ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ TV

Πρεμιέρα για τα πλέι οφ και τελικός Κυπέλλου Αγγλίας

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/4
Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1
Λαγκούν Αρο – Γκεσκράρ, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα τζούντο, 14.15, nova 7
Τσέλσι – ΚΠ Ρέιντζερς ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 1
Σιένα – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 1
Νοβάρα – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο ενόργανης γυμναστικής (Κροατία), 16.30, nova 4
Πανθρακικός – Βέροια, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 1
Τότεναμ – Μπλάκμπερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 1
Μάλαγα – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 2
Αλικάντε – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 3
Τουρνουά τένις (Στουτγάρδη), 20.00, EuroSport
Μπέτις – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 3
Λιλ – Παρί Σεν Ζερμέν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 1
Ράγιο Βαγεκάνο – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 1
Τέξας Ρέιντζερς – Τάμπα Μπέι Ρέις, μπέιζμπολ (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 03.00, nova 1
ΔΕΥΤΕΡΑ 30/4
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Σανταντέρ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 2
Χετάφε – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 15.00, ΟΤΕ sport 3
Σεμπεβίτα – Παρτιζάν, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 17.00, ΟΤΕ sport 3
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Μπούντουτσνοστ, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 19.00, ΟΤΕ sport 3
Μάντσεστερ Σίτι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, nova 1

ΤΡΙΤΗ 1/5

Κιέβο – Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 2
Νάπολι – Παλέρμο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 1
Λίβερπουλ – Φούλαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 1
Στόουκ Σίτι – Εβερτον, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 4
Μονπελιέ – Εβιάν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 3
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5
Πλατανιάς – Λάρισα, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 16.30, ΟΤΕ sport 2
Παναθηναϊκός – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 17.45, nova 2
Πιερικός – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.30, ΟΤΕ sport 1
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 20.00, nova 1
Γιουβέντους – Λέτσε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 1
Μίλαν – Αταλάντα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Τσέλσι – Νιούκαστλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 3
Μπόλτον – Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, nova 4
Παρί Σεν Ζερμέν – Σεντ Ετιέν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 7
ΠΕΜΠΤΗ 3/5
Ουράβα – Γιοκοχάμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιαπωνίας), 13.00, EuroSport 2
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/5
Παγκόσμιο Κύπελλο ρυθμικής γυμναστικής (Σόφια), 17.50, nova 4

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/5

Moto GP (Εστορίλ),12.05 και 15.50, ΟΤΕ sport 3
Αρσεναλ – Νόριτς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1
Παγκόσμιο Κύπελλο ρυθμικής γυμναστικής (Σόφια), 16.00, nova 4
Κολονία – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 1
Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2
Τσέλσι – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Αγγλίας), 19.15, ΕΤ3
Ρόμα – Κατάνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk