Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας (26/5-2/6)

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/5

Σαπόρο – Χιροσίμα,ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιαπωνίας), 08.00, EuroSport 2

ΕυρωπαϊκόΠρωτάθλημα κολύμβησης (Ουγγαρία), 10.30, EuroSport

Γύρος Ιταλίας, ποδηλασία, 14.30, EuroSport

Φόρμουλα 1, γκραν πρι Μονακό (δοκιμαστικά), 14.50, ΟΤΕ sport 3

ΕυρωπαϊκόΠρωτάθλημα γυμναστικής ανδρών (Μονπελιέ), 15.20, ΝΕΤ

Διεθνές τουρνουά τένις(Βρυξέλλες), 16.30, EuroSport 2

Μπιτς βόλεϊ(Πράγα), 18.00, ΟΤΕ sport 2

Ισπανία – Σερβία, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 19.00, nova 1

Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη, πόλο (β’ τελικός πλέι οφ Α1 ανδρών), 19.00, nova 3

Βαρέζε – Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 2

Μόντενα – Βερόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1

Ελλάδα – Σλοβακία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 20.30, ΟΤΕ sport 3

Ελλάδα – Σλοβενία, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 21.30, Mega

Ρεάλ Μαδρίτης – Κάχα Λαμποράλ, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

Πεσκάρα – Νοτσερίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 1

Σλοβακία – Πολωνία, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 00.30, ΕΤ1 (Μ)

Κολόμπους Κριού – ΣικάγοΦάιρ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 02.05, ΟΤΕ sport 1

Ατλάντα – Ουάσινγκτον, μπέιζμπολ (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 03.00, nova 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/5

ΕυρωπαϊκόΠρωτάθλημα κολύμβησης (Ουγγαρία), 10.30 και 22.30, EuroSport

Ρολάν Γκαρός, τένις (Παρίσι), 12.00 και 18.30, EuroSport

Μπαρτσελόνα – Βαλένθια, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 2

ΕυρωπαϊκόςΠρωτάθλημα γυμναστικής ανδρών (Μονπελιέ), 14.50, ΝΕΤ

Φόρμουλα 1, γκραν πρι Μονακό, 15.00, Alpha και ΟΤΕ sport 3

Μπιτς βόλεϊ(Πράγα), 16.00, ΟΤΕ sport 2

Γύρος Ιταλίας, ποδηλασία, 16.30, EuroSport

ΕυρωπαϊκόΠρωτάθλημα κολύμβησης (Ουγγαρία), 18.00, ΕΤ1

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (γ’ τελικός πλέι οφ Α1 ανδρών), 19.00, ΝΕΤ

Ατλέτικο Ραφαέλα – Τίγκρε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 21.00, nova 2

Μπόκα Τζούνιορς – Γοδόι Κρουζ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής, 01.15, nova 2

ΔΕΥΤΕΡΑ 28/5

Ρολάν Γκαρός, τένις (Παρίσι), 12.00, EuroSport

Βάκερ Τουν – Διομήδης, χάντμπολ (τελικός Τσάλεντς Καπ), 18.00, nova 4

ΤΡΙΤΗ 29/5

Ρολάν Γκαρός, τένις (Παρίσι), 12.00, EuroSport

Βαλένθια- Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/5

Ρολάν Γκαρός, τένις (Παρίσι), 12.00, EuroSport

Γκαλά στίβου(Φιλοθέη), 18.00, ΕΤ1

Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός, πόλο (γ’ τελικός πλέι οφ Α1 ανδρών), 19.00, ΟΤΕ sport 2

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός, μπάσκετ (δ’ τελικός Α1 ανδρών), 19.00, ΝΕΤ

Ισπανία – Ν. Κορέα, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 21.00, nova 1

Βαλένθια – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.15, ΟΤΕ sport 2

ΠΕΜΠΤΗ 31/5

Ρολάν Γκαρός, τένις (Παρίσι), 12.00, EuroSport

Ελλάδα – Αρμενία, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 21.30, Mega

Γερμανία – Ισραήλ, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 21.30, ΟΤΕ sport 2

Ντίαμοντ Λιγκ, στίβος (Ρώμη), 01.00, ΝΕΤ (Μ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/6

Ρολάν Γκαρός, τένις (Παρίσι), 12.00, EuroSport

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/6

Ν. Κορέα – Σερβία,βόλεϊ (προολυμπιακό τουρνουά), 10.00, EuroSport 2

Ρολάν Γκαρός, τένις (Παρίσι), 12.00, EuroSport

Ημιτελικoί πόλο Γουόρλντ Λιγκ γυναικών(Κίνα), 12.40 και 14.00, nova 4

Διεθνής Μαραθώνιος(Στοκχόλμη 2012), 12.45, nova 3

Αγώνες κολύμβησης(Βαρκελώνη), 17.00, nova 4

Παπαφλέσσεια, στίβος (Καλαμάτα), 18.00, ΕΤ1

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (ε’ τελικός Α1 ανδρών – αν χρειαστεί), 19.00, ΝΕΤ

ΡεάλΜαδρίτης – Κάχα Λαμποράλ, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 2

Πολωνία – Φινλανδία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ ανδρών), 21.00, nova4

Αργεντινή – Εκουαδόρ, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 01.30, ΟΤΕ sport 1

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk