Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας (28/4-5/5)

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/4

Κασίμα – Οσάκα,ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιαπωνίας), 09.30, EuroSport 2

Μπιτς βόλεϊ(Κίνα), 10.00, ΟΤΕ sport 2

Moto GP(Ισπανία),11.05 και 14.50, ΟΤΕ sport 3

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα τζούντο, 15.00, nova 7

Τουρνουά τένις(Στουτγάρδη), 15.00, EuroSport

Μπάγερν Μονάχου – Στουτγάρδη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 1

Καϊζερσλάουτερν – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2

Παγκόσμιο Κύπελλο ενόργανης γυμναστικής(Κροατία), 16.30, nova 4

Κολοσσός – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (πλέι οφ Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1

Γουίγκαν – Νιούκαστλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, nova 1

Πιερικός – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.30, ΟΤΕ sport 2

Πανιώνιος – Ολυμπιακός, μπάσκετ (πλέι οφ Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ1

Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός, πόλο (Α1 ανδρών), 19.00, ΟΤΕ sport 3

Ηρακλής – Φοίνικας Σύρου, βόλεϊ (5ος τελικός Α1 ανδρών), 19.00, nova 3

Νόριτς – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1

Ατρόμητος – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου), 20.30, ΟΤΕ sport 1 και ΣΚΑΪ

Ρόμα – Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

Λυών – Κεβεγί, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Γαλλίας), 22.00, ΟΤΕ sport 3

Νιούελς Ολντ Μπόις – Ολ Μπόις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 22.30, nova 7

Μπόκα Τζούνιορς – Κολόν Σάντα Φε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 00.40, nova 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/4

Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1

Λαγκούν Αρο – Γκεσκράρ, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα τζούντο, 14.15, nova 7

Τσέλσι – ΚΠ Ρέιντζερςποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 1

Σιένα – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 1

Νοβάρα – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2

Παγκόσμιο Κύπελλο ενόργανης γυμναστικής(Κροατία), 16.30, nova 4

Πανθρακικός – Βέροια, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 1

Τότεναμ – Μπλάκμπερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 1

Μάλαγα – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 2

Αλικάντε – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 3

Τουρνουά τένις(Στουτγάρδη), 20.00, EuroSport

Μπέτις – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 3

Λιλ – Παρί Σεν Ζερμέν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 1

Ράγιο Βαγιεκάνο – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 1

Τέξας Ρέιντζερς – Τάμπα Μπέι Ρέις, μπέιζμπολ (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 03.00, nova 1

ΔΕΥΤΕΡΑ 30/4

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Σανταντέρ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 2

Χετάφε – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 15.00, ΟΤΕ sport 3

Σεμπεβίτα – Παρτιζάν, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 17.00, ΟΤΕ sport 3

Μακάμπι Τελ Αβίβ – Μπούντουσνοτς, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα) 19.00, ΟΤΕ sport 3

Μάντσεστερ Σίτι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1

ΤΡΙΤΗ 1/5

Κιέβο – Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 2

Νάπολι – Παλέρμο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 1

Λίβερπουλ – Φούλαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 1

Στόουκ Σίτι – Εβερτον, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 4

Μονπελιέ – Εβιάν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 3

ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5

Πλατανιάς – Λάρισα, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 16.30, ΟΤΕ sport 2

Παναθηναϊκός – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 17.45, nova 2

Πιερικός – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.30, ΟΤΕ sport 1

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 20.00, nova 1

Γιουβέντους – Λέτσε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 1

Μίλαν – Αταλάντα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

Τσέλσι – Νιούκαστλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 3

Μπόλτον – Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, nova 4

Παρί Σεν Ζερμέν – Σεντ Ετιέν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 7

ΠΕΜΠΤΗ 3/5

Ουράβα – Γιοκοχάμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιαπωνίας), 13.00, EuroSport 2

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/5

Παγκόσμιο Κύπελλο ρυθμικής γυμναστικής(Σόφια), 17.50, nova 4

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/5

Moto GP(Εστορίλ),12.05 και 15.50, ΟΤΕ sport 3

Αρσεναλ – Νόριτς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1

Παγκόσμιο Κύπελλο ρυθμικής γυμναστικής(Σόφια), 16.00, nova 4

Κολονία – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 1

Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2

Τσέλσι – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Αγγλίας), 19.15, ΕΤ3

Ρόμα – Κατάνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk