Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα από 6/10 ως 13/10

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10

Φόρμουλα 1, γραν πρι Τόκιο (δοκιμαστικά), 07.50, ΟΤΕ Sport 1

Μπραουνσβάιγκ – Μπόχουμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, ΟΤΕ Sport 2

Σεντάι – Οσάκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιαπωνίας), 14.00, EuroSport 2

Μάντσεστερ Σίτι – Σάντερλαντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1

Μπάγερν Μονάχου – Χοφενχάιμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 1

Σάλκε – Βόλφσμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 2

Μάιντς – Φορτούνα Ντίσελντορφ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 3

ΑΕΚ – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2

Βέροια – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 1

Ηρακλής Ψαχνών – Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ Sport 3

Σαραγόσα – Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 1

Κιέβο – Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 2

Γουέστ Χαμ – Αρσεναλ,ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2

Αλμπα Βερολίνου – Ντάλας Μάβερικς, μπάσκετ (φιλικός αγώνας), 21.00, ΟΤΕ Sport 3

Βαγιαδολίδ – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ Sport 1

Τζένοα – Παλέρμο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 2

Μπενφίκα – Μπέιρα Μαρ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.30, nova 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10

Φόρμουλα 1, γραν πρι Τόκιο, 08.45, ΟΤΕ Sport 1 και 15.00, Alpha (Μ)

Λεβάντε – Βαλένθια,ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ Sport 1

Ρόμα – Αταλάντα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ Sport 2

Τουρνουά τένις(Πεκίνο – τελικός), 15.15, EuroSport

ΠΑΣ Γιάννινα – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.00, nova 1

Σιένα – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ Sport 2

Πεσκάρα – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ Sport 3

ΑΕΚ – Ολυμπιακός, βόλεϊ (Σούπερ Καπ γυναικών), 16.00, nova 3

Μαγιόρκα – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ Sport 1

Νιούκαστλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 4

Αρης – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 18.15, nova 1

Ξάνθη – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 18.15, nova 2

Ανόβερο – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ Sport 2

Αρμάνι Μιλάνο – Μπόστον Σέλτικς, μπάσκετ (φιλικός αγώνας), 19.00, ΟΤΕ Sport 3

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 20.30, nova 1

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.50, ΟΤΕ Sport 1

Μπελγκράνο – Μπόκα Τζούνιορς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 21.00, nova 4

Μίλαν – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 2

Νάπολι – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 3

Πόρτο – Σπόρτινγκ, Λισσαβόνας, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.45, nova 2

Νιούελς Ολντ Μπόις – Βελέζ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 23.15, nova 3

Τσίβας – Ντάλας, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 02.00, ΟΤΕ Sport 1

ΔΕΥΤΕΡΑ 8/10

Τουρνουά Τένις(Σανγκάι), 09.00, nova 1

Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 17.00, ΟΤΕ Sport 1

Λεβαδειακός – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 20.30, nova 2

Κολωνία – Ντιναμό Δρέσδης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 21.15, ΟΤΕ Sport 2

Κρκα – Ζαντάρ,μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 21.30, ΟΤΕ Sport 3

ΤΡΙΤΗ 9/10

Τουρνουά Τένις(Σανγκάι), 09.00, nova 1

Μπαρτσελόνα – Ντάλας Μάβερικς, μπάσκετ (φιλικός αγώνας), 22.00, ΟΤΕ Sport 1

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/10

Τουρνουά Τένις(Σανγκάι), 09.00, nova 1

Νίκη Βόλου – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ Sport 1

ΠΕΜΠΤΗ 11/10

Τουρνουά Τένις(Σανγκάι), 09.00, nova 1

Λάρισα – Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ Sport 1

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λιέτουβος Ρίτας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 19.00, nova 3

Ζαλγκίρις Κάουνας – Τσεντεβίτα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 19.45, nova 4

Ολυμπιακός – Κάχα Λαμποράλ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.00, nova 2

Ελαν Σαλόν – Πρόκομ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.00, nova 7

Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ – Χίμκι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 1

Ουνικάχα Μάλαγα – Μακάμπι Τελ Αβίβ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3

Καντού – Ολίμπια Λιουμπλιάνας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 4

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/10

Τουρνουά Τένις(Σανγκάι), 09.00, nova 1

Αρμενία – Ιταλία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 19.00, ΟΤΕ Sport 2

Μπαρτσελόνα – Μπάμπεργκ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 19.30, nova 3

Μπεσίκτας – Παρτιζάν, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.00, nova 7

Λευκορωσία – Ισπανία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 21.00, ΟΤΕ Sport 2

Ελλάδα – Βοσνία/Ερζεγοβίνη, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 21.45, Mega και ΟΤΕ Sport 1

Ρεάλ Μαδρίτης – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, ΝΕΤ

Σιένα – Αλμπα Βερολίνου, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 4

Σλοβενία – Κύπρος, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 22.45, ΟΤΕ Sport 3

Σλοβακία – Λετονία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 23.00, ΟΤΕ Sport 2 (Μ)

Σερβία – Βέλγιο, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 00.05, ΟΤΕ Sport 1 (Μ)

Αργεντινή – Ουρουγουάη, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 03.00, ΟΤΕ Sport 3

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10

Φόρμουλα 1, γραν πρι Κορέας (δοκιμαστικά), 07.50, ΟΤΕ Sport 1

Τουρνουά Τένις(Σανγκάι), 11.30 και 15.00, nova 1

Βουλγαρία – Δανία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 18.00, ΟΤΕ Sport 2 (Μ)

Ποσειδών Λουτρακίου – ΑΕΚ, χάντμπολ, (Α1 ανδρών), 19.00, ΟΤΕ Sport 3

Γαλλία – Ιαπωνία, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 20.00, ΟΤΕ Sport 1 (Μ)

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk