Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας 8-15/6

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6
Ρολάν Γκαρός, τένις (τελικός γυναικών), 16.00, ΕΤ1 και EuroSport
Ρολάν Γκαρός, τένις (τελικός διπλού ανδρών), 18.15, EuroSport
Ελβετία – Κύπρος, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 18.30, ΟΤΕ sport 1
Διεθνές μίτινγκ στίβου (Βενιζέλεια), 19.00, ΕΤ1
Φόρμουλα 1, γκραν πρι Καναδά (δοκιμαστικά), 19.50, ΟΤΕ sport 2
Λιχτενστάιν – Σλοβακία, ποδόσφαιρο προκριματικός Μουντιάλ 2014), 18.30, ΟΤΕ sport 3 (Μ)
Βέλγιο – Ελλάδα, βόλεϊ (προκριματικός Ευρ. Πρωταθλήματος ανδρών), 21.30, ΕΤ1
ΗΠΑ – Αργεντινή, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 03.00, ΟΤΕ sport 1
Κούβα – Σερβία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 03.40, ΟΤΕ sport 4
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/6
Ρεάλ – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (1ος τελικός, πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.40, ΟΤΕ sport 4
Ρολάν Γκαρός, τένις (τελικός ανδρών), 16.00, ΕΤ1 και EuroSport
Ρέθυμνο – Πανιώνιος, μπάσκετ (πλέι οφ – θέσεις 3-4), 16.30, ΕΤ3
Ιταλία – Γερμανία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β΄ Εθνικής), 20.00, ΟΤΕ sport 3
Νίκη Βόλου – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β΄ Εθνικής), 20.00, ΟΤΕ sport 4
Ρίβερ Πλέιτ – Ιντεπεντιέντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής, 20.00, nova 2
Φόρμουλα 1, γκραν πρι Καναδά, 21.00, ΕΤ1 και ΟΤΕ sport 2
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός, μπάσκετ (2ος τελικός πλέι οφ Α1 ανδρών), 21.00, ΝΕΤ
Πολωνία – Βραζιλία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 21.15, ΟΤΕ sport 1
Σινσινάτι – Κάρντιναλς, μπέιζμπολ (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 03.00, nova 1
Μαϊάμι Χιτ – Σαν Αντόνιο Σπερς, μπάσκετ (2ος τελικός πλέι οφ ΝΒΑ), 03.00, ΟΤΕ sport 1
Ρασίνγκ – Μπόκα Τζούνιορς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 03.30, nova 1
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/6
Τουρνουά τένις (Γκάρι Γουέμπερ), 12.00, nova 1
ΤΡΙΤΗ 11/6
Τουρνουά τένις (Γκάρι Γουέμπερ), 13.00, nova 1
Διεθνές μίτινγκ στίβου (Μόσχα), 15.50, nova 2
Αγώνες κολύμβησης (Βαρκελώνη), 19.00, nova 3
Ρεάλ – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (2ος τελικός, πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.15, ΟΤΕ sport 4
Σαν Αντόνιο Σπερς – Μαϊάμι Χιτ, μπάσκετ (3ος τελικός πλέι οφ ΝΒΑ), 03.00, ΟΤΕ sport 1
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6
Τουρνουά τένις (Γκάρι Γουέμπερ), 13.00, nova 1
Διεθνές μίτινγκ στίβου (Τοφάλεια), 18.00, ΕΤ1
Πανιώνιος – Ρέθυμνο, μπάσκετ (πλέι οφ – θέσεις 3-4), 18.30, ΝΕΤ
Αγώνες κολύμβησης (Βαρκελώνη), 19.00, nova 3
Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β΄ Εθνικής), 20.00, ΟΤΕ sport 3
Παναιτωλικός – Νίκη Βόλου, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β΄ Εθνικής), 20.00, ΟΤΕ sport 4
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (3ος τελικός πλέι οφ Α1 ανδρών), 21.00, ΕΤ1
Σαν Αντόνιο Σπερς – Μαϊάμι Χιτ, μπάσκετ (4ος τελικός πλέι οφ ΝΒΑ), 04.00, ΟΤΕ sport 1
ΠΕΜΠΤΗ 13/6

Τουρνουά τένις (Γκάρι Γουέμπερ), 13.00, nova 1
Τουρνουά γκολφ (Πενσιλβάνια), 22.00, nova 1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/6
Τουρνουά τένις (Γκάρι Γουέμπερ), 13.00, nova 1
Ρωσία – Σερβία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 18.00, ΟΤΕ sport 1
Ιταλία – Κούβα, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 21.00, ΟΤΕ sport 2
Τουρνουά γκολφ (Πενσιλβάνια), 22.00, nova 1
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ, μπάσκετ (3ος τελικός, πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 4
Αργεντινή – Βραζιλία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 03.00, ΟΤΕ sport 1
ΗΠΑ – Γαλλία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 03.00, ΟΤΕ sport 4
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/6

Τουρνουά τένις (Γκάρι Γουέμπερ), 14.00 και 17.00, nova 1
Γουόρλντ Λιγκ πόλο ανδρών (Α΄ ημιτελικός), 14.30, nova 3
Moto GP Καταλωνίας (δοκιμαστικά), 15.05, ΟΤΕ sport 2
Γουόρλντ Λιγκ πόλο ανδρών (β΄ ημιτελικός), 16.15, nova 3
Ρέθυμνο – Πανιώνιος, μπάσκετ (πλέι οφ – θέσεις 3-4, εφόσον χρειαστεί), 16.30, ΕΤ1
Ρωσία – Σερβία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 18.00, ΟΤΕ sport 2
Ολλανδία – Ιταλία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Αγώνες κολύμβησης (Κάννες), 19.00, nova 4
Ελλάδα – Ιταλία, χάντμπολ (προκριματικός Ευρ. Πρωταθλήματος ανδρών), 20.00, ΟΤΕ sport 4
Τουρνουά γκολφ (Πενσιλβάνια), 20.00, nova 1
Βραζιλία – Ιαπωνία, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Συνομοσπονδιών), 22.00, ΕΤ1
Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk