ΟΙ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

▅ Καλαμάτα- Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 15.00, ΕΤ3 (Ζ). ▅ Πανελλήνιος- Διομήδης, χάντμπολ (Α1 ανδρών), 15.00, Σπορ+ (Ζ). ▅ ΠανσερραϊκόςΠΑΟΚ , ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, Αlpha (Ζ). ▅ ΗρακλήςΞάνθη , ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, novasports 1 (Ζ). ▅ Λάρισα- Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, novasports 3 (Ζ). ▅ Κολοσσός Ρόδου- Ολύμπια Λάρισας , μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Σπορ+ (Ζ). ▅ ΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚ , μπάσκετ (Α1 ανδρών), 18.00, ΑΝΤ1 (Ζ). ▅ ΠανιώνιοςΑστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.

ΟΙ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ  ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ | tovima.gr

ΣΑΒΒΑΤΟ

Καλαμάτα- Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 15.00, ΕΤ3 (Ζ). ▅ Πανελλήνιος- Διομήδης, χάντμπολ (Α1 ανδρών), 15.00,

Σπορ+ (Ζ). ▅ ΠανσερραϊκόςΠΑΟΚ , ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, Αlpha (Ζ). ▅ ΗρακλήςΞάνθη , ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, novasports 1 (Ζ). ▅ Λάρισα- Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, novasports 3 (Ζ). ▅ Κολοσσός Ρόδου- Ολύμπια Λάρισας , μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00,

Σπορ+ (Ζ). ▅ ΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚ , μπάσκετ (Α1 ανδρών), 18.00, ΑΝΤ1 (Ζ). ▅ ΠανιώνιοςΑστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, novasports 1 (Ζ). ▅ Μαρούσι- Πανελλήνιος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00,

novasports 3 (Ζ). ▅ ΠΑΟΚ- Ολυμπιακός , βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, novasports 2 (Ζ). ▅ Τρίκαλα- Ολυμπιακός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΝΕΤ (Μ). ▅ Λάτσιο – Παλέρμο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, novasports 7 (Ζ). ▅ Γουέστ Χαμ- Αστον Βίλα , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, novasports 4 (Ζ). ▅ Ρεάλ Μαδρίτης- Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, novasports 1 (Ζ). ▅ Μπαρτσελόνα- Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, Σπορ+ (Ζ). ▅ ΚαένΛυών , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, novasports 4 (Ζ). ▅ Σαν Λορέντζο- Μπόκα Τζούνιορς , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 22.30, novasports 7 (Ζ). ▅ Εσπανιόλ- Ατλέτικο Μαδρίτης , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, novasports 3 (Ζ). ▅ Λος Αντζελες ΛέικερςΜαϊάμι Χιτ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 01.30, ΕΤ1 (Μ).

ΚΥΡΙΑΚΗ

Βαλένθια- Μπανταλόνα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, Σπορ+ (Ζ). ▅ Λάρισα- Λεβαδειακός , ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, Αlpha (Ζ). ▅ ΑΕΚΕργοτέλης , ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, novasports 1 (Ζ). ▅ Νιούκαστλ- Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00,

novasports 4 (Ζ). ▅ ΠανιώνιοςΑιγάλεω , μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, novasports 3 (Ζ). ▅ Αρσεναλ- Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00,

novasports 2 (Ζ). ▅ Ολυμπιακός – Θρασύβουλος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, ΝΕΤ (Ζ). ▅ ΟΦΗΠαναθηναϊκός , ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, novasports 1 (Ζ). ▅ Βιγιαρεάλ- Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, novasports 2 (Ζ). ▅ Μίλαν – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.30, novasports 3 (Ζ). ▅ Μπέτις- Ατλέτικ Μπιλμπάο , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, novasports 2 (Ζ). ▅ Μονακό- Μπορντό, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, novasports 4 (Ζ).

ΔΕΥΤΕΡΑ

Καστοριά- Διαγόρας, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΕΤ3 (Ζ). ▅ Παναθηναϊκός- Λαμία, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, novasports 4 (Ζ). ▅ Εβερτον- Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, novasports 3 (Ζ).

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk