Στα γήπεδα και στην TV

Στα γήπεδα και στην TV | tovima.gr
Κυριακή 16/6
Moto 3
, μοτοσικλέτα (Αγώνες Καταλωνίας), 11.45, OTE Sports 2
Τελικός, τένις (Gerry Weber Open), 13.00, Nova Sports 1
Moto 2, μοτοσικλέτα (Αγώνες Καταλωνίας), 13.05, OTE Sports 2
Μικρός τελικός γυναικών, μπιτς βόλεϊ (World Tour, Ολλανδία), 13.30, OTE Sports 4
Μικρός τελικός ανδρών, μπιτς βόλεϊ (World Tour, Ολλανδία), 14.30, OTE Sports 4
Μικρός τελικός, πόλο (World League, Ρωσία), 14.30, Nova Sports 3
Moto GP, μοτοσικλέτα (Αγώνες Καταλονίας), 14.30, OTE Sports 2
Μεγάλος τελικός γυναικών, μπιτς βόλεϊ (World Tour, Ολλανδία), 16.00, OTE Sports 4
Μεγάλος τελικός ανδρών, μπιτς βόλεϊ (World Tour, Ολλανδία), 17.00, OTE Sports 4
Μεγάλος τελικός, πόλο (World League Ρωσίας), 16.15, Nova Sports 3
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας, 4ος τελικός), 18.30, OTE Sports 4
Διεθνές μίτινγκ Mare Nostrum, κολύμβηση (Κανέ Γαλλίας, 4η ημέρα), 19.00, Nova Sports 3
Ιταλία – Ουκρανία, μπιτς σόκερ (EBSL, Τερατσίνα Ιταλίας), 19.00, OTE Sports 1
US Open, γκολφ (Πενσιλβάνια, 4η ημέρα), 20.00, Nova Sports 1
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (πλέι οφ, Β’ Εθνική), 20.00, OTE Sports 3
Ηρακλής – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (πλέι οφ, Β’ Εθνική), 20.00, OTE Sports 1
Ιταλία – Κούβα, βόλεϊ (World League, Ιταλία), 21.00, OTE Sports 2
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός, μπάσκετ (4ος τελικός Α1, εάν χρειαστεί), 21.00, ΣΚΑΪ
Σαν Αντόνιο Σπερς – Μαϊάμι Χιτ, μπάσκετ (5ος τελικός ΝΒΑ), 03.00, OTE Sports 1
Ατλάντα Μπρέιβς – Σαν Φρανσίσκο Τζάιαντς, μπέιζμπολ (πρωτάθλημα MLB), 03.00, Nova Sports 1
Αργεντινή – Βραζιλία, βόλεϊ (World League, Αργεντινή), 04.00, OTE Sports 4

Δευτέρα 17/6

Γούξι Κλάσικ, σνούκερ (τουρνουά Κίνας), 9.45, Eurosport
Τρίτη 18/6
Αυστραλία – Ιράκ, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 12.30, Eurosport 2
Ουζμπεκιστάν – Κατάρ, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 15.00, Eurosport 2
Καταδύσεις (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Γερμανία), 18.30, Eurosport
Ιορδανία – Ομάν, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 19.00, Eurosport 2
Μαϊάμι Χιτ – Σαν Αντόνιο Σπερς, μπάσκετ (6ος τελικός ΝΒΑ, εφόσον χρειαστεί), 04.00, OTE Sports 1
Τετάρτη 19/6
Τραμπολίνο 3 μ. ανδρών, καταδύσεις (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Γερμανία), 17.30, Eurosport
Βατήρας 3 μ. γυναικών, καταδύσεις (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Γερμανία), 18.30, Eurosport
Ηρακλής – Νίκη Βόλου, ποδόσφαιρο (πλέι οφ, Β’ Εθνική), 20.00, OTE Sports 3
Ολυμπιακός Βόλου – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (πλέι οφ, Β’ Εθνική), 20.00, OTE Sports 4
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας, 5ος τελικός, εφόσον χρειαστεί), 23.00, OTE Sports 4
Πέμπτη 20/6
Μαϊάμι Χιτ – Σαν Αντόνιο Σπερς, μπάσκετ (7ος τελικός ΝΒΑ, εφόσον χρειαστεί), 04.00, OTE Sports 1
Παρασκευή 21/6
Ρωσία – Ιταλία, βόλεϊ (World League, Ρωσία), 15.00, OTE Sports 1
Πορτογαλία – Ισπανία, μπιτς σόκερ (EBSL, Βαλένς Πορτογαλίας), 18.15, OTE Sports 1
Γαλλία – Πολωνία, βόλεϊ (World League, Γαλλία), 21.00, OTE Sports 2

Σάββατο 22/6
Ρωσία – Ιταλία, βόλεϊ (World League, Ρωσία), 15.00, OTE Sports 1
FIG World Cup, ενόργανη γυμναστική (Πορτογαλία, 1η ημέρα), 16.40, Nova Sports 1
Ισπανία – Γαλλία, μπιτς σόκερ (EBSL, Βαλένς Πορτογαλίας), 19.00, OTE Sports 1
Ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 02.00, Nova Sports 1

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk