Σάββατο 25 Οκτωβρίου 2014
 

Επιμένει στον ναζιστικό χαιρετισμό η Χρυσή Αυγή

Με ανακοίνωσή της προσπαθεί να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα
 Επιμένει στον ναζιστικό χαιρετισμό η Χρυσή Αυγή
εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

 

Παρά τη θύελλα αντιδράσεων που προκάλεσε ο φασιστικός χαιρετισμός του επονομαζόμενου «Αρχηγού» της Χρυσής Αυγής κ. Ν. Μιχαλολιάκου, το γραφείο τύπου της Χρυσής Αυγής, εξέδωσε ανακοίνωση σύμφωνα με την οποία επιδιώκει να παρουσιάσει τον φασιστικό χαιρετισμό ως... ελληνικό χαιρετισμό!

Συγκεκριμένα αναφέρει ότι  το εθνικό καθεστώς του Ι. Μεταξά, που είπε όχι στους ξένους εισβολής και τους πολέμησε στην Πίνδο, είχε καθιερώσει επισήμως τον χαιρετισμό με τεταμένη την δεξιά και προσθέτει: «Έτσι ακριβώς χαιρετούσαν τότε οι Έλληνες πατριώτες που έδωσαν το αίμα τους για την Ελευθερία της Πατρίδας».

Την ίδια ώρα η Χρυσή Αυγή, επιχειρεί να δώσει εξηγήσεις για τον ναζιστικό χαιρετισμό του «Αρχηγού» της στην εκδήλωση Νεολαίας του κόμματος, λέγοντας ότι «σε μείζον θέμα έχουν αναδείξει τα ΜΜΕ και οι άθλιοι προπαγανδιστές τον δήθεν "ναζιστικό" χαιρετισμό του γενικού γραμματέα της Χρυσής Αυγής Νικολάου Γ. Μιχαλολιάκου». Και συνεχίζει «τα γνωστά φερέφωνα έκοψαν κι έραψαν κατά το δοκούν τις δηλώσεις του Αρχηγού της Χρυσής Αυγής».

Συνεχίζει παράλληλα τις λεκτικές επιθέσεις εναντίον του σεβασμιότατου Μητροπολίτη Σιατίστης, αναφέροντας ότι της προκαλεί έκπληξη το γεγονός ότι «ένας Ιεράρχης πολιτικολογεί εναντίον συγκεκριμένου κόμματος, ενώ δεν λέει λέξη για κόμματα και πολιτικοί που δηλώνουν  ευθέως άθεοι, βλάσφημοι και ανήκουν σε σκοτεινές λέσχες, μυστικές εταιρίες και δόγματα.»

Με την ίδια ανακοίνωση φαίνεται πως αποποιείται πλήρως το παρελθόν της  και τα πιστεύω της για τη θρησκεία και δηλώνει ότι στηρίζει την Ορθοδοξία σαν συστατικό, όμως, της εθνικής μας ταυτότητας και το ποιος πιστεύει ή όχι, λέει τώρα «θα το κρίνει ο Θεός».


Πολιτική περισσότερες ειδήσεις

εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Αντιδράσεις για το ναζιστικό χαιρετισμό του αρχηγού της Χρυσής Αυγής 
 
 
σχόλια (169)
 
 
απομένουν 700 χαρακτήρες
Τα πεδία που είναι σημειωμένα με * είναι υποχρεωτικά
 
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το ΒΗΜΑ δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια και όσα είναι γραμμένα με κεφαλαία γράμματα. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.
     
    όλη η αλήθεια.. | 07/11/2012 18:31
    παιδία επειδή ξέρω πράγματα μέσα από την χρυσή αυγή υπάρχουν μέσα στην χρυσή αυγή και εθνοπροδότες οι οποίοι το παίζουν ΈΛΛΗΝΕΣ αλλά υπάρχουν και πραγματικοί πατριώτες οι οποίοι θα έδιναν τα πάντα για την ΕΛΛΑΔΑ...Αυτή είναι όλη η αλήθεια..
    Έλληνας πατριώτης
    απάντηση01
     
     
    greek naziskins | 25/10/2012 15:16
    αντρες σκουροχρωμοι ,αμορφωτοι ανασφαλεις ,παιδια της φαπας ανιστοριτοι ψαχνουν να βρουν τροπο να γινουν μελος ομαδας να κανουν μαγκια.Γυναικες με βαμμενο κιτρινο μαλλι να το παιζουν γερμανιδες αριες.ολες χοντρες ασχημες ψαχνουν γκομενο και τροπο να διωξουν απο πανω τους την ταμπελα της βαλκανιας.Αυτο ειναι το κυμα εθνικισμου στην ελλαδα.ακομα και σε αυτο απετυχαν .Ο ελληνικος "νεοναζισμος" ειναι ενα αποτυχημενο αντιγραφο του ευρωπαικου εθνικοσοσιαλισμου.
    ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΠΟΤΕ
    απάντηση134
     
     
     
    τουρκοσποροι νεοναζι | 24/10/2012 20:35
    η ελλαδα για ακομα μια φορα εκανε το θαυμα της.ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΛΗΘΙΝΟ. μονο στην ελλαδα θα υπηρχαν τουρκοσποροι νεοναζι χαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ.400 χρονια οι ελληνες ηταν οι sex slaves των τουρκων και τωρα οι απογονοι το παιζουν ναζιστες χαχααχαχαχαχαχαχαχ
    deutscher
    απάντηση811
    Απαντήσεις  3 | Εμφάνιση όλων
     
     
    προς ΘΕΟΤΡΕΛΟΣ | 24/10/2012 16:24
    χαχαχαχαχαχαχααχ.φιλε το καλυτερο σχολιο που διαβασα εδω μεσα.μεσα σε μια παραγραφο τα ειπες ολα,εδωσες την καλυτερη περιγραφη χααχαχαχαχαχ.ειδικα αυτο το ΑΠΟΘΕΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΛΕΥΚΗ ΦΥΛΗ ΕΝΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΛΕΥΚΟΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΚΑΤΟΙΚΟ ΤΟΥ ΖΑΙΡ ειναι ολα τα λεφτα οπως και το ΑΓΑΠΟΥΝ ΤΟΝ ΣΑΤΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΟ,ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΘΕΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΩΔΕΚΑΘΕΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΣΤΗΝ ΝΟΡΒΗΓΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ χαχαχαχαχα.Φιλε εγραψες συγχαρητηρια!!!!!!
    panos
    απάντηση136
     
     
    ωω ελληνες ναζιστες | 24/10/2012 15:16
    ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ "ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΩΝ ΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝ ΕΧΟΥΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΟΠΛΙΤΙΚΗ ΦΑΛΑΓΓΑ ,ΚΡΑΤΟΥΝ ΔΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΑΙΕΣ ΑΓΑΠΟΥΝ ΤΟΝ ΣΑΤΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΟ,ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΘΕΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΩΔΕΚΑΘΕΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΣΤΗΝ ΝΟΡΒΗΓΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ.ΕΧΟΥΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΠΟΛΗ,ΤΗΝ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΑΡΑΤ ΕΝΩ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΤΡΟ ΤΟΥ ΣΕΙΡΙΟΥ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.ΦΟΡΑΝΕ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΣΙΔΗΡΟΥΝ ΣΤΑΥΡΟ,ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΩΝ SS ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΠΛΙΤΙΚΗ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ,ΟΙ ΠΙΟ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑΤΟΥΑΖ ΤΗΝ ΣΤΡΟΥΜΦΙΤΑ,ΛΑΤΡΕΥΟΥΝ ΤΗΝ WEHRMACHT Η ΟΠΟΙΑ ΣΥΝΕΤΡΙΨΕ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΤΡΑΤΟ ΤΟ 1941 ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΖΗΤΟΥΝ ΤΙΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΕΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ,ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΑΠΟΘΕΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΛΕΥΚΗ ΦΥΛΗ ΕΝΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΛΕΥΚΟΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΚΑΤΟΙΚΟ ΤΟΥ ΖΑΙΡ.ΑΝ ΤΟΥΣ ΔΕΙΤΕ ΜΗΝ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ’ΟΛΑ ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΤΕ.ΑΝ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΙΛΑΝΕ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟΠΙΚΕΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΤΟΥΣ.ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΓΕΡΜΑΝΟΝΑΖΙΣΤΕΣ.ΜΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!
    θεοτρελος
    απάντηση183
     
     
    ΚΙΝΔΥΝΟΘ! | 24/10/2012 13:13
    ΠΟΛΛΟΙ ΦΑΧΙΧΤΕΘ!!!
    ΦΑΧΙΧΤΕΘ!
    απάντηση54
     
     
     
    Eμπρός Έλληνες! | 24/10/2012 12:26
    Γεια σου στρατηγέ Μιχαλολιάκο! Έτσι Ελληνικά να χαιρετάμε με το δεξί χέρι υψωμένο, να σκάσουν οι συμμορίτες άναρχοάπλυτοι του σύριζα. Οι σάλπιγγες της πανστρατιάς κατά της διαφθοράς των πολιτικών, κατά των άναρχοαλητών και των λαθραίων ηχούν από άκρη σε άκρη σε όλη την Ελλάδα, εμπρός Έλληνες για την νίκη της Ελλάδας!
    Zaglos
    απάντηση1218
    Απαντήσεις  1 | Εμφάνιση όλων
     
     
     
    Ξεσκεπάστε τον Zaglos | 24/10/2012 00:51
    Όσοι από τους μη φασίστες αναγνώστες είστε καλοί στα Ιντερνετικά, ή ακόμα και αν έχετε φίλους που είναι καλοί στα Ιντερνετικά, κάντε μιά προσπάθεια να εντοπίσετε αυτόν τον κοπρίτη τον Zaglos. Δεν είναι σε καμιά Σουηδία. Είναι εδώ σε κάποια υπόγα και την βαράει από την πολύ μοναξιά. Εντοπίστε τον σας παρακαλώ, να τον μαζέψουμε και να τον παλουκώσουμε στην μέση της Πλατείας Συντάγματος για παραδειγματισμό και προειδοποίηση γιά τους Χρυσαλήτες. Και μην του απαντάτε ότι και να λέει. Θα του τα πούμε όλα όταν τον βρούμε.
    Περικλής
    απάντηση1010
    Απαντήσεις  3 | Εμφάνιση όλων
     
     
    Ακούστε κι αυτό! | 24/10/2012 00:48
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded
    tomahawk
    απάντηση00
     
     
    Ζητειται συντεταγμενη πολιτεια | 23/10/2012 19:52
    Βλεπωντας τοις "πολιτικες΄' ενεργειες αυτου του κομματος και του ενφανως ψυχοπαθολογικου ηγετη τους τυπου mental case και τα γεγονοτα εχω απο ενα θεατρο μου ερχεται στο μυαλο ενα τραγουδι των Genesis το Jeasous he knoes me οπου κοροειδευει τις αιρεσεις των ΗΠΑ, που ειναι ουκων λιγες και με επιροη στους αμορφωτους πολιτες.Πως φτασαμε εως εδω? .Η μονη απαντηση ειναι η απουσια συντεταγμενης πολιτειας εδω και 30 χρονια.Υπουργοι τυπου Πρωτοπαππα και αλλοι πολλοι δεν εκαναν τιποτα??? για την παρανομη μετ/ση και την λειτουργια της δικαιοσυνης ,βασικα σε ολους τους τομεις.Επισης καθοριστικο ρολο επαιξαν αριστεροι υποκριτες και αθλιοι τυπου Λαζοπουλου και Τσιπρα που υποτιθεται μονο αυτοι ειχαν ευαισ
    politis
    απάντηση44
     
     
    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΥΝΤΕΤΑΓΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ | 23/10/2012 18:40
    ΒΛΕΠΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΧΡΥΣΑΥΓΕΙΤΕΣ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΩΝΤΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΘΕΑΤΡΟ ΠΟΥ ΥΠΟTIΘΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΟ ΕΚΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΕΙΓΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΠΟ GENESIS TOY 80 JEASOUS HE KNOWS ME??ΟΠΟΥ ΚΟΡΟΕΙΔΕΥΕΙ ΤΙΣ ΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΗΡΘΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΨΥΧΟΠΑΘΟΛΟΓΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ..Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΥΝΤΕΤΑΓΜΕΝΗΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.. 30 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΥΠΟΥΡΓΟΙ ΤΥΠΟΥ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΚΑΙ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΘΩΡΑΚΙΣΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΑΘΛΕΙΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΑ ΤΥΠΟΥ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΠΡΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΣΥΝΕΒΑΛΑΝ ΣΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΣΤΗΝ ΑΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΕΥΣΗ ..
    Πολιτης
    απάντηση35
     
     
    Χρυσαλήτες αποφασίστε! | 23/10/2012 16:08
    Χρυσαλήτες αποφασίστε. Είστε υπέρ ή κατά των παπάδων;;; Από τη μια οι τραμπούκοι βουλευτές σας συνοδεύουν το γνώστο σε όλους για τα ΄αμερόληπτα’ πιστεύω του μητροπολίτη Πειραιώς να καταθέσει μήνυση κατά της γνωστής παράστασης και από την άλλη μιλάτε για εβραιοχριστιανισμό που κατέστρεψε τον ελληνισμό. Διαλέξτε υποκείμενα που το μόνο που πραγματικά σας νοιάζει είναι οι ψήφοι.
    Ivan
    απάντηση2111
     
     
    Οι φασίστες και οι νεροκουβαλητές | 23/10/2012 14:38
    Αυτοί που καταδικάζουν μετά βδελυγμίας τον φασισμό είναι οι ίδιοι που τον προωθούν με την πολιτική τους .Η ασυδοσία και η πείνα οδηγούν τις κοινωνίες στα άκρα . Αφού πούλησαν τα χρυσαφικά του κράτους πουλάνε τα ασημικά και στο τέλος θα μας βγάλουν μια αριστερή κυβέρνηση σαν λύση ανάγκης για να πουλήσουν την θρησκεία την γλώσσα και τον πολιτισμό μας που μας απέμειναν . Άξιος ο μισθός σας πιόνια του συστήματος . Κάτι τέτοιοι έφεραν τον Χίτλερ στην Γερμανία . Αν διαβάζατε καλύτερα την ιστορία θα βλέπατε ότι οι πρώτοι που εξοντώνονται από έναν δικτάτορα είναι τα πρώην αφεντικά του, αυτοί που τον ανέβασαν στην εξουσία . Και ο λαός με ευχαρίστηση θα έβλεπε κρεμάλες στην πλατεία Συντάγματος .
    Νάσος Μ.
    απάντηση88
     
     
    Mipos ta hrysa avga einai syggeneis ton skopianon? | 23/10/2012 13:56
    Telika ta hrysa avga einai oso berdemenoi einai kai oi skopianoi. Oi men lene oti einai apeftheias progonoi ton arhaion ellinon les kai den perasane 2000 hronia metaxy tou telous tis teleftaias ellinistikis periodou kai tis apeleftherosis apo tous tourkous. Oi de mas lene oti o Megalexandros parolo pou o idios elege oti itan ellinas, parolo pou dimiourgise mia aftokratoria sto onoma ton ellinon, parolo pou tosoi xenoi istorikoi ton theoroun ellina (Michael Wood- In the footsteps of Alexander, Robin Lane Fox- Alexander the Great, Tom Holland-Rubicon) itan slavos kai emathe ellinika se frontistirio. Telika oloi oi komplexikoi, anasfaleis patridokapiloi edo mazeftikan.
    emigres
    απάντηση1810
     
     
     
    Πως το τρίβουν το πιπέρι | 23/10/2012 09:01
    Δε μου λέτε ρε χρυσαυγόπουλα;...έχετε την εντύπωση ότι θα πάτε πολύ μακριά με ξύλο, φοβέρα και ναζιστικούς χαιρετισμούς; Νομίζετε ότι υπάρχουν βιομήχανοι και αριστοκράτες όπως στην Γερμανία του Χιτλερ που θα σας δουν σαν σωτηρία τους και θα σας βοηθήσουν να κυβερνήσετε; Θα πάτε άπατοι έχοντας κάνει την Αριστερά κυβέρνηση. Και τότε θα δείτε πως το τρίβουν το πιπέρι!!!
    ζακυνθινος
    απάντηση2423
    Απαντήσεις  1 | Εμφάνιση όλων
     
     
    Οικόπεδα με δόσεις... | 23/10/2012 03:13
    Όποτε ανθεί ο original εθνικισμός στην Ελλάδα νομίζουμε ότι μπορούμε να τα βάλουμε με τις μεγάλες δυνάμεις και χάνουμε εθνικά εδάφη. Τότε ήταν η Κύπρος, τώρα θα είναι η Θράκη. Το σκηνικό Κοσσόβου μπορεί να συμπληρωθεί μόνο με ακροδεξιό που θα κάνει σφαγές. Δεν λέω ότι θα κάνει σφαγές η Χρυσή Αυγή ούτε ότι είναι βαλτοί, απλά θα παιχτεί δύο μέρες το έργο "ναζί-γεννοκτονία μειονότητας", και η Χρυσή Αυγή θα είναι η τέλεια πινελειά στο κάδρο του CNN. Ναζιστικός χαιρετισμός, θα μας βομβαρδίζουν από Καλαμάτα και Γιάννενα μέχρι Σουφλί και Ρόδο και θα το δέιχνουν κάθε 10'' φωνάζοντας όλος ο πλανήτης μαζί "ποτέ ξανά ναζισμός". Την Κρήτη την αφησα απ'έξω γιατί απο κει θα ξεκινάν. Πότε; Στα κοντά...
    Ο Θεοδόσης
    απάντηση1011
     
     
     
    Κατα τα άλλα | 22/10/2012 22:44
    Δεν είναι νεοναζί, είναι πατριώτες...
    Dr Doom
    απάντηση2619
    Απαντήσεις  1 | Εμφάνιση όλων
     
     
     
    Έτσι ακριβώς | 22/10/2012 22:06
    Eτσι ακριβώς χαιρετούσαν οι "Έλληνες" προδότες ταγματασφαλίτες που ήταν με τους ναζί όταν οι πραγματικοί πατριώτες δεξιοί και αριστεροί είχαν βγει στα βουνά ή πολεμούσαν στη Μέση Ανατολή για να νικηθεί η χολέρα του ναζισμού! Επίσης έτσι χαιρετούσαν οι ναζί που αγαπούσαν τόσο πολύ την Ελλάδα ώστε δώρισαν τη Μακεδονία στους Βούλγαρους για να εφαρμόσουν την εθνοκάθαρση που από χρόνια ονειρευόταν! Ουστ φασίστες νεοναζί, πίσω στις φιδοφωλιές σας!
    Pantelis
    απάντηση4713
    Απαντήσεις  2 | Εμφάνιση όλων
     
     
     
    Σπαρτιάτες... της Χεζμπολάχ! | 22/10/2012 21:20
    http://www.google.gr/search?num=10
    GDG
    απάντηση76
    Απαντήσεις  1 | Εμφάνιση όλων
     
-