από metereologos.gr
Δευτέρα 21 Αυγούστου 2017
 
 

Νύχτα φυγάδευσε το αρχείο του ο Ακης

Χάθηκαν πολύτιμα στοιχεία για την αγορά του σπιτιού της Διονυσίου Αρεοπαγίτου λέει το ΣΔΟΕ
Νύχτα φυγάδευσε το αρχείο του ο Ακης
εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

 

Νύχτα φυγάδευσε το αρχείο του ο πρώην υπουργός Ακης Τσοχατζόσπουλος από το γραφείο του στην Κομνά Τράκα και προς άγνωστη κατεύθυνση, σύμφωνα με πόρισμα του ΣΔΟΕ που περιέχεται στη δικογραφία για τα περιουσιακά στοιχεία του και έχει αποκαλύψει «Το Βήμα» στις 14 Απριλίου 2012.

Καταγράφεται ότι αμέσως μετά τη δημοσιοποίηση των στοιχείων της αγοράς του σπιτιού της Διονυσίου Αρεοπαγίτου αυτοκίνητο της συζύγου πρώην συνεργάτη του υπουργού, του Χ.Δ., φορτωμένο με πολύτιμα στοιχεία για τη συγκεκριμένη υπόθεση κατευθύνθηκε προς άγνωστη κατεύθυνση. Σύμφωνα με το πόρισμα δεν κατέστη δυνατόν ο εντοπισμός της διεύθυνσης του σπιτιού όπου φυλάχτηκε το πολύτιμο υλικό.

Σύμφωνα με το ίδιο πόρισμα, επώνυμη καταγγελία γνωστού ποινικολόγου των Αθηνών, του Γ.Α., έφτασε στο ΣΔΟΕ και αναφέρει ότι λογαριασμός του πρώην υπουργού στην τράπεζα UΒS της Ελβετίας περιέχει το αστρονομικό ποσό των 850 εκατ. δολαρίων ΗΠΑ. Και τα δύο αυτά στοιχεία, όπως τονίζεται στο πόρισμα, πρέπει να διερευνηθούν περαιτέρω.

«Σεβαστείτε το τεκμήριο Αθωότητας»

Εν τω μεταξύ από τους πληρεξούσιους δικηγόροι του πρώην Υπουργού κ.κ. Λεωνίδα Κοτσαλή, Ιωάννη Νικολάου, Ιωάννη Παγορόπουλου, Γρηγόριου Τσόλια και των πληρεξούσιων δικηγόρων της Βίκυς Σταμάτη κ.κ. Βασίλειου Χειρδάρη και Θεόδωρου Ζευκιλή εξεδόθη ανακοίνωση στην οποία κάνουν έκκληση προς όλους «να συμβάλλουν στη διατήρηση των όρων της "δίκαιης δίκης" σε σχέση με την υπό δικαστική διερεύνηση (τακτική ανάκριση) ευρισκόμενη υπόθεση Τσοχατζόπουλου».

Στην ανακοίνωση επισημαίνεται ότι «η συγκεκριμένη υπόθεση, ιδιαιτέρως σύνθετη και πολύπτυχη, βρίσκεται από 11.04.2012 σε λεπτή ανακριτική εξέταση. Υπενθυμίζεται ότι το τεκμήριο αθωότητας ως συστατικό στοιχείο της δίκαιης δίκης (άρθρο 6 της ΕΣΔΑ) καλύπτει όλη την ποινική δίκη, ήτοι και την προδικασία και την κύρια διαδικασία. Και τούτο- κατά την κρατούσα άποψη- μέχρι του αμετακλήτου της σχετικής δικαστικής αποφάσεως.

Εκφράζεται για μια ακόμη φορά η πίστη μας στη Δικαιοσύνη. Πιστεύουμε ακράδαντα ότι η Δικαιοσύνη και στη σημερινή δύσκολη συγκυρία θα εκπληρώσει στο ακέραιο το καθήκον της. Ιδιαίτερα στη συγκεκριμένη υπό δικαστική διερεύνηση υπόθεση η αυστηρή τήρηση των όρων της δίκαιης δίκης, των σχετικών διατάξεων του Συντάγματος και του Κώδικα Ποινικής Δικονομίας, όπως αποτυπώνονται σε σειρά αποφάσεων του Αρείου Πάγου και του Ε.Δ.Δ.Α., θα συμβάλλει στην ανάδειξη της αλήθειας, θα εδραιώσει το Κράτος Δικαίου. Ακριβώς σε κρίσιμες ώρες αναδεικνύεται η σημασία και η εμβέλεια του Κράτους Δικαίου και έτσι η ποιότητα του νομικού μας πολιτισμού
».



Κοινωνία περισσότερες ειδήσεις

εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

7+1 χρόνια κάθειρξη για τον Ακη Τσοχατζόπουλο  
 
 
σχόλια (45)
 
 
απομένουν 700 χαρακτήρες
Τα πεδία που είναι σημειωμένα με * είναι υποχρεωτικά
 
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το ΒΗΜΑ δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια και όσα είναι γραμμένα με κεφαλαία γράμματα. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.
     
    Αχόρταγε Άκη | 03/06/2012 18:14
    Άν έχεις τσίπα Ελληνικό φιλότημο εκπρόσωπε του Ελληνικού λαού επί σειρά ετών,βγάλε στην φόρα τα άλλα αρπακτιπά που μας κάνατε πένιτες για να περνάτε όλοι εσύς καλλά. Τώρα όχι μετά την δίκη σου. Παλιάνθωπε ούτε με 10 φορές ισσόβεια δεν είναι ανάλογω της κλεψιάς που 'εκανες παλιάνθωπε. Υ.Γ. Αυτόν Τον Παλιάνθωπο Τον ψήφηζα επί σειρά ετών Ντρέπωμε για εμένα.
    Σπυρίδων Τζενεβράκης
    απάντηση70
     
     
    Αν έχει 850.000.000, τότε τι κάθεστε; | 03/06/2012 16:58
    Πρώτα-πρώτα, ο ΣΥΡΙΖΑ κι ο Καμμένος πρέπει να αφήσουν τις αρλουμπερες περί απεχθούς δημόσιου χρέους και να βουτήξουμε τα λεφτά από τους φορολογούμενους των άλλων χωρών που μας δάνεισαν. Αντίθετα, οι σπατάλες και τα βρώμικα λεφτά πρέπει να διεκδικηθούν άμεσα, εγχωρίως, από τους δικούς μας υπαίτιους. Οι αμόρφωτοι του ΣΥΡΙΖΑ (καλά, αυτός ο Μαριάς πώς διδάσκει ακόμα σε πανεπιστήμιο;) και του Καμμένου πρέπει να ενημερωθούν από κάποιον νομικό ότι η αρμοδιότητα είναι των ελληνικών δικαστηρίων για να κυνηγήσουν άμεσα τη διεκδίκηση αυτών των ποσών που σχετίζονται με μίζες και κατάχρηση δημόσιου χρήματος (π.χ. διορισμοί που διευκολύνθηκαν από πολιτικούς στο δημόσιο) απ ευθείας από τους υπαίτιους και να κατασχεθούν άμεσα όλες οι περιουσίες των καταχραστών πολιτικών (π.χ. αυτών που διόρισαν συγγενείς τους στη Βουλή - αυτό είναι εύκολο να βρεθεί ποιοί είναι) και διεφθαρμένων δημόσιων υπαλλήλων.
    Υπέρ δικαιοσύνης
    απάντηση50
     
     
    Γιατί αν το φυγάδευε πρωι πρωι λες κάποιος να τον σταματούσε; | 03/06/2012 15:38
    Ποιος ο Ρέππας; Ο Πάγκαλος; Ο Παπουτσής; Ο Λαλιώτης; Ο Τόλης; Ο Βαζελίνος; Ο ΓΑΠος και τ αδέλφια του; Το κανό του ΓΑΠου; Η Διαμαντοπούλου; Ο Goldilocks? O Lover-do? Ποιος από τους 40 κλέφτες και λήσταρχους; Εδώ υπογράφανε για απαλλαγές των υπουργολήσταρχων, στο κόρακας κοράκου μάτι δε βγάζει!!! Τι λες Βαζελίνο μου;;;
    Ο Αλι Μπάμπα και οι 300 κλέφτες
    απάντηση90
     
     
    Γιατί αν το "φυγάδευε" πρωί θα τον σταματούσε κανείς;; | 03/06/2012 04:24
    Άσε που το "φυγάδευσε" είναι εντελώς ύποπτο!! Απλώς τα βρήκαν οι μαφιόζοι μεταξύ τους και άρχισε η κάλυψη! Κόρακας κοράκου μάτι δε βγάζει!
    Aληταριό μεγάλο και μπόλικο
    απάντηση50
     
     
    " Oi Tsochatzopoul-oi | 03/06/2012 00:45
    There are lots of "Tsochatzopouloi" in Greece......where are the others ? I don't belong and I don't suport N.D. but Mr. Samaras was right. " LETS GO BACK SINCE 1974 "................Lets Go. Athanatoi Ellines
    Spiros Giannaditis
    απάντηση21
     
     
    I Love Akis | 02/06/2012 19:02
    Άκη μου, Λεβέντη μου, σε λατρεύω. Είσαι η επιτομή και η ενσάρκωση της έννοιας "Καθαρόαιμος Ελληνάρας". Όλοι μας που τώρα τάχα σε βρίζουμε, στην πραγματικότητα σε αγαπάμε και σε θαυμάζουμε γιατί αντιπροσωπεύεις τον ίδιο τον εαυτό μας. Τα κατάφερες στη ζωή χωρίς κόπο, με κόλπα και λαμογιές, είσαι γκομενιάρης, τσαμπουκαλής και κιμπάρης. Ομορφάντρα μου. Σε λίγο καιρό θα είσαι ελεύθερος (σιγά με σε καταδικάσουν τα άλλα λαμόγια του club) και θα απολαμβάνεις το κρασάκι σου στην ταβέρνα της Μίνας, αναφωνόντας το γνωστό αγαπημένο σου μότο: "Καθαρός Ουρανός Αστραπές δεν Φοβάται". Εύχομαι ο Θεός να σου δίνει υγεία και δύναμη. Kind Regards, Δομημένος Ομόλογος P.S. Αλήθεια, γιατί σιγή ιχθύος από πλευράς ΠΑΣΟΚ?
    Δομημένος Ομόλογος
    απάντηση433
     
     
     
    Esxos | 02/06/2012 18:51
    Parte to dikaio sta xeria sas. Gia tous Tsoxatzopoulous, tous Siemens kai olous tous allous. Allios den tha ginei tipota. Opos oi Aigiptioi kai oloi oi alloi.
    Sokratis
    απάντηση263
    Απαντήσεις  1 | Εμφάνιση όλων
     
     
     
    αρχίσαμε... | 02/06/2012 18:42
    και ξαφνικά μετά τις εκλογές ο απατεωνΆκης θα αθωωθεί λόγω αμφιβολιών κι ελλείψεως αποδεικτικών στοιχείων.θα του ζητήσουμε συγγνώμη, θα πάρει τη μετρέσα του και τα εκατομμύρια του και θα πάνε κάπου διακοπές να ξεχάσουν τη δύσκολη περίοδο που πέρασαν. κι έζησαν αυτοί καλά κι εμείς σκ...α.
    nina
    απάντηση315
    Απαντήσεις  1 | Εμφάνιση όλων
     
     
    Έτσι και τόσο εύκολα καλύπτουν διάφορα ονόματα που αναφέρονται στο ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ Αρχ΄___α! | 02/06/2012 15:41
    Πώς αλλιώς, έτσι και βγουν στη δημοσιότητα τόσα ονόματα είναι μέσα ΄που συνέτρωγαν!!! Μα το είπε ο μακάκας ότι έτσι και μιλήσω θα πάτε κι εσείς φυλακή, ο Μαφιόζος!! Και μάλλον τα βρήκανε, γιατί σου λεει μόνο ζημιωμένοι θα βγούμε, Θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε να δώσουμε εξηγήσεις να βρούμε θείτσες που μας χάρισαν 36 διαμερίσματα, να βρούμε πώς θα τα καλύψουμε και άλλα τέτοια ευτράπελα! Έτσι τα βρήκαν με το κόλπο της φυγάδευσεις αρχείων, θαρρείς και το αρχείο ήταν απλώς 3 4 σελίδες κωλόχαρτο και τώρα πάπαλα! ΜΑΥΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΙΔΕΙΑ! ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΙΑ!
    ΝΔ ΠΑΣΟΚ = 13% μαζί - Καμόρα Μαφία αγκαλιά
    απάντηση283
     
     
     
    Ληστές και αγράμματοι | 02/06/2012 11:23
    Ο Άκης Τ. δεν είναι ένοχος, μόνον, για τον έκλυτο βίο του αλλά για την εγκαθίδρυση του πολιτισμού της ακρίδας. Ο Άκης Τ. δεν είναι ένοχος, μόνον, για τις άδικες και φτωχομπιν... πράξεις του, αλλά διότι εγκαθίδρυσε αυτό το κοινωνικό μόρφωμα της "αρπαχτής" που αποτελεί το πρόταγμα γύρω μας και το οποίο έρχεται να καλύψει ιδεολογικά το ροζ ΠΑΣΟΚ του Αλέξη. Ο Άκης Τ. είναι το χειρότερο ελάττωμα μας που μετατρέπεται σε κοινωνική διεκδίκηση και υπόσχεται και εκλογική νίκη και επικράτηση. Ο Άκης Τ. είμαστε εμείς, στη χειρότερη εκδοχή μας... ή για να είμαστε ακριβέστεροι, είμαστε εμείς, που παρά τη νομιμοφροσύνη μας, δεν καταγγέλουμε πολιτικά τους/τις επιφάσεις μιας κοινωνικότητας εμετικής... Ο Άκης Τ. είμαι εγώ, είσαι εσύ, που πας στο γιατρό, του δίνεις φακελλάκι, είναι και ΣΥΡΙΖΑ και τον ψηφίζεις κιόλας... και μη μου πείς ότι δεν το κάνεις γιατί το κάνεις... Τη ντροπή μας/σας καλύπτουμε/ετε ψηφίζοντας κάτι ανάμεσα μεταξύ ενός δραστήριου βλακός και ενός νάρκισσου αμοραλιστή... Θα σας δώ στην Κόλαση, σύντροφοι...
    εξ-απατημένος σύζυγος
    απάντηση767
    Απαντήσεις  1 | Εμφάνιση όλων
     
     
    Να που θα βρουμε λεφτα για το χρεος! | 02/06/2012 09:54
    300 βουλευτες * 850 εκατ ευρω = 255 δις ευρω
    st
    απάντηση489
     
     
    Tha ton vgalun sigura athoo meta tis ekloges | 02/06/2012 09:52
    Pios ithele na vrethun avta ta chartia? Kene polus ke to xerume oli ke ypoptevomaste polus. Avto ine to aschimo. Avti pu echun apo avti tin epochi mini me kathara ta cheria, tha eprepe na palevun me oles tis dynames tus na vgi i alithia stin fora. Vlepete tipote tetio? Ego ochi, ara... den ine kanis tus katharos, xechaste tin "KATHARSI" ! Xechaste ke tin karamela me tis ymfonies me tin Elvetia mechri na symfonisun, ta lefta tha kanun ftera gia ta Kaiman i kapu alu opos ke ta chartia ton Koskota xechasate?
    bludicka
    απάντηση125
     
     
    τι Μαρκο τι Σοχαρτο ? | 02/06/2012 09:26
    Τι Σοχαρτο στην Ινδονησια και τι Μαρκο στις Φιλιπινες ? δεν πιανουν τιποτα μπροστα στους δικους μας . Τελικα ειμαστε Φιλιπινεζοι με κουστουμια Αρμανι , η μονη διαφορα .
    στραβοξυλο
    απάντηση281
     
     
    MHN TRELENESTAI | 02/06/2012 08:45
    TO 90% TSOXATSOPOULOI EIMASTAI KAI AUTOI POU DEN EINAI TOUS LENE MA...KES. LEO PSEMATA? ELATAI NA DHTAI POU ERXONTAI STO LONDINO FOR TOMENOI YIA NA AGORASOUN AKINITA OI PATRIOTES
    y.c ktimatomesitis UK
    απάντηση255
     
     
    ΚΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ | 02/06/2012 08:25
    Ο Άκης παιδιά δεν παίζεται είναι ο πιό ακτύπητος και τυχαρπαστος απατεώνας!!! Όλα τα είχε σκεφθεί το άτιμο το παιδί για να έχει το Βικάκι δίπλα του. Κράτησε τα αρχεία των λογαριασμών της στα διάφορα ξενοδοχεία, μπιζουτερί κλπ ώστε να εδραιώση τη φυλάκιση και της "κυρίας", όταν θα πήγαινε αυτός φυλακή. Έτσι την έκλεισε κι αυτήν για τα καλά μέσα. Αγάπη ή ζήλια ή και τα δύο; Ιδού το μεγάλο ερώτημα που αυτή τη στιγμή απασχολεί τον Ελληνικό λαό!!! Εγώ προτείνω δέσμευση και πώληση όλης της περιουσίας τους (κινητής κι ακίνητης) και ανακατανομή σε πραγματικά φτωχές οικογένειες της Ελλάδας. Όσο για τους δικηγόρους του, αντί αν πούν ότι έσφαλε, ότι θα μιλήσει για να ξεβρψμίσει αυτή η σαπίλα, η λαμογιά και η ανώμαλη διαφθορά στο πολιτικό μας σύστημα, ζητούν δίκαιη δίκη. Μα ποιό δίκαιη δίκη απ' αυτήν, υποστηρικτές του λαμόγιου, που ποιός ξέρει πόσα εκατομμύρια του Ελληνικού λαού τους ξεζουμίζετε, δε γίνεται. Θα φαέι ισόβια, αν κι αυτός δεν έχει και τόσα χρόνια ζωής για να ζήσει στη φυλακή. Χειρότερους δικηγόρους α΄π' αυτούς δε μπορούσαν να έχουν!! Οι συνήγοροι του (οι καημένοι) επικαλούνται ΑΚΟΜΗ το τεκμήριο της αθωώτητας όταν όλος ο κόσμος γνωρίζει με αποδείξεις, όχι με ενδείξεις, ότι ο Άκης και η "κυρία" κατασπατάλησαν το βιός του Ελληνικού λαού. Πιό μαύρο και ξεπλυμένο χρήμα απ΄αυτό δεν υπάρχει. Α ρε Άκη ακόμη κια δικηγόρους άχρηστους έχετε ρε παιδί μου!! τι γκαντμιά κι αυτή. Άκου τεκμήριο αθωότητας; Είναι ανεκδιήγητοι οι άνθρωποι. Συνήγοροι να σου πετύχουν. Άντε πάλι και τα λέμε στο επόμενο επεισόδιο του ΆΚΗ-ΒΙΚΗ gate!!! Γιατί έρχονται κι άλλα, ακούστε που σας λέω. Να δείτε η παροικούντες στην Ιερουσαλήμ (αυλή) του Άκη και της "κυρίας" πόσα έχουν φάει. Μαθαίνω, όμως, ότι σιγά-σιγά τους πλησιάζουν κι αυτούς και τους άλλους τους Σημιτοφάγους Μαντέλη, Τσουκάτοκλπ. Πό τη ΝΔ τι γίνετα ρε παιδιά; Μόνο οι Πασόκες έφαγαν; Ρουσόπουλοι, Βουλγαράκηδες και ο ανεκδιήγητος Εφραίμ έξω; Ντροπή. Πάλι πο Εβραίοι και οι Μασόνοι καθαρίζουν. Πρεπει να κάνουμε κάτι και γι΄αυτούς.ΠΡΟΣΟΣΧΗ. Γεια
    ΝΑΡΚΙΣΣΟΣ
    απάντηση301
     
     
    ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΕΛΛΕΝΕΣΑΙ! | 02/06/2012 06:57
    Αγαπητοί κυρια Παπαδάκου, ΣΟΒΑΡΑ γράψατε ότι επώνυμος Ποινικολόγος δήλωσε ότι ο Ακης έχει 850 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ $ στην UBS? Δεν πρόκειται για τυπογραφικό λάθος? Εγώ πάντως ζαλίστηκα μονο που διάβασα τέτοιο ποσο. Δλδ με τα αλλα που έχουν βρεθεί στις άλλες τράπεζες και τα σπίτια τους, έχει πάνω από ΕΝΑ ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ !!!! ΚΛΕΜΜΕΝΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ! ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΠΙΑ! Ο ΑΘΛΙΟΣ ΥΒΡΙΣΤΗΣ ΜΕΓΑΚΛΕΦΤΑΡΟΣ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΤΑΝ ΣΑΝ ΩΡΑΙΟΣ, ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΑΜΥΝΑΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΚΛΕΨΕΙ! ΤΙ ΤΕΚΜΗΡΙΟ ΑΘΩΟΤΗΤΑΣ, ΚΥΡΙΟΙ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΙΣΚΟΙ ΤΟΥ ΑΠΑΙΣΧΗΝΤΟΥ ΠΡΟΔΟΤΗ? ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΑΡΑΚΤΙΚΑ. ΕΝΑ ΕΙΔΙΚΟ ΔΥΚΑΣΤΗΡΙΟ ΜΕ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΑΡΜΑ, ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΟΥΣ(ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΛΕΩ ΚΟΥΛΑ/ΒΙΚΗ). ΔΗΜΕΥΣΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΡΕΥΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΩΝ ΤΟΥΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΚΛΕΦΤΕΣ. ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΘΟΡΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΤΙΣΤΟΥΝ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΟΙ, ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ!
    Ματουλα
    απάντηση300
     
     
    Καταρρεουν οι σκευωριες της δεξιας | 02/06/2012 06:11
    εναντια στον αγωνιστη ακη, μετα τις εκλογες του ιουνη και τη θριαμβευτικη νικη της νεας δημοκρατικης παραταξης του τσιπρανδρεου, ειναι επιτακτικη αναγκη ο ωραιος μπρουμελ να ξαναγινει πρωτοπαλικαρο στον προεδρο, οπως παλια ηταν η ουρα του ανδρεα τωρα μπορει να γινει η ουρα του αλεξη. Αλλωστε ολο το παλιο καλο πασοκ ειναι ευπροσδεκτο απο τον αλεξη.
    Ανώνυμος / η
    απάντηση196
     
     
    BOURTHES | 02/06/2012 05:43
    BOURTHES...YPARHOUN BOLIKA STOIHEIA ENANTION TON TSOHATZOPOULO YIA NA TON KLEISOUN FYLAKI YIA 200 HRONIA.....MHN MAS KOROITHEYETE ALLO!!!!!
    ikonomologos
    απάντηση141
     
     
    oloi oi toy pasok | 02/06/2012 04:48
    0 akhs einai o enas. akoloythoyn oloi oi pasokoi
    oloi oi toy pasok
    απάντηση65