«Τρέχει» η Σούπερ Λίγκα

Στα γήπεδα και στην TV

«Τρέχει» η Σούπερ Λίγκα | tovima.gr

Κυριακή 23/3

Διεθνής Μαραθώνιος Ρώμης, στίβος, 09.45, Novasports 2

Οσασούνα – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, OTE sport1
Πάρμα – Τζένοα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, OTE sport3
Μπιλμπάο – Ρεάλ , μπάσκετ (Α1 Ισπανίας),13.40, OTE sport5
Ανζί – ΤΣΣΚΑ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 14.00, Novasports 4
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Νovasports 2
Ικαρος Χαλκίδας – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 15.00, Novasports 3
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 15.00, OTE sport2
Εθνικός Γαζώρου – Κασσιόπη, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 15.00, OTE sport4
Τότεναμ – Σαουθάμπτον, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, OTE sport1
Ατρόμητος – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Νovasports 2
Λεβαδειακός – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Νovasports 3
Καλλονή – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Νovasports 4
Ξάνθη – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Νovasports 7
Τελικός, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ), 17.00, OTE sport5
Μπέτις – Ατλέτικο Μ., ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, OTE sport4
Λεβερκούζεν – Χόφενχαϊμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, OTE sport1
Εργοτέλης – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Νovasports 1
Νάπολι – Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.30, OTE sport5
Βαλένθια – Βιγιαρεάλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, OTE sport4
Moto GP, μοτοσικλέτα (αγώνες Κατάρ), 20.30, OTE sport3
Λάτσιο – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport5
Ρεάλ – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE sport1
Ρίβερ – Λανούς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 23.15, Novasports 3
Κατάνια – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 00.00, OTE sport3 Μ
Ντάλας Μάβερικς – Μπρούκλιν Νετς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 01.30, OTE sport1
Δευτέρα 24/3

Κηφισιά – ΠΑΟ, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, Novasports 3

Αλμερία – Σοσιεδάδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, OTE sport1
Οκλαχόμα Σίτι – Ντένβερ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.00, OTE sport3

Τρίτη 25/3

Γκρόιτερ Φιρτ – Ντίσελντορφ, ποδόσφαιρο (Β’ Γερμανίας), 18.30, OTE sport4

Ντόρτμουντ – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.00, OTE sport3
Χέρτα – Μπάγερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.00, OTE sport5
Μάντσεστερ Γ. – Μάντσεστερ Σ., ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, OTE sport1
Ρόμα – Τορίνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport4
Ελτσε – Αθλέτικ Μπ., ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, OTE sport3
Αρσεναλ – Σουόνσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 24.00, OTE sport1 (Μ)
Ορλάντο – Πόρτλαντ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 01.00, OTE sport3
Τετάρτη 26/3

Βέροια – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Νovasports 2

Πλατανιάς – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Νovasports 3
ΟΦΗ – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Νovasports 2
Αρης – Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Νovasports 3
Πανιώνιος – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Νovasports 4
Παναθηναϊκός – Καλλονή, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Νovasports 2
Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Νovasports 3
Μονακό – Λεν, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γαλλίας), 21.55, OTE sport5
Μπαρτσελόνα – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, OTE sport3
Φιορεντίνα – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport4
Λίβερπουλ – Σάντερλαντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, OTE sport1
Σεβίλλη – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, OTE sport3
Γιουβέντους – Πάρμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 23.45, OTE sport4 Μ
Σαν Αντόνιο – Ντένβερ , μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.30, OTE sport3
Πέμπτη 27/3

ΠΑΣ Γιάννινα – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Νovasports 1

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπάγερν Μονάχου, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 18.00, Novasports 2
Απόλλων – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Νovasports 1
Ζαλγκίρις – Γαλατάσαραϊ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.45, Novasports 4
Αναντολού Εφές – Λαμποράλ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.45, Novasports 3
Σοσιεδάδ – Βαγιαδολίδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, OTE sport1
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Ρεάλ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.05, Novasports 2
Ουνικάχα Μάλαγα – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, ΔΤ
Ιντερ – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport3
Ρεν – Λιλ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γαλλίας), 21.45, OTE sport5
Αλμερία – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, OTE sport1
Ατλάντα – Πόρτλαντ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 01.30, OTE sport3

Παρασκευή 28/3

Λοκομοτίβ Κουμπάν – Παρτιζάν Βελιγραδίου, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 18.00, Novasports 1

Ζανκτ Πάουλι – Γκρόιτερ Φιρτ, ποδόσφαιρο (Β’ Γερμανίας), 19.30, OTE sport3
Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ – Αρμάνι Μιλάνο, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.30, Novasports 3
Σάλκε – Χέρτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, OTE sport1
Μπαρτσελόνα – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 2
Ημιτελικός ATP Μαϊάμι, τένις, 01.00, OTE sport2
Ντιτρόιτ Πίστονς – Μαϊάμι Χιτ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 01.30, OTE sport3

Σάββατο 29/3

Φόρμουλα 1, αυτοκίνητο (προκριματικά Μαλαισίας), 09.50, OTE sport1

Μάντσεστερ Γ. – Αστον Βίλα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, OTE sport1
Παναιτωλικός – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Νovasports 2
Μπάγερν – Χόφενχαϊμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, OTE sport3
Στουτγάρδη – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, OTE sport4
Λεβερκούζεν – Μπράουνσβαϊγκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, OTE sport5
Κρίσταλ Πάλας – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, OTE sport1
Εσπανιόλ – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, OTE sport2
Ηλυσιακός – Ικαρος Χαλκίδας, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 3
Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Νovasports 1
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός, βόλεϊ (Α1 ανδρών),18.00, Novasports 4
Εθνικός Αλεξ/λης – Κηφισιά, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, Novasports 3
Θέλτα – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, OTE sport2
Μπολόνια – Αταλάντα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, OTE sport3
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Νovasports 2
Αρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, OTE sport1
Φράιμπουργκ – Νυρεμβέργη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, OTE sport4
Αθλέτικ Μπ. – Ατλέτικο Μ., ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, OTE sport2
Μίλαν – Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport1
Ρεάλ Μαδρίτης – Ράγιο Βαγεκάνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, OTE sport2
Ουάσιγκτον – Ατλάντα, μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.00, OTE sport3

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk