ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ TV

Ισπανικός εμφύλιος με λάφυρο το Γιουρόπα Λιγκ

Ισπανικός εμφύλιος με λάφυρο το Γιουρόπα Λιγκ | tovima.gr
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/5


MotoGP Εστορίλ,
13.05, 16.15 και 17.35, ΟΤΕ sport 3

Σιένα – Πάρμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2
Νιούκαστλ – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 1
Αστον Βίλα – Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 16.00, nova 2
Κάλιαρι – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2
Γύρος Ιταλίας, ποδηλασία, 16.15, EuroSport
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σουόνσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 1
Γκραν Πρι καταδύσεων (Μόντρεαλ), 21.00, nova 4
Ιντερ – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Βαλανσιέν – Παρί Σεν Ζερμέν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.15, nova 1
Ατλέτικο Ραφαέλα – Μπόκα Τζούνιορς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής, 01.15, nova 2
Ντάλας – Κολοράντο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 02.05, ΟΤΕ sport 1
ΔΕΥΤΕΡΑ 7/5

Τουρνουά τένις
(Μαδρίτη), 14.00, nova 1
Γύρος Ιταλίας, ποδηλασία, 15.30, EuroSport
Ατρόμητος – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 17.45, nova 1
Γαλλία – Γεωργία, ποδόσφαιρο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα παίδων), 18.30, EuroSport 2
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 20.00, nova 1
Σλοβενία – Πολωνία, ποδόσφαιρο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα παίδων), 21.15, EuroSport 2
Μπλάκμπερν – Γουίγκαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, ΟΤΕ sport 3
Ρεν – Μονπελιέ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 7
ΤΡΙΤΗ 8/5

Τουρνουά τένις
(Μαδρίτη), 12.00, EuroSport
Τουρνουά τένις (Μαδρίτη), 14.00, nova 1
Μπόκα Τζούνιορς – Γιούνιον Εσπανιόλα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Λιμπερταδόρες), 16.30, ΟΤΕ sport 1
Λίβερπουλ – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, nova 1
Βελέζ Σάρσφιλντ – Ατλέτικο Νασιονάλ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Λιμπερταδόρες), 02.00, ΟΤΕ sport 2

Τουρνουά τένις (Μαδρίτη), 12.00, EuroSport

Τουρνουά τένις (Μαδρίτη), 14.00, nova 1
Ντιναμό Μόσχας – Ρουμπίν Καζάν, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Ρωσίας), 14.00, ΟΤΕ sport 1
Γύρος Ιταλίας, ποδηλασία, 16.30, EuroSport
Κολοσσός – Πανιώνιος, μπάσκετ (πλέι οφ Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1
Καλλιθέα – Πιερικός, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 17.00, ΟΤΕ sport 1
Λάρισα – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (τελικός Γιουρόπα Λιγκ), 21.45, ΑΝΤ 1
Μποταφόγκο – Βιτόρια, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Βραζιλίας), 01.30, ΟΤΕ sport 3
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς – Χιούστον Ντινάμο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 02.05, ΟΤΕ sport 1
Κορίνθιανς – Εμελεκ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Λιμπερταδόρες), 04.00, ΟΤΕ sport 2
Γκρέμιο – Φορταλέζα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Λιμπερταδόρες), 04.00, ΟΤΕ sport 3
ΠΕΜΠΤΗ 10/5

Τουρνουά τένις (Μαδρίτη), 14.00, nova 1

ΑΕΚ – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 17.45, nova 1
Ολλανδία – Πολωνία, ποδόσφαιρο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα παίδων), 18.30, EuroSport
Βέλγιο – Σλοβενία, ποδόσφαιρο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα παίδων), 18.30, EuroSport 2
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 20.00, nova 1
Γερμανία – Γαλλία, ποδόσφαιρο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα παίδων), 20.30, EuroSport
Σάντος – Βολιβάρ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Βραζιλίας), 01.30, ΟΤΕ sport 2
Σάο Πάολο – Πόντε Πρέτα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Βραζιλίας), 03.50, ΟΤΕ sport 3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/5

Τουρνουά τένις (Μαδρίτη), 14.00, nova 1

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (ημιτελικός φάιναλ φορ Ευρωλίγκας), 18.00, ΝΕΤ και nova 1
Ολυμπιακός – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (ημιτελικός φάιναλ φορ Ευρωλίγκας), 21.00, ΝΕΤ και nova 1
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5

Τουρνουά τένις (Μαδρίτη), 16.30 και 20.00, nova 1

Βύζας – Φωκικός, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 17.00, ΟΤΕ sport 1
Πανιώνιος – Κολοσσός, μπάσκετ (πλέι οφ Α1 ανδρών), 17.30, ΕΤ1
Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Γερμανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 3

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk