ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤV

Παίζουν τα ρέστα τους σε Τούμπα και Φάληρο

Κάχα Λαμποράλ- Λαγκούν Αρο, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, Σπορ+ Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής (Μάριμπορ), 15.15, nova 3 Ρέιντζερς- Μάδεργουελ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Σκωτίας), 15.30, Σπορ+ Ιντερ- Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, nova 1 Ρόμα- Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, nova 2 Νάπολι- Αταλάντα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, Conn-Χ ΤV 2 Παλέρμο- Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, …

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/5
Κάχα Λαμποράλ- Λαγκούν Αρο, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, Σπορ+ Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής (Μάριμπορ), 15.15,

nova 3 Ρέιντζερς- Μάδεργουελ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Σκωτίας), 15.30, Σπορ+ Ιντερ- Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, nova 1 Ρόμα- Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00,

nova 2 Νάπολι- Αταλάντα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00,

Conn-Χ ΤV 2 Παλέρμο- Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, Conn-Χ ΤV 3 ΑΕΚ- Αρης, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Α΄ Εθνικής), 16.45, Σκάι Πιερικός- Εθνικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 17.00, Conn-Χ ΤV 1 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης (Κέρκυρα), 17.00, ΕΤ1 Νέα Ιωνία- Ορμή Πάτρας, χάντμπολ (2ος τελικός Α1 γυναικών), 17.30, Σπορ+ Τσέλσι- Γουίγκαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00,

nova 2 Μάντσεστερ ΓιουνάιτεντΣτόουκ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00,

nova 3 Αρσεναλ- Φούλαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00,

nova 6 ΠΑΟΚ- Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Α΄ Εθνικής), 19.00, nova 1 Ευρωλίγκα ανδρών, μπάσκετ (μικρός τελικός), 19.00, Σκάι Τρεντίνο- Κούνεο, βόλεϊ (τελικός πρωταθλήματος Ιταλίας), 19.00, Σπορ+ Αργεντίνος Τζούνιορς- Ιντεπεντιέντε , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 20.10,

nova 3 Ευρωλίγκα ανδρών, μπάσκετ (τελικός), 22.00, Σκάι Φλαμένγκο- Σάο Πάολο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βραζιλίας), 22.00, nova 2 ΔΕΥΤΕΡΑ 10/5
ΤΣΣΚΑ Μόσχας- Τέρεκ Γκρόζνι , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 13.00, nova 1 Παναθηναϊκός- Ολυμπιακός, βόλεϊ (3ος τελικός πλέι οφ Α1 ανδρών), 19.00, nova 1 Γιούτα Τζαζ- Λος Αντζελες Λέικερς , μπάσκετ (πλέι οφ ΝΒΑ), 21.00, nova 3 (Ε)

ΤΡΙΤΗ 11/5
Σπαρτάκ Νάλτσικ- Λοκομοτίβ Μόσχας, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 17.15, nova 1 ΤΕΤΑΡΤΗ 12/5
Ολυμπιακός- ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Α΄ Εθνικής), 16.45, ΝΕΤ Αρης- ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Α΄ Εθνικής), 19.00, Σκάι Ολυμπιακός- Παναθηναϊκός, βόλεϊ (4ος τελικός- αν χρειαστεί – πλέι οφ Α1 ανδρών), 20.00,

nova 3 Ατλέτικο Μαδρίτης- Φούλαμ, ποδόσφαιρο (τελικός Γιουρόπα Λιγκ), 21.45, ΑΝΤ1 ΠΕΜΠΤΗ 13/5
Μάτερσμπουργκ- Ραπίντ Βιέννης , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αυστρίας), 17.00, Conn-Χ ΤV 1 Στουρμ Γκρατς- Σάλτσμπουργκ , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αυστρίας), 17.00,

Conn-Χ ΤV 2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/5
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός, βόλεϊ (5ος τελικός- αν χρειαστεί – πλέι οφ Α1 ανδρών), 19.00,

nova 1 Ικαρος/Εσπερος- Ολυμπιάδα Πατρών, μπάσκετ (Α2 ανδρών), 20.00, Σπορ+ Προ Ρέκο- Παρτιζάν, πόλο (φάιναλ φορ Ευρωλίγκας ανδρών), 21.30, ΕuroSport 2 Πρίμορατς Κότορ- Γιουνγκ, πόλο (φάιναλ φορ Ευρωλίγκας ανδρών), 22.15, ΕuroSport 2 (Μ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/5 Φόρμουλα 1 (δοκιμαστικά γκραν πρι Ισπανίας), 14.45, Αlpha Τσέλσι- Πόρτσμουθ, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Αγγλίας), 17.00, ΝΕΤ ΠΑΟΚ- Δούκας, χάντμπολ (πλέι οφ Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1 Ρουμπίν Καζάν- ΤΣΣΚΑ Μόσχας , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 17.15, nova 3 Παναθηναϊκός- Πανελλήνιος, μπάσκετ (ημιτελικός πλέι οφ Α1 ανδρών), 18.45, Σκάι Βέρντερ Βρέμης- Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Γερμανίας), 21.00,

nova 1 Σάο Πάολο- Μποταφόγκο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βραζιλίας), 00.30, nova 1

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk