Στα γήπεδα και στην TV

Ελληνοαγγλικές μάχες σε Τσάμπιονς και Γιουρόπα Λιγκ

Ελληνοαγγλικές μάχες σε Τσάμπιονς και Γιουρόπα Λιγκ | tovima.gr
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9
Σαν Χοσέ – Ντάλας, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 05.30, ΟΤΕ Sport 1
Μαραθώνιος δρόμος Βερολίνου, 09.45, EuroSport
Γρανάδα – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ Sport 1
Ουντινέζε – Τζένοα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ Sport 2
Πανθρακικός – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 16.00, nova 1
Λάτσιο – Σιένα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ Sport 2
Κύπελλο Γκομέλσκι, μπάσκετ (μικρός τελικός), 16.00, nova 3
Καβάλα – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00, ΕΤ1
Βαγιαδολίδ – Βαγιεκάνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ Sport 1
Σαμπντόρια – Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 17.45, ΟΤΕ Sport 3
Αστον Βίλα – Γουέστ Χαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 4
Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 18.15, nova 1
Πλατανιάς – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 18.15, nova 2
Βόλφσμπουργκ – Μάιντς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ Sport 2
Κύπελλο Γκομέλσκι, μπάσκετ (τελικός), 19.00, nova 3
Ρεάλ Μαδρίτης – Ουνικάχα Μάλαγα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ Sport 1
ΠΑΟΚ – Αρης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 20.30, nova 1
Ρεάλ Μαδρίτης – Λα Κορούνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.50, ΟΤΕ Sport 2
Ιντερ – Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 3
Εσπανιόλ – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ Sport 1
Βελέζ – Κολόν Σάντα Φε ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 00.15, nova 2
Μπόκα Τζούνιορς – Σαν Μαρτίν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 02.30, nova 2
ΔΕΥΤΕΡΑ 1/10
ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 20.30, nova 2
Ντούισμπουργκ – Χέρτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β’ Γερμανίας), 21.15, ΟΤΕ Sport 2
Χετάφε – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ Sport 1
ΤΡΙΤΗ 2/10
Σπαρτάκ Μόσχας – Σέλτικ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 19.00, nova 1
Ολίμπια – Σπλιτ, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 19.00, ΟΤΕ Sport 2
Ζαντάρ – Ερυθρός Αστέρας, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 19.00, ΟΤΕ Sport 3
Μπενφίκα – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1
Γιουβέντους – Σαχτάρ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 2
Κλουζ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 3
Βαλένθια – Λιλ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 7
Νόρντζιελαντ – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 3 (Μ)
Γαλατάσαραϊ – Μπράγκα, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 4 (Μ)
ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 00.10, nova 2 (Μ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 3/10
Προημιτελικός αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας μπάσκετ, 17.00, ΕΤ1
Βόλφσμπουργκ – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ νέων), 18.30, EuroSport
Ζενίτ – Μίλαν, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 19.00, nova 1
Αρσεναλ – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, ΝΕΤ
Αγιαξ – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1
Σάλκε – Μονπελιέ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 2
Μάντσεστερ Σίτι – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 3
Πόρτο – Παρί Σεν Ζερμέν, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 7
Ντιναμό Κιέβου – Ντιναμό Ζάγκρεμπ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 3 (Μ)
Αντερλεχτ – Μάλαγα, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 00.10, nova 2 (Μ)
ΠΕΜΠΤΗ 4/10
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος, μπάσκετ (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00, ΕΤ1
Νεφτσί – Ιντερ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 19.00, nova 3
Παναθηναϊκός – Τότεναμ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, ΑΝΤ1
Λάτσιο – Μάριμπορ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, nova 1
Ανόβερο – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, nova 2
Ρόζενμποργκ – Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, nova 7
Μαρσέιγ – ΑΕ Λεμεσού, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 1
Λίβερπουλ – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 2
Αϊντχόφεν – Νάπολι, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 3
Νιούκαστλ – Μπορντό, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 7
Ατλέτικο Μαδρίτης – Βικτόρια Πλζεν, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 24.00, nova 3 (Μ)
Σπάρτα Πράγας – Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 24.00, nova 4 (Μ)
Χάποελ Κιριότ – Λυών, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 24.00, nova 7 (Μ)
Γκλάντμπαχ – Φενέρμπαχτσε, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 00.20, nova 2 (Μ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5/10
Αουγκσμπουργκ – Βέρντερ Βρέμης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ Sport 1
Θέλτα – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ Sport 2
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10
Φόρμουλα 1, γραν πρι Τόκιο (δοκιμαστικά), 07.30, ΟΤΕ Sport 1
Μπραουνσβάικ – Μπόχουμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β’ Γερμανίας), 14.00, ΟΤΕ Sport 2
Μάντσεστερ Σίτι – Σάντερλαντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1
Μπάγερν Μονάχου – Χοφενχάιμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 1
Σάλκε – Βόλφσμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 2
Μάιντς – Φορτούνα Ντύσελντορφ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 3
ΑΕΚ – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 1
Βέροια – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 2
Σαραγόσα – Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 1
Κιέβο – Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 2
Γουέστ Χαμ – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1
ΟΦΗ – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 2
Αλμπα Βερολίνου – Ντάλας Μάβερικς, μπάσκετ (φιλικός αγώνας), 21.00, ΟΤΕ Sport 3
Βαγιαδολίδ – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ Sport 1
Τζένοα – Παλέρμο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 2
Μπέτις – Σοσιεδάδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ Sport 1

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk