Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας (26/1 – 2/2)

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1
Αυστραλιανό όπεν, τένις (τελικός γυναικών), 10.30, EuroSport
Καλλιτεχνικό πατινάζ (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα), 14.30 και 20.00, ΕΤ1
Γκλάντμπαχ – Φορτούνα Ντ., ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3
Αουγκσμπουργκ – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2
Αϊντραχτ Φρ. – Χοφενχάιμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4
Παμβοχαϊκός – Λαμία, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 17.00, nova 1
Θέλτα – Σοσιεδάδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1
Ακτή Ελεφαντοστού – Τυνησία, ποδόσφαιρο (Κόπα Αφρικα), 17.00, EuroSport 2
Πανελευσινιακός – Περιστέρι, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ3
Πανθρακικός – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2
Πανιώνιος – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 3
Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός, πόλο (Α1 ανδρών), 19.00, ΟΤΕ sport 4
Λεβάντε – Βαγιαδολίδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Λάτσιο – Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3
ΑΕΚ – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2
Φράιμπουργκ – Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2
Αλγερία – Τόγκο, ποδόσφαιρο (Κόπα Αφρικα), 19.45, EuroSport
Σαραγόσα – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
Γιουβέντους – Τζένοα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Μπράγκα – Μπενφίκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.15, nova 2
Λα Κορούνια – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/1
Αυστραλιανό όπεν, τένις (τελικός ανδρών), 10.30, EuroSport
Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 4
Ρεάλ Μαδρίτης – Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1
Μπολόνια – Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2
ΠΑΣ Γιάννινα – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 15.00, nova 1
Καλλιτεχνικό πατινάζ (γκαλά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος), 16.00, ΕΤ1
Αταλάντα – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 1
Πάρμα – Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2
Σαμπντόρια – Πεσκάρα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 3
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 17.00, nova 3
Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 1
ΠΑΟΚ – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2
Βαγιεκάνο – Μπέτις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, ΟΤΕ sport 1
Εθνικός Γαζώρου – Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 3
Στουτγάρδη – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ sport 4
Μαρόκο – Ν. Αφρική, ποδόσφαιρο (Κόπα Αφρικα), 18.45, EuroSport
Πράσινο Ακρωτήρι – Αγκόλα, ποδόσφαιρο (Κόπα Αφρικα), 19.00, EuroSport 2
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 1
Μπόστον Σέλτικς – Μαϊάμι Χιτ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 20.00, ΟΤΕ sport 2
Μπαρτσελόνα – Οσασούνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 1
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 20.15, ΕΤ3
Ιντερ – Τορίνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 4
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1
Ρίο ΑβεςΓκιμαράες, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.15, nova 2
ΔΕΥΤΕΡΑ 28/1
Νίγηρας – Γκάνα, ποδόσφαιρο (Κόπα Αφρικα), 18.45, EuroSport
Παναθηναϊκός – Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ1
Βύζας Μεγάρων – Λάρισα, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ sport 3
Δημ. Κονγκό – Μάλι, ποδόσφαιρο (Κόπα Αφρικα), 19.00, EuroSport 2
Κέρκυρα – Αρης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 1
Ραντνίσκι – Παρτιζάν, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 21.30, ΟΤΕ sport 4
Πόρτο – Ζιλ Βιθέντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.00, nova 2
Σεβίλλη – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 1
ΤΡΙΤΗ 29/1
Μπουρκίνα Φάσο – Ζάμπια, ποδόσφαιρο (Κόπα Αφρικα), 18.45, EuroSport
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ, χάντμπολ (Α1 ανδρών), 19.00, ΟΤΕ sport 4
Αιθιοπία – Νιγηρία, ποδόσφαιρο (Κόπα Αφρικα), 19.00, EuroSport 2
Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 1
Αστον Βίλα – Νιούκαστλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 2
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/1
Ξάνθη – Βέροια, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00, ΟΤΕ sport 3
Αλγερία – Ακτή Ελεφαντοστού, ποδόσφαιρο (Κόπα Αφρικα), 18.45, EuroSport
Τόγκο – Τυνησία, ποδόσφαιρο (Κόπα Αφρικα), 19.00, EuroSport 2
Καβάλα – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, ΟΤΕ sport 3
Αρσεναλ – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 1
Νόριτς – Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 7
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σαουθάμπτον, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, nova 2
Ρέντινγκ – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, nova 3
Φούλαμ – Γουέστ Χαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, nova 4
Γκρέμιο – Λίγκα ντε Κιότο, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Λιμπερταδόρες), 02.00, ΟΤΕ sport 3
ΠΕΜΠΤΗ 31/1
Κέρκυρα – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 14.00, ΟΤΕ sport 3
Ζαλγκίρις – Αλμπα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 19.45, nova 3
Πανθρακικός – Απόλλων Αθηνών, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, ΟΤΕ sport 3
Μπεσίκτας – Μακάμπι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.00, nova 4
Ρεάλ Μαδρίτης – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 1
Ολυμπιακός – Φενερμπαχτσέ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3
Μπαρτσελόνα – Σιένα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 7
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/2
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 15.00, ΟΤΕ sport 3
Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη, πόλο (Α1 γυναικών), 19.00, nova 4
Ντιναμό Δρέσδης – Ντούισμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 4
Μάλαγα – Αναντολού, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.45, nova 3
Κάχα Λαμποράλ – Χίμκι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.30, nova 4
Βέρντερ Βρέμης – Ανόβερο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 2
Ρόμα – Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 1
Παναθηναϊκός – Μπάμπεργκ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 22.00, ΕΤ1
Βαγιαδολίδ – Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 3
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2
Κολονία – Αουε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, ΟΤΕ sport 3
Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς – Νόριτς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1
Ουαλία – Ιρλανδία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 15.30, nova 4
Περιστέρι – Πανιώνιος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ΕΤ1
Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2
Σάλκε – Γκρόιτερ Φιρτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3
Φορτούνα Ντ. – Στουτγάρδη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4
Οσασούνα – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1
Προημιτελικός Κόπα Αφρικα, ποδόσφαιρο, 17.00, EuroSport 2
Ολυμπιακός – Αρης, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 17.00, nova 1
ΑΕΚ – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2
Ξάνθη – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 3
Αρης – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 18.00, ΕΤ3
Αγγλία – Σκωτία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 18.00, nova 4
Χετάφε – Λα Κορούνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Τορίνο – Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2
Φούλαμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1
Αμβούργο – Αϊντραχτ Φρ., ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2
Παρτιζάν – Σπλιτ, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 20.00, ΟΤΕ sport 4
Προημιτελικός Κόπα Αφρικα, ποδόσφαιρο, 20.15, EuroSport 2
Εσπανιόλ – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
Νάπολι – Κατάνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Γκιμαράες – Πόρτο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.30, nova 2
Γρανάδα – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1
Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk