Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας (5/5-12/5)

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/5

Moto GP(Εστορίλ),12.05, 15.50 και 17.05, ΟΤΕ sport 3

Αρσεναλ – Νόριτς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1

Γύρος Ιταλίας, ποδηλασία, 15.30, EuroSport

Παγκόσμιο Κύπελλο ρυθμικής γυμναστικής(Σόφια), 16.00, nova 4

Ντόρτμουντ – Φράιμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 1

Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2

Τσέλσι – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Αγγλίας), 19.15, ΕΤ3

Γκραν Πρι καταδύσεων(Μόντρεαλ), 21.00, nova 4

Γρανάδα – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1

Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 2

Λος Αντζελες Κλίπερς – Μέμφις Γκρίζλιτς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 23.30, nova 3

Τίγκρε – Ουνιόν Σάντα Φε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 02.30, nova 2

Λος Αντζελες Γκάλαξι – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 03.05, ΟΤΕ sport 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/5

Moto GPΕστορίλ), 13.05 16.15 και 17.35, ΟΤΕ sport 3

Σιένα – Πάρμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2

Νιούκαστλ – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 1

Αστον Βίλα – Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 16.00, nova 2

Κάλιαρι – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2

Γύρος Ιταλίας, ποδηλασία, 16.15, EuroSport

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σουόνσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 1

Γκραν Πρι καταδύσεων(Μόντρεαλ), 21.00, nova 4

Ιντερ – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

Βαλανσιέν – Παρί Σεν Ζερμέν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.15, nova 1

Ατλέτικο Ραφαέλα – Μπόκα Τζούνιορς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής, 01.15, nova 2

Ντάλας – Κολοράντο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 02.05, ΟΤΕ sport 1

ΔΕΥΤΕΡΑ 7/5

Τουρνουά τένις(Μαδρίτη), 14.00, nova 1

Γύρος Ιταλίας, ποδηλασία, 15.30, EuroSport

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 17.45, nova 1

Γαλλία – Γεωργία, ποδόσφαιρο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα παίδων), 18.30, EuroSport 2

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 20.00, nova 1

Σλοβενία – Πολωνία, ποδόσφαιρο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα παίδων), 21.15, EuroSport 2

Μπλάκμπερν – Γουίγκαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας) 22.00, ΟΤΕ sport 3

Ρεν – Μονπελιέ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 7

ΤΡΙΤΗ 8/5

Τουρνουά τένις(Μαδρίτη), 12.00, EuroSport

Τουρνουά τένις(Μαδρίτη), 14.00, nova 1

Μπόκα Τζούνιορς – Γιούνιον Εσπανιόλα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Λιμπερταδόρες), 16.30, ΟΤΕ sport 1

Λίβερπουλ – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, nova 1

Βελέζ Σάρσφιλντ – Ατλέτικο Νασιονάλ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Λιμπερταδόρες), 02.00, ΟΤΕ sport 2

ΤΕΤΑΡΤΗ 9/5

Τουρνουά τένις(Μαδρίτη), 12.00, EuroSport

Τουρνουά τένις(Μαδρίτη), 14.00, nova 1

Ντιναμό Μόσχας – Ρουμπίν Καζάν, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Ρωσίας), 14.00, ΟΤΕ sport 1

Γύρος Ιταλίας, ποδηλασία, 16.30, EuroSport

Κολοσσός – Πανιώνιος, μπάσκετ (πλέι οφ Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1

Καλλιθέα – Πιερικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 17.00, ΟΤΕ sport 1

Λάρισα – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ sport 1

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (τελικός Γιουρόπα Λιγκ), 21.45, ΑΝΤ 1

Μποταφόγκο – Βιτόρια, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Βραζιλίας), 01.30, ΟΤΕ sport 3

Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς – Χιούστον Ντινάμο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 02.05, ΟΤΕ sport 1

Κορίνθιανς – Εμελεκ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Λιμπερταδόρες), 04.00, ΟΤΕ sport 2

Γκρέμιο – Φορταλέζα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Λιμπερταδόρες), 04.00, ΟΤΕ sport 3

ΠΕΜΠΤΗ 10/5

Τουρνουά τένις(Μαδρίτη), 14.00, nova 1

ΑΕΚ – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 17.45, nova 1

Ολλανδία – Πολωνία, ποδόσφαιρο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα παίδων), 18.30, EuroSport

Βέλγιο – Σλοβενία, ποδόσφαιρο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα παίδων), 18.30, EuroSport 2

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 20.00, nova 1

Γερμανία – Γαλλία, ποδόσφαιρο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα παίδων), 20.30, EuroSport

Σάντος – Βολιβάρ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Βραζιλίας), 01.30, ΟΤΕ sport 2

Σάο Πάολο – Πόντε Πρέτα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Βραζιλίας), 03.50, ΟΤΕ sport 3

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/5

Τουρνουά τένις(Μαδρίτη), 14.00, nova 1

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Παναθηναϊκός,μπάσκετ (ημιτελικός φάιναλ φορ Ευρωλίγκας), 18.00, ΝΕΤ και nova 1

Ολυμπιακός – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (ημιτελικός φάιναλ φορ Ευρωλίγκας), 21.00, ΝΕΤ και nova 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5

Τουρνουά τένις(Μαδρίτη), 16.30 και 20.00, nova 1

Βύζας – Φωκικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 17.00, ΟΤΕ sport 1

Πανιώνιος – Κολοσσός, μπάσκετ (πλέι οφ Α1 ανδρών), 17.30, ΕΤ1

Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ,ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Γερμανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 3

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk