από metereologos.gr
Δευτέρα 23 Ιουλίου 2018
 
 

Τα ρέστα της η Μπάρτσα

Την Τρίτη η μάχη με τη Μίλαν για το Τσάμπιονς Λιγκ
εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

 


ΚΥΡΙΑΚΗ 10/3
Αθλέτικ Μπιλμπάο - Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1
Κάχα Λαμποράλ - Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 3
Αταλάντα - Πεσκάρα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2
Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 15.00, nova 1
Γιουβέντους - Κατάνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 1
Κιέβο - Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2
Πάρμα - Τορίνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 3
Αγγλία - Ιταλία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 17.00, nova 4
Τελικός Τσάμπιονς Λιγκ, βόλεϊ γυναικών, 17.00, ΟΤΕ sport 4
Αρης - Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 17.15, nova 1
Βέροια - ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 17.15, nova 3
Ολ σταρ γκέιμ, μπάσκετ (Πάτρα), 18.00, ΕΤ1
Λίβερπουλ - Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 2
Λεβάντε - Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, ΟΤΕ sport 1
Λάρισα - Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Β' Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 3
Οκλαχόμα Σίτι - Μπόστον Σέλτικς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 19.00, ΟΤΕ sport 2
Ολυμπιακός - ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 19.30, nova 1
Θέλτα - Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 1
Ιντερ - Μπολόνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 4
Λάτσιο - Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Ατλέτικο Μαδρίτης - Σοσιεδάδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1
Μπενφίκα - Ζιλ Βιθέντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.15, nova 2
Λος Αντζελες Κλίπερς - Οκλαχόμα, μπάσκετ (ΝΒΑ), 22.30, ΟΤΕ sport 2

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/3
Ηρακλής - Παναθηναϊκός, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 18.00, nova 3
Πανιώνιος - Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 19.30, nova 2
Σαραγόσα - Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 1

ΤΡΙΤΗ 12/3
Μπαρτσελόνα - Μίλαν, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1
Σάλκε - Γαλατάσαραϊ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 2

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/3
Πανθρακικός - Βέροια, ποδόσφαιρο (Κύπελλο), 15.00, ΟΤΕ sport 3
Καβάλα - Νίκη Βόλου, ποδόσφαιρο (Β' Εθνική), 16.00, ΟΤΕ sport 4
Ολυμπιακός - Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο), 18.00, ΟΤΕ sport 3
Απόλλωνας Πάτρας - Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 18.00, ΕΤ3
Ηρακλής - Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Β' Εθνική), 21.00, ΟΤΕ sport 3
Μπάγερν - Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1
Μάλαγα - Πόρτο, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, ΝΕΤ

ΠΕΜΠΤΗ 14/3
Αστέρας - Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Κύπελλο), 18.00, ΟΤΕ sport 3
Ρουμπίν - Λεβάντε, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 19.00, nova 3
Ζενίτ - Βασιλεία, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 19.00, nova 4
Ιντερ - Τότεναμ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, nova 2
Αναντολού - Μπάμπεργκ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, nova 7
Μακάμπι - Χίμκι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3
Σιένα - Ολυμπιακός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, ΕΤ1
Τσέλσι - Στεάουα, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, ΑΝΤ1
Νιούκαστλ - Ανζί, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 1
Μπορντό - Μπενφίκα, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/3
Διομήδης - ΠΑΟΚ, χάντμπολ (Α1 ανδρών), 17.00, ΟΤΕ sport 4
ΤΣΣΚΑ - Ζαλγκίρις, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.45, nova 3
Ρεάλ Μαδρίτης - Μάλαγα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.45, nova 7
Παναθηναϊκός - Αλμπα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.00, nova 3
Βόλφσμπουργκ - Φορτούνα Ντ., ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 2
Μπαρτσελόνα - Μπεσίκτας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, nova 1
Λα Κορούνια - Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρ. Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3
Φόρμουλα 1, γκραν πρι Αυστραλίας (δοκιμαστικά), 07.50, ΟΤΕ sport 1
Ζενίτ - Νοβοσιμπίρσκ, βόλεϊ (φάιναλ φορ Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 11.30, ΟΤΕ sport 4
Κούνεο - Κόζλε, βόλεϊ, (φάιναλ φορ Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 14.30, ΟΤΕ sport 4
Εβερτον - Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1
Πανιώνιος - Ολυμπιακός, πόλο (Α1 ανδρών), 15.00, ΕΤ1
Ικαρος - Καβάλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ΕΤ1
Ντόρτμουντ - Φράιμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2
Νυρεμβέργη - Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3
Αμβούργο - Αουγκσμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4
Σοσιεδάδ - Βαγιαδολίδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1
Λεβαδειακός - ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 17.15, nova 1
ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 17.15, nova 2
ΠΑΟΚ - Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ3
Χετάφε - Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Κατάνια - Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ρέντινγκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1
ΑΕΚ - Βέροια, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 19.30, nova 2
Λεβερκούζεν - Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2
Ρεάλ Μαδρίτης - Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
Μπολόνια - Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Βαλένθια - Μπέτις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1





ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ
Αθλητισμός περισσότερες ειδήσεις

εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

 
 
σχόλια (0)
 
 
απομένουν 700 χαρακτήρες
Τα πεδία που είναι σημειωμένα με * είναι υποχρεωτικά
 
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το ΒΗΜΑ δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια και όσα είναι γραμμένα με κεφαλαία γράμματα. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.