Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας (2/2 – 9/2)

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2
Κολωνία – Αουε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, ΟΤΕ sport 3
Κουίνς Πάρκ Ρέιντζερς – Νόριτς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1
Νηρέας Χαλανδρίου – Τρίτων, πόλο (Α1 γυναικών), 15.00, ΕΤ1
Ουαλία – Ιρλανδία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 15.30, nova 4
Περιστέρι – Πανιώνιος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ΕΤ1
Σάλκε – Γκρόιτερ Φιρτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3
Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Στουτγάρδη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4
Οσασούνα – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1
ΑΕΚ – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2
Ξάνθη – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 3
Αρης – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 18.00, ΕΤ3
Αγγλία – Σκωτία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 18.00, nova 4
Ολυμπιακός – Αρης, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, nova 1
Χετάφε – Λα Κορούνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Τορίνο – Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3
Πίτσμπουργκ – Σίρακιουζ, μπάσκετ (NCAA), 19.00, ΟΤΕ sport 4
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2
Φούλαμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1
Αμβούργο – Αϊντραχτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2
Προημιτελικός αγώνας Κόπα Αφρικα, ποδόσφαιρο, 20.15, EuroSport
Εσπανιόλ – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
Νάπολι – Κατάνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Γρανάδα – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2
Κάχα Λαμποράλ – Βαλένθια, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 3
Μάλαγα – Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1
Κιέβο – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2
Σαν Πάουλι – Κότμπους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.30, ΟΤΕ sport 4
ΟΦΗ – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 15.00, nova 1
Τζένοα – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 1
Σιένα – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2
Φιορεντίνα – Πάρμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 3
Νυρεμβέργη – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4
Προημιτελικός αγώνας Κόπα Αφρικα, ποδόσφαιρο, 16.45, EuroSport
Ικαρος – ΠΑΟΚ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ3
Ιταλία – Γαλλία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 17.00, nova 4
Ολυμπιακός – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 1
Βέροια – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 3
Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 2
Σεβίλλη – Βαγιεκάνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, ΟΤΕ sport 1
Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 3
Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ sport 4
Αρης – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 1
Βαλένθια – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 1
Μπόστον Σέλτικς – Λ.Α. Κλίπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 20.00, ΟΤΕ sport 2
Προημιτελικός αγώνας Κόπα Αφρικα, ποδόσφαιρο, 20.00, EuroSport
Μίλαν – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 4
Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπέτις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1
Μπενφίκα – Βιτόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.15, nova 2
Σοσιεδάδ – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.55, ΟΤΕ sport 1
ΔΕΥΤΕΡΑ 4/2
Φοίνικας Σύρου – Εθνικός Αλ., βόλεϊ (Α1 ανδρών), 18.00, nova 3
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ1
Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 1
Μόναχο 1860 – Καϊζερσλάουτερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 21.15, ΟΤΕ sport 4

ΤΕΤΑΡΤΗ 6/2
Εθνικός Γαζώρου – Απόλλων Αθηνών, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 15.00, ΟΤΕ sport 3
Ρέθυμνο – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 15.45, ΕΤ1
ΑΕΚ – Διομήδης Αργους, χάντμπολ (Κύπελλο Ελλάδας), 16.30, ΟΤΕ sport 4
Ημιτελικός αγώνας Κόπα Αφρικα, ποδόσφαιρο, 16.30, EuroSport
Πανιώνιος – Καβάλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.45, ΕΤ1
Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 3
Ολυμπιακός – Μονπελιέ, πόλο (Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 18.30, nova 3

ΠΑΟΚ – ΚΑΟΔ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ3

Βουλιαγμένη – Ανόβερο, πόλο (Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 19.00, ΟΤΕ sport 4
Ισπανία Ουρουγουάη, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 20.00, Νova1

Ημιτελικός αγώνας Κόπα Αφρικα, ποδόσφαιρο, 20.15, EuroSport
Ελλάδα – Ελβετία, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 21.30, Mega και ΟΤΕ sport 1
Γαλλία – Γερμανία, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 22.00, ΟΤΕ sport 2

ΠΕΜΠΤΗ 7/2
Ολυμπιακός – Ικαρος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (Κύπελλο Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 2
Κάχα Λαμποράλ – Σαραγόσα, μπάσκετ (Κύπελλο Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/2
Βαλένθια – Εστουντιάντες, μπάσκετ (Κύπελλο Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 2
Καϊζερσλάουτερν – Ντιναμό Δρέσδης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 3
Γκραν Κανάρια – Μπιλμπάο, μπάσκετ (Κύπελλο Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 2
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2
Κότμπους – Κολωνία, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, ΟΤΕ sport 3
Τότεναμ – Νιούκαστλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1
Ντόρτμουντ – Αμβούργο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 1
Στουτγάρδη – Βέρντερ Βρέμης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3
Γκλάντμπαχ – Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4
Σκωτία – Ιταλία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 16.30, nova 4
Παναθηναϊκός – Λαμία, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 17.00, nova 1
ΠΑΟΚ – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2
Ατρόμητος – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 3
Θέλτα – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3
Γιουβέντους – Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Γαλλία – Ουαλία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 19.00, nova 4
Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2
Μπάγερν Μονάχου – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2
Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1
Μικρός τελικός Κόπα Αφρικα, ποδόσφαιρο, 19.45, EuroSport
Ρεάλ ή Μπαρτσελόνα – Κάχα Λαμποράλή Σαραγόσα, μπάσκετ (Κύπελλο Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 4
Λεβάντε – Μάλαγα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
Λάτσιο – Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Βαλένθια ή Εστουντιάντες – Κανάρια ή Μπιλμπάο, μπάσκετ (Κύπελλο Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 4
Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1
Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk