Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας (12/1-19/1)

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1
Διεθνές τουρνουά τένις (Σίδνεï – τελικός), 10.30,ΟΤΕ sport 1
Κουίνς Πάρκ Ρέιντζερς – Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1
Βαγιαδολίδ – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1
Καβάλα – Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ3
Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 17.00, nova 3
ΑΕΚ – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 1
Πανθρακικός – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2
Εσπανιόλ – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Μπολόνια – Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 2
Λεβαδειακός – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2
Στόουκ Σίτι – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1 (Μ)
Τσιμπόνα – Κρκα, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 19.30, ΟΤΕ sport 3
Σιρόκι – Παρτιζάν, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 20.00, ΟΤΕ sport 4
Οσασούνα – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
Ιντερ – Πεσκάρα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Νασιονάλ – Μπράγκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.30, nova 2
Βαλένθια – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1
Μπέτις -Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1
Τορίνο – Σιένα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2
Εστουντιάντες – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.40, ΟΤΕ sport 4
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 15.00, nova 1
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 2
Πάρμα – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 1
Νάπολι – Παλέρμο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2
Ουντινέζε – Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 3
Κατάνια – Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 4
Κολοσσός – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ΕΤ1
ΟΦΗ – Αρης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 1
Πανιώνιος – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 3
Αρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 2
Σοσιεδάδ – Λα Κορούνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, ΟΤΕ sport 1
Ερυθρός Αστέρας – Τσεντεβίτα, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 18.00, ΟΤΕ sport 4
Νιου Γιορκ Νικς – Νιου Ορλεανς Χόρνετς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 19.00, ΟΤΕ sport 2
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 1
Μανρέσα – Κάχα Λαμποράλ, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 4
Ατλέτικο Μαδρίτης – Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 1
Σαμπντόρια – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Μάλαγα – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1
Μπενφίκα – Πόρτο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.15, nova 2
Αυστραλιανό όπεν, τένις, 01.00, EuroSport

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/1
Αυστραλιανό όπεν, τένις, 09.00 και 01.00, EuroSport
Βραβεία ΠΣΑΠ, 18.00, 18.00, nova 1
Ολυμπιακός – Πανιώνιος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ1
Ηρακλής – Καλλιθέα, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ sport 3
Κέρκυρα – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2
Χετάφε – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
ΤΡΙΤΗ 15/1
Αυστραλιανό όπεν, τένις, 09.00 και 01.00, EuroSport
Ντιναμό Μόσχας – Τρεντίνο, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 16.00, ΟΤΕ sport 4
Ρεζόβια – Ματσεράτα, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 21.30, ΟΤΕ sport 2
Ιντερ – Μπολόνια, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/1
Αυστραλιανό όπεν, τένις, 09.00 και 01.00, EuroSport
Απόλλων Αθηνών – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00, ΟΤΕ sport 3
Ντιναμό Μόσχας – Ντιναμό Καζάν, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ γυναικών), 17.30, ΟΤΕ sport 4
Ολυμπιακός – Καβάλα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, ΟΤΕ sport 3
Βερολίνο – Ζενίτ Καζάν, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ γυναικών), 20.30, ΟΤΕ sport 4
Αλμπα Βερολίνου – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.00, nova 3
Κάννες – Μπακού, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ γυναικών), 21.30, ΟΤΕ sport 1
Τσέλσι – Σαουθάμπτον, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 1
Φιορεντίνα – Ρόμα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 22.00, ΟΤΕ sport 2
ΠΕΜΠΤΗ 17/1
Αυστραλιανό όπεν, τένις, 09.00 και 01.00, EuroSport
Λεβαδειακός – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00, ΟΤΕ sport 3
Βέροια – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, ΟΤΕ sport 3
Μπάμπεργκ – Αναντολού, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.00, nova 4
Κορτέζε – Εξατσίμπασι, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 21.30, ΟΤΕ sport 4
Ζαλγκίρις – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 1
Ουνικάχα Μάλαγα – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3
Μπεσίκτας – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 7
Ντιτρόιτ Πίστονς – Νιου Γιορκ Νικς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 22.00, ΟΤΕ sport 2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/1
Αυστραλιανό όπεν, τένις, 09.00 και 01.00, EuroSport
Χίμκι – Μακάμπι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 17.30, nova 3
Φενερμπαχτσέ – Κάχα Λαμποράλ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.30, nova 3
Σάλκε – Ανόβερο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 2
Ολυμπιακός – Σιένα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 22.00, ΕΤ1
Εσπανιόλ – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1
Αυστραλιανό όπεν, τένις, 09.00 και 01.00, EuroSport
ΠΑΟΚ – Βουλιαγμένη, πόλο (Α1 ανδρών), 15.00, ΕΤ1
Λεβερκούζεν – Αϊντραχτ Φρ., ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3
Μπάγερν Μονάχου – Γκρόιτερτ Φιρτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2
Χοφενχάιμ – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4
Γρανάδα – Βαγιεκάνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1
Ν. Αφρική – Κάπο Βέρντε, ποδόσφαιρο (Κόπα Αφρικα), 17.00, EuroSport
Αρης – Κολοσσός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ3
Φοίνικας Σύρου – Αρης, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 17.00, nova 4
ΟΦΗ – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 3
Παναθηναϊκός – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2
Πανιώνιος – Ικαρος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ1
Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Παλέρμο – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 1
Γουέστ Μπρόμγουιτς – Αστον Βίλα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 2
Βέρντερ Βρέμης – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2
Ανγκόλα – Μαρόκο, ποδόσφαιρο (Κόπα Αφρικα), 20.00, EuroSport
Μπιλμπάο – Γκραν Κανάρια, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.15, ΟΤΕ sport 4
Χετάφε – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
Γιουβέντους – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Μάλαγα – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1
Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk