ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ TV

Η εβδομάδα των μεγάλων τελικών

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/5

Moto GP (Ισπανία), 13.00, ΟΤΕ sport 3

Τουρνουά τένις (Αθήνα), 14.00 και 16.00, ΟΤΕ sport 2
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ενόργανης γυμναστικής γυναικών (Βρυξέλλες), 14.45, ΝΕΤ
Φόρμουλα 1, γκραν πρι Ισπανίας, 14.45, Alpha και ΟΤΕ sport 3
Γιουβέντους – Αταλάντα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2
Γύρος Ιταλίας, ποδηλασία, 16.15, EuroSport
Ατρόμητος – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 17.00, nova 2
Μάντσεστερ Σίτι – Κ.Π. Ρέιντζερς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, nova 3
Σάντερλαντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, nova 7
Τουρνουά τένις (τελικός – Μαδρίτη), 17.30, nova 4
Μικρός τελικός φάιναλ φορ μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 18.00, ΕΤ1 και nova 1
Πιερικός – Θρασύβουλος, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Πάρμα – Μπολόνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 19.15, nova 2
Τελικός φάιναλ φορ μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.00, ΕΤ1 και nova 1
Ρεάλ Μαδρίτης – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
Λάτσιο – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Νάπολι – Σιένα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 3
Μονπελιέ – Λιλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 2
Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 3
Μπόκα Τζούνιορς – Βελέζ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 01.15, nova 2
Σαν Χοσέ – Τσίβας, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 02.05, ΟΤΕ sport 1
Τέξας Ρέιντζερς – Λ. Α. Εϊντζελς, μπέιζμπολ (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 03.00, nova 1

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/5
Τουρνουά τένις (Ρώμη), 12.00, nova 1
Γύρος Ιταλίας, ποδηλασία, 15.45, EuroSport
Καρσλρούη – Γιάαν Ρέγκενσμπουργκ, ποδόσφαιρο (μπαράζ Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 2
Αλμπινολέφε – Βερόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β’ Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 3
ΤΡΙΤΗ 15/5
Τουρνουά τένις (Ρώμη), 12.00, nova 1
Γύρος Ιταλίας, ποδηλασία, 15.45, EuroSport
Φορτούνα Ντύσελντορφ – Χέρτα, ποδόσφαιρο (μπαράζ Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 1
Τορίνο – Σασουόλο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β’ Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Πεσκάρα – Λιβόρνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β’ Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 3
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/5
Τουρνουά τένις (Ρώμη), 13.00, nova 1
Διεθνές μίτινγκ στίβου (Ν. Κορέα), 13.00, nova 4
Γύρος Ιταλίας, ποδηλασία, 15.45, EuroSport
Κολοσσός – Πανιώνιος, μπάσκετ (πλέι οφ Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1
Επανομή – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 17.00, ΟΤΕ sport 1
Πανσερραϊκός – Παναχαϊκή, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 17.00, ΟΤΕ sport 1
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 17.45, nova 1
Τελικός Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος παίδων, ποδόσφαιρο, 18.45, EuroSport
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 20.00, nova 1
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα καταδύσεων (Αϊντχόφεν), 20.45, EuroSport
ΝΒΑ, αγώνας πλέι οφ, 02.30, nova 3
ΠΕΜΠΤΗ 17/5
Τουρνουά τένις (Ρώμη), 13.00, nova 1
Αϊντραχτ Φραγκφούρτης – Λυών, ποδόσφαιρο (τελικός Τσάμπιονς Λιγκ γυναικών), 18.45, EuroSport
Παράδοση Ολυμπιακής Φλόγας (Παναθηναϊκό Στάδιο), 19.00, ΕΤ1
Κάχα Λαμποράλ – Μπιλμπάο, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 2
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (α’ τελικός πλέι οφ Α1 ανδρών), 22.00, ΝΕΤ
ΝΒΑ, αγώνας πλέι οφ, 02.30, nova 3
Μότο GP, Λε Μαν, 11.05 και 15.05, ΟΤΕ sport 3
Τουρνουά τένις (Ρώμη), 13.00, nova 1
Ρεάλ Μαδρίτης – Καχασόλ Σεβίλλη, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Βραζιλία – Πολωνία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 03.00, nova 4
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/5
Μότο GP, Λε Μαν, 11.05 και 14.50, ΟΤΕ sport 3
Τουρνουά τένις (Ρώμη), 17.00 και 21.00, nova 1
Γαλλία – Ιταλία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 21.30, nova 4
Μπάγερν Μονάχου – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (τελικός Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, ΝΕΤ
ΝΒΑ, αγώνας πλέι οφ, 22.30, nova 3
Ντάλας – Φιλαδέλφεια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 03.35, ΟΤΕ sport 1

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk