ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤV

Πρώτοι ημιτελικοί στο Τσάμπιονς Λιγκ

Νάπολι- Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, conn-x ΤV1 Γύρος της Φλάνδρας, ποδηλασία, 13.30, ΕuroSport 1 Χέρτα Βερολίνου- Πάντερμπορν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.30, connx ΤV2 Μoto GΡ Ισπανίας, μοτοσικλέτα (παγκόσμιο πρωτάθλημα), 14.45, ΣΚΑΪ Φούλαμ- Μπλάκπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 1 Λέτσε- Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, conn-x ΤV1 Τσεζένα- Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, conn-x …

Πρώτοι ημιτελικοί στο Τσάμπιονς Λιγκ | tovima.gr

ΣΗΜΕΡΑ
Νάπολι- Λάτσιο
, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, conn-x ΤV1 Γύρος της Φλάνδρας, ποδηλασία, 13.30,
ΕuroSport 1 Χέρτα Βερολίνου- Πάντερμπορν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.30, connx ΤV2 Μoto GΡ Ισπανίας, μοτοσικλέτα (παγκόσμιο πρωτάθλημα), 14.45, ΣΚΑΪ Φούλαμ- Μπλάκπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 1 Λέτσε- Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, conn-x ΤV1 Τσεζένα- Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, conn-x ΤV3 Κολονία- Νυρεμβέργη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, conn-x ΤV2 Πανιώνιος- Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1 Λα Κορούνια- Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, conn-x ΤV3 Βόλφσμπουργκ- Αϊντραχτ Φραγκφούρτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, connx ΤV2 Ολυμπιακός- Καβάλα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, ΝΕΤ Ολυμπιακός Βόλου- Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 3 ΑΕΚ- Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 4 Πανσερραϊκός- Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 5 Κέρκυρα- Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 6 Αστέρας Τρίπολης- Αρης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 7 Σεβίλλη- Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, conn-x ΤV1 Ρόμα- Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, conn-x ΤV3 Ρεάλ Μαδρίτης- Σπόρτινγκ Χιχόν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, conn-x ΤV1 Μπόκα Τζούνιορς- Εστουδιάντες, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 00.15, nova 3

ΔΕΥΤΕΡΑ 4/4
Τρίκαλα- ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΕΤ3 Εθνικός Πειραιώς- Εθνικός Αστέρας, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00, conn-x ΤV1 Τελικός Κυπέλλου μπάσκετ γυναικών , 20.00, σπορ+ Φραγκφούρτη- Μπόχουμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 21.15, conn-x ΤV2 Φροζινόνε- Σιένα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 21.45, conn-x ΤV3 Αλμερία- Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας) 22.00, conn-x ΤV1

ΤΡΙΤΗ 5/4
Ρεάλ Μαδρίτης- Τότεναμ,
ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Μega Ιντερ- Σάλκε, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1

ΤΕΤΑΡΤΗ 6/4
Παναθηναϊκός- Πανιώνιος
, πόλο (Α1 ανδρών), 19.45, ΕΤ1 Τσέλσι- Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ , ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, ΝΕΤ Μπαρτσελόνα- Σαχτάρ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1

ΠΕΜΠΤΗ 7/4
Σάντος- Κόλο Κόλο
, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 03.45, conn-x ΤV 1 Μπενφίκα- Αϊντχόφεν, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, ΑΝΤ1 Πόρτο- Σπαρτάκ Μόσχας, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 1 Βιγιαρεάλ- Τβέντε, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 3 Ντινάμο Κιέβου- Μπράγκα, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 6 Σικάγο Μπουλς- Μπόστον Σέλτικς , μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, nova 3

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/4
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
ενόργανης γυμναστικής, τελικός συνθέτου ανδρών, 15.00, ΕΤ-1 Αουγκσμπουργκ- Γκρόιτερ Φριτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 19.00, connx ΤV 2 Αϊντραχτ Φραγκφούρτης- Βέρντερ Βρέμης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, conn-x ΤV 1 Εμπολι- Νοβάρα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 21.45, conn-x ΤV 3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ενόργανης γυμναστικής, τελικός συνθέτου γυναικών, 01.00, ΕΤ1 (Μ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4
Μόναχο 1860- Κότμπους
, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, conn-x ΤV2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ενόργανης γυμναστικής, τελικοί οργάνων, 14.30, ΕΤ-1 Πανθρακικός- Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 15.00, ΕΤ3 Σιένα- Βιτσέντζα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 16.00, conn-x ΤV 1 Αμβούργο- Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, conn-x ΤV2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ενόργανης γυμναστικής, τελικοί οργάνων, 16.30, ΕΤ-1 Ιντερ- Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, connx ΤV3 Βουλιαγμένη- Χίος, πόλο (πρωτάθλημα Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ-1 Στουτγάρδη- Καϊζερσλάουτερν , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, conn-x ΤV 2 Ουντινέζε- Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, conn-x ΤV 3
ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk