Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας (26/8-1/9)

Κυριακή 26/8

Καϊζερσλάουτερν – Μόναχο 1860, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β’ Γερμανίας), 14.30, OTE Sport 2

Γκραν Πρι Μπρνο, μοτοσικλέτα (MotoGP), 14.30 OTE sport3

Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 2

Ανόβερο – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, OTE Sport 1

Μίλαν – Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, OTE Sport 3

ΠΑΟΚ – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.15, nova 1

ΟΦΗ – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.15, nova 3

Κέρκυρα – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.15, nova 4

Οσασούνα – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, OTE Sport 2

Βέροια – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 21.30, nova 1

Πεσκάρα – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE Sport 3

Χετάφε – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE Sport 1

Γρανάδα – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE Sport 2

Σετούμπαλ – Μπενφίκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.15, nova 2

Βαλένθια – Λα Κορούνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 24.00, OTE Sport 1

Δευτέρα 27/8

Πανιώνιος – Αρης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 20.30, nova 1

Βαγιαδολίδ – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, OTE Sport 1

Αουε – Κολoνία, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β’ Γερμανίας), 21.15, OTE Sport 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, OTE Sport 1

Τρίτη 28/8

Παναθηναϊκός – Μάλαγα, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 2

Aντερλεχτ – ΑΕ Λεμεσού, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1

Ουντινέζε – Μπράγκα, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 3

Μάριμπορ – Ντινάμo Ζάγκρεμπ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 7

Τετάρτη 29/8

Σέλτικ – Χέλσινγκμποργκ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1

Λιλ – Κοπεγχάγη, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 3

Ντινάμο Κιέβου – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 7

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (Σούπερ Καπ Ισπανίας), 23.30, nova 2

Ιντεπεντιέντε – Μπόκα Τζούνιορς, ποδόσφαιρο (Κόπα Σουνταμερικάνα), 01.15, OTE Sport 1

Πέμπτη 30/8

Ραπίντ Βιέννης – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Γιουρόπα Λιγκ), 21.45, OTE Sport 1

Νιούκαστλ – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Γιουρόπα Λιγκ), 22.00, nova

Παρασκευή 31/8

Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 21.30, nova 1

Μάιντς – Γκρόιτερ Φιρτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, OTE Sport 1

Σάββατο 1/9

Ζανκτ Πάουλι – Σανχάουζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β’ Γερμανίας), 14.00, OTE Sport 2

Γουέστ Χαμ – Φούλαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1

Γκραν Πρι Σπα, δοκιμαστικά (Φόρμουλα 1), 14.50 OTE Sport 3

Βέρντερ Βρέμης – Αμβούργο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, OTE Sport 1

Νυρεμβέργη – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, OTE Sport 2

Βέροια – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 18.15, nova 2

Πλατανιάς – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 18.15, nova 3

Σαραγόσα – Μάλαγα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, OTE Sport 1

Τορίνο – Πεσκάρα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, OTE Sport 2

Μάντσεστερ Σίτι – ΚΠΡ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1

Φορτούνα Ντύσελντορφ – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, OTE Sport 3

Ξάνθη – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 20.30, nova 2

Λα Κορούνια – Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, OTE Sport 1

Χόφενχαϊμ – Αϊντραχτ Φραγκφούρτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β’ Γερμανίας), 21.30, OTE Sport 3

Μπολόνια – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE Sport 2

Μαγιόρκα – Σοσιεδάδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, OTE Sport 1

Μίτινγκ Ζυρίχης, στίβος (Ντάιαμοντ Λιγκ), 00.30, ΝΕΤ (μαγνητοσκόπηση)

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk