Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας (21/7-28/7)

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/7
Μπιτς βόλεϊ (Κλάγκενφουρτ), 10.00 και 22.00, ΟΤΕ Sport 2
Τουρνουά τένις (Αμβούργο), 14.00, ΟΤΕ Sport 2
Γύρος Γαλλίας, ποδηλασία, 15.00, EuroSport
ΠΑΟΚ – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 20.00, ΟΤΕ Sport 1
Λος Αντζελες Γκάλαξι – Τσίβας, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 05.00, ΟΤΕ Sport 1
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/7
Γύρος Γαλλίας, ποδηλασία, 15.00, EuroSport
Τουρνουά τένις (Αμβούργο), 15.00, ΟΤΕ Sport 2
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα μπιτς βόλεϊ, 17.00, ΟΤΕ Sport 1
Οι Ολυμπιακοί Αγώνες στην Αρχαία Ελλάδα (ντοκιμαντέρ), 18.00, ΕΤ1
ΗΠΑ – Αργεντινή, μπάσκετ (φιλικός αγώνας), 22.30, ΟΤΕ Sport 1
Τουρνουά τένις (Σαν Ντιέγκο – τελικός), 24.00, EuroSport
Λ. Α. Ανγκελς – Τέξας Ρέιντζερς, μπέιζμπολ (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 03.00, nova 1
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/7
Χρυσές ολυμπιακές στιγμές (ντοκιμαντέρ), 21.00, ΕΤ1
ΤΡΙΤΗ 24/7
Χρυσές ολυμπιακές στιγμές (ντοκιμαντέρ), 21.00, ΕΤ1
Φαρένσε – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 22.00, nova 1
ΗΠΑ – Ισπανία, μπάσκετ (φιλικός αγώνας), 23.30, ΟΤΕ Sport 1
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/7
Κασίμα – Οσάκα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιαπωνίας), 13.00, EuroSport 2
ΗΠΑ – Γαλλία, ποδόσφαιρο γυναικών (Ολυμπιακοί Αγώνες), 19.00, ΕΤ3
Σουηδία – Ν. Αφρική, ποδόσφαιρο ανδρών (Ολυμπιακοί Αγώνες), 21.45, ΕΤ3
Ολ Σταρ MLS – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 03.30, ΟΤΕ Sport 1
ΠΕΜΠΤΗ 26/7
Μπάγερν Μονάχου – Βόλφσμπουργκ, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 15.00, EuroSport 2
Ισπανία – Ιαπωνία, ποδόσφαιρο ανδρών (Ολυμπιακοί Αγώνες), 16.45, ΕΤ3
ΠΑΟΚ – Αϊντχόφεν, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 21.00, ΟΤΕ Sport 1
Αίγυπτος – Βραζιλία, ποδόσφαιρο ανδρών (Ολυμπιακοί Αγώνες), 21.45, ΕΤ3
Μ. Βρετανία – Σενεγάλη, ποδόσφαιρο ανδρών (Ολυμπιακοί Αγώνες), 22.00, ΕΤ1
Μπράγκα – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 22.45, nova 1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/7
Αρης – Σιένα, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 19.00, ΟΤΕ Sport 1
Νιούκαστλ – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 22.45, nova 1
Τελετή έναρξης Ολυμπιακών Αγώνων, 23.00, ΝΕΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/7
Μπιτς βόλεϊ, Κωπηλασία, Ποδηλασία, Ξιφασκία, Σκοποβολή, Ενόργανη γυμναστική, Τένις, (Ολυμπιακοί Αγώνες), 11.00-01.30, ΕΤ1
Κολύμβηση (Ολυμπιακοί Αγώνες), 12.00, ΝΕΤ
Κωπηλασία (Ολυμπιακοί Αγώνες), 14.30, EuroSport
Φόρμουλα 1, γκραν πρι Ουγγαρίας (δοκιμαστικά), 14.50, ΟΤΕ Sport 3
Ποδηλασία (Ολυμπιακοί Αγώνες), 16.15, EuroSport
Πρέστον – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 17.00, nova 1
Αρση βαρών (Ολυμπιακοί Αγώνες, 48κ. Γ.), 18.00, EuroSport
ΗΠΑ – Κροατία, μπάσκετ γυναικών (Ολυμπιακοί Αγώνες), 18.45, ΕΤ3
Κολύμβηση (Ολυμπιακοί Αγώνες), 21.30, ΝΕΤ
ΗΠΑ – Ν. Κορέα, βόλεϊ γυναικών (Ολυμπιακοί Αγώνες), 22.00, ΕΤ3
Βραζιλία – Τουρκία, βόλεϊ γυναικών (Ολυμπιακοί Αγώνες), 24.00, ΕΤ3
Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk