Κρίσιμες ευρωμάχες

Στα γήπεδα και στην tv


Κυριακή 23/2

Κλήρωση Euro 2016, ποδόσφαιρο (Νίκαια Γαλλίας), 13.00, Eurosport
Ράγιο Βαγεκάνο – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, OTE sport1
Σαραγόσα – Βαλένθια, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 13.15, OTE sport5
Λιβόρνο – Βερόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, OTE sport2
Παναθηναϊκός – Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports 2
Λίβερπουλ – Σουόνσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, OTE sport1
Νιούκαστλ – Αστον Βίλα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, OTE sport5
Σαμπντόρια – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE sport2
Ιντερ – Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE sport4
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες (Σότσι), 16.10, ΔΤ
Ατρόμητος – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 2
Πλατανιάς – Αρης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 3
ΠΑΣ Γιάννινα – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 7
Μπέτις – Αθλέτικ Μπ., ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, OTE sport2
Νόριτς – Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, OTE sport1
Ανόβερο – Μπάγερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, OTE sport5
Πανιώνιος – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, Novasports 4
Ολυμπιακός – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.15, ΔΤ
ΠΑΟΚ – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
Γιουβέντους – Τορίνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.30, OTE sport4
Βαλένθια – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, OTE sport1
Οκλαχόμα – Λ.Α. Κλίπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 20.00, OTE sport2
Αγώνες Nascar, αυτοκίνητο, 20.00, Novasports 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες (Σότσι), 21.00 και 23.30, Eurosport
Γκενκ – Μπέβερεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βελγίου), 21.30, Novasports 3
Λάτσιο – Σασουόλο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport3
Οσασούνα – Ατλέτικο Μ., ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE sport1
Τελικός τουρνουά ATP 500, τένις (Ρίο Ντε Τζανέιρο), 22.00, OTE sport5
Μπόκα – Εστουντιάντες, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 23.15, Novasports 4
Φοίνιξ Σανς – Χιούστον Ρόκετς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 04.00, OTE sport3

Δευτέρα 24/2

Αιγινιακός – Κασσιόπη, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 15.00, OTE sport4

Αρης – Απόλλων Πατρών, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Novasports 1
Παναιγιάλειος – Παναχαϊκή, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
Καλλονή – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 1
Πάρμα – Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 20.00, OTE sport2
Νάπολι – Τζένοα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 22.00, OTE sport2
Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, OTE sport1
Ντιτρόιτ Πίστονς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.30, OTE sport3
Τρίτη 25/2

Ζενίτ – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ, Φάση των 16), 19.00, Novasports 1

Ολυμπιακός – Μάντσεστερ Γ., ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 2
Ντένβερ – Πόρτλαντ , μπάσκετ (ΝΒΑ), 04.00, OTE sport3

Τετάρτη 26/2

Τουρνουά ATP 500, τένις (Ντουμπάι), 12.00, OTE sport3

Τουρνουά ATP 500, τένις (Ντουμπάι), 14.00, OTE sport3
Τουρνουά ATP 500, τένις (Ντουμπάι), 17.00, OTE sport3
Χανιά – Επισκοπή, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
Τουρνουά ATP 500, τένις (Ντουμπάι), 19.00, OTE sport3
Σάλκε – Ρεάλ , ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, ΔΤ
Γαλατάσαραϊ – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Novasports 2
Τουρνουά ATP 500, τένις (Ακαπούλκο), 02.00, OTE sport2
Μπόστον Σέλτικς – Ατλάντα Χοκς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.30, OTE sport3
Ατλέτικο – Σάντα Φε, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 03.00, OTE sport4
Πόρτλαντ – Μπρούκλιν, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.00, OTE sport3

Πέμπτη 27/2

Επαναληπτικός, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ, Φάση των 32), 19.00, Novasports 2

Αναντολού Εφές – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, Novasports 7
Επαναληπτικός, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ, Φάση των 32), 20.00, Novasports 1
Επαναληπτικός, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ, Φάση των 32), 20.00, Novasports 3
Επαναληπτικός, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ, Φάση των 32), 20.00, Novasports 4
Αρμάνι Μιλάνο – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 2
Λαμποράλ Κούτσα – Ουνικάχα Μάλαγα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.50, Novasports 7
Μπενφίκα – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ, Φάση των 32), 22.05, ΑΝΤ1
Επαναληπτικός
, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ, Φάση των 32), 22.05, Novasports 1
Επαναληπτικός, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ, Φάση των 32), 22.05, Novasports 3
Τορόντο – Ουάσιγκτον, μπάσκετ (ΝΒΑ), 02.00, OTE sport3

Παρασκευή 28/2

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λοκομοτίβ Κουμπάν, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 18.00, Novasports 1

Γλυφάδα – Αστέρας Μαγούλας, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE sport4
Φενέρμπαχτσε – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, ΔΤ
Μπάγερν – Ζαλγκίρις, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.15, Novasports 2
Χέρτα – Φράιμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, OTE sport1
Αθλέτικ – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.30, OTE sport3
Ρεάλ – Παρτιζάν, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 3
Οκλαχόμα – Μέμφις, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport3
Φοίνιξ – Νιου Ορλεανς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.30, OTE sport3

Σάββατο 1/3

Ξάνθη – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, Novasports 2

ΠΑΟΚ – Τρίκαλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, Novasports 3
Λεβερκούζεν – Μάιντς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, OTE sport4
Ντόρτμουντ – Νυρεμβέργη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, OTE sport2
Βέρντερ – Αμβούργο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, OTE sport5
Φούλαμ – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, OTE sport1
Βέροια – Απόλλων, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, Novasports 1
Λεβάντε – Οσασούνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, OTE sport2
Παναχαϊκή – Φωστήρας, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 19.00, OTE sport4
Αρης – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, Novasports 2
Βέροια – Εθνικός Αλεξ/λης, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.30
Σαουθάμπτον – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, OTE sport1
Μπάγερν – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, OTE sport3
Χετάφε – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, OTE sport2
Στόουκ Σίτι – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.30, OTE sport3 Μ
Μπράουνσβαϊγκ – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, OTE sport4 Μ
Ρόμα – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE sport1
Ελτσε – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, OTE sport2
Εβερτον – Γουέστ Χαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 23.30, OTE sport4 Μ
Χαλ – Νιούκαστλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 23.30, OTE sport5 Μ

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk