Στα γήπεδα και στην TV

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1
Πανιώνιος – ΠΑΟΚ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ΕΤ1
Νίκη Αιγινίου – Αρης, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 17.00, nova 1
Λεβάντε – Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1
Πλατανιάς – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 2
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 3
Νίκη Βόλου – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 3
Αρης – Περιστέρι, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ3
Γρανάδα – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Κατάνια – Τορίνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 2
Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 2
Ολυμπιακός – Λαμία, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 20.00, nova 3
Λα Κορούνια – Μάλαγα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
Λάτσιο – Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Πόρτο – Νασιονάλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.30, nova 2
Σεβίλλη – Οσασούνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/1
Θέλτα – Βαγιαδολίδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1
Ουντινέζε – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2
Ρεάλ Μαδρίτης – Γιουβεντούτ, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.40, ΟΤΕ sport 3
Αρης – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, nova 1
Γιουβέντους – Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 1
Μίλαν – Σιένα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2
Πάρμα – Παλέρμο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 3
Τζένοα – Μπολόνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 4
Παναθηναϊκός – Απόλλωνας Πάτρας, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1
Ατρόμητος – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 1
Πανθρακικός – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 2
Λάρισα – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 3
Ρεάλ Μαδρίτης – Σοσιεδάδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, ΟΤΕ sport 1
Ολυμπιακός – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 1
Τορόντο – Οκλαχόμα, μπάσκετ (ΝΒΑ), 20.00, ΟΤΕ sport 2
Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 1
Νάπολι – Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 4
Μαγιόρκα – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1
Εστορίλ – Μπενφίκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.15, nova 2
ΔΕΥΤΕΡΑ 7/1
Ξάνθη – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 1
Βαγεκάνο – Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
ΤΡΙΤΗ 8/1
Λάτσιο – Κατάνια, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 22.00, ΟΤΕ sport 2
Βαλένθια – Οσασούνα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 1
Μάλαγα – Εϊμπάρ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 00.30, ΟΤΕ sport 1
ΤΕΤΑΡΤΗ 9/1
Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00, ΟΤΕ sport 3
Παναθηναϊκός – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, ΟΤΕ sport 3
Σεβίλλη – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 20.30, ΟΤΕ sport 1
Γιουβέντους – Μίλαν, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 22.00, ΟΤΕ sport 2
Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 1
Σαραγόσα – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 00.30, ΟΤΕ sport 1
ΠΕΜΠΤΗ 10/1
Διεθνές τουρνουά τένις Σίδνεï, 10.30,ΟΤΕ sport 1
ΠΑΣ Γιάννινα – Φωστήρας, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00, ΟΤΕ sport 3
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπάμπεργκ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 18.00, nova 3
Καλλιθέα – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, ΟΤΕ sport 3
Χετάφε – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 20.30, ΟΤΕ sport 1
Παναθηναϊκός – Μάλαγα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.00, nova 3
Μακάμπι – Φενέρμπαχτσε, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.05, nova 4
Κάχα Λαμποράλ – Μπεσίκτας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 1
Μπαρτσελόνα – Κόρδοβα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 1
Μπέτις – Λας Πάλμας, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 2
Διεθνές τουρνουά τένις Σίδνεï, 04.30,ΟΤΕ sport 1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/1
Εθνικός Γαζώρου – Νίκη Βόλου, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ sport 4
Αναντολού Εφές – Αλμπα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.00, nova 7
Μπαρτσελόνα – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, ΕΤ1
Ρεάλ Μαδρίτης – Ζαλγκίρις, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3
Σιένα – Χίμκι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.50, nova 4
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βαγεκάνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 1
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1
Διεθνές τουρνουά τένις Σίδνεï, 10.30, ΟΤΕ sport 1
Βαγιαδολίδ – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1
Καβάλα – Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ3
ΑΕΚ – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 1
Πανθρακικός – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 2
Εσπανιόλ – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Μπολόνια – Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 2
Λεβαδειακός – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 2
Στόουκ Σίτι – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1
Οσασούνα – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
Ιντερ – Πεσκάρα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Βαλένθια – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1
Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk