται επιπλέον αντίποινα. Παρόλα αυτά εσείς δεν το σεβαστήκατε και χρησιμοποιείτε προσωπικά του δεδομένα χωρίς την άδεια του. Σκοπεύετε να αναλάβετε την ευθύνη για ο,τιδήποτε του συμβεί από 'δω κι εμπρός;;
    s.c.
    απάντηση91
     
     
    Ονομα | 11/10/2012 22:35
    Αν είδατε τα τουίτς του Μανώλη, θα είδατε ότι είπε ότι διστάζει να κινηθεί νομικά γιατί δε θέλει να έχουν τα στοιχεία του στο αρχείο, όπως και ότι έσβησε το όνομά του απ'το fb. Παρόλ'αυτά το δημοσιεύετε εσείς.
    Ανώνυμος / η
    απάντηση122
     
     
    Έχετε άδεια να πείτε το όνομά του; | 11/10/2012 22:30
    Το θύμα της επίθεσης έχει κάνει σαφές ότι φοβάται για τη ζωή του και δεν επιθυμεί να δημοσιοποιηθούν τα στοιχεία του. Με ποιο δικαίωμα τα δημοσιοποιήσατε εσείς;
    Axinos
    απάντηση112