Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα από 17/9 ως 22/9

ΔΕΥΤΕΡΑ 17/9

Πανιώνιος – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 20.30, nova 2

Κολονία – Σαν Πάουλι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 21.15, ΟΤΕ Sport 2

Βαγιαδολίδ – Μπέτις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ Sport 1

ΤΡΙΤΗ 18/9

Ρεάλ Μαδρίτης – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1

Ολυμπιακός – Σάλκε, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 2

Μονπελιέ – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 3

Μίλαν – Αντερλεχτ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 7

Παρί Σεν Ζερμέν – Ντιναμό Κιέβου, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 3 (Μ)

Μάλαγα – Ζενίτ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 4 (Μ)

Ντόρτμουντ – Αγιαξ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 24.00, nova 2 (Μ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 19/9

Τσέλσι – Γιουβέντους,ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, ΝΕΤ

Μπαρτσελόνα – Σπαρτάκ Μόσχας, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1

Μπάγερν Μονάχου – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 2

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γαλατάσαραϊ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 3

Σέλτικ – Μπενφίκα, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 7

Μπράγκα – Κλουζ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 3 (Μ)

Σαχτάρ – Νόρτζελαντ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 4 (Μ)

Λιλ – ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 24.00, nova 2 (Μ)

ΠΕΜΠΤΗ 20/9

Γιουνγκ Μπόις – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, nova 1

ΑΕ Λεμεσού – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, nova 2

Φενέρμπαχτσε – Μαρσέιγ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, nova 3

Χάποελ Τελ Αβίβ – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, nova 7

Μάριμπορ – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, ΑΝΤ1

Ιντερ – Ρουμπίν Καζάν, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 1

Τότεναμ – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 2

Λυών – Σπάρτα Πράγας, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 3

Τβέντε – Ανόβερο, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 7

Μαρίτιμο – Νιούκαστλ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 24.00, nova 3 (Μ)

Λεβερκούζεν – Μέταλιστ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 24.00, nova 4 (Μ)

Λεβάντε – Χέλσινμποργκ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 24.00, nova 7 (Μ)

Ουντινέζε – Ανζί, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 00.15, nova 2 (Μ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/9

Ουνιόν Βερολίνου – Κολονία, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 2

Νυρεμβέργη – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ Sport 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/9

Σουόνσι – Εβερτον, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1

Σάλκε – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 1

Αμβούργο – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 2

Αστέρας Τρίπολης – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2

Αρης – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 1

Θέλτα – Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 1

Πάρμα – Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 2

Ξάνθη – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2

Μπέτις – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ Sport 1

Γιουβέντους – Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 2

Πόρτο – Μπέιρα Μαρ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.30, nova 2

Μπαρτσελόνα – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ Sport 1

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk