Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας (8/4-14/4)

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/4

Λεβάντε – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1

Ουνικάχα Μάλαγα – Μανρέσα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, ΟΤΕ sport 3

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – ΚΠ Ρέιντζερς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 1

Σάλκε – Ανόβερο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2

Αναγέννηση Επανομής – Λάρισα, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 17.00, ΟΤΕ sport 1

Πανιώνιος – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΝΕΤ

Αρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτ. Αγγλίας), 18.00, nova 7

Αμβούργο – Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ sport 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1

Παναθηναϊκός – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 5

Ολυμπιακός – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 2

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 4

ΟΦΗ – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 6

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 3

Τελικός Κυπέλλου μπάσκετ γυναικών, 20.00, ΕΤ3

Μπελγκράδο – Εστουντιάντες, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 21.00, nova 3

Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 1

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 9/4

Μαγιόρκα – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 16.30 (Μ), ΟΤΕ sport 1

Τότεναμ – Νόριτς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, nova 1

Νιούκαστλ – Μπόλτον, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, nova 2

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα άρσης βαρών(48κ. γυναικών), 17.30, EuroSport

Λεβαδειακός – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 2

Πανσερραϊκός – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ sport 1

Κάχα Λαμποράλ – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 3

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα άρσης βαρών(56κ. ανδρών), 20.00, EuroSport

Φούλαμ – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, nova 1

Μάλαγα – Σανταντέρ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1

Μ.ΤΡΙΤΗ 10/4

Παναθηναϊκός – Κολοσσός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΝΕΤ

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα άρσης βαρών(53κ. γυναικών), 17.30, EuroSport

Μπραουσνσβάιγκ – Γκρόιτερ Φιρτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ sport 2

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα άρσης βαρών(62κ. γυναικών), 20.00, EuroSport

Βέρντερ – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 3

Κιέβο – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

Μπαρτσελόνα – Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1

Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4

Λάρισα – Βέροια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Εθνικής), 15.00, ΟΤΕ sport 1

Ηλυσιακός – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.30, ΝΕΤ

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα άρσης βαρών(58κ. γυναικών), 17.30, EuroSport

Αϊντραχτ – Ινγκολσταντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ sport 2

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα άρσης βαρών(69κ. ανδρών), 20.00, EuroSport

Ντόρτμουντ – Μπάγερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1

Βαλένθια – Βαγιεκάνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 3

Γιουβέντους – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Μπρόμγουιτς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 3

Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1

Φλουμινένσε – Μπόκα Τζούνιορς, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Λιμπερταδόρες), 04.00, ΟΤΕ sport 2

Μ.ΠΕΜΠΤΗ 12/4

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα άρσης βαρών(63κ. γυναικών), 17.30, EuroSport

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα άρσης βαρών(77κ. ανδρών), 20.00, EuroSport

Βιγιαρεάλ – Μάλαγα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 2

Μπολόνια – Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 1

Σανταντέρ – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 3

Σεβίλλη – Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 2

Σικάγο Μπουλς – Μαϊάμι Χιτ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, nova 3

Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα άρσης βαρών(69κ. γυανικών), 17.30, EuroSport

Γκρόιτερ Φιρτ – Σαν Πάουλι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα άρσης βαρών(85κ. ανδρών), 20.00, EuroSport

Στουτγάρδη – Βέρντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 1

Μ.ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4

Αϊντραχτ – Αουε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, ΟΤΕ sport 2

Βαλένθια – Λιέτουβος Ρίτας, μπάσκετ (φάιναλ φορ EuroCup), 14.00, EuroSport 2

Νόργουιτς – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα άρσης βαρών(75κ. γυναικών), 15.00, EuroSport

Σάλκε – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 1

Λεβερκούζεν – Χέρτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2

Αμβούργο – Ανόβερο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3

Γουέστ Μπρόμγουιτς – ΚΠΡ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, nova 1

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα άρσης βαρών(94κ. ανδρών), 17.00, EuroSport

Σπαρτάκ Σανκτ Πέτερμπουργκ – Χίμκι, μπάσκετ (φάιναλ φορ Euro Cup), 17.15, EuroSport 2

Μίλαν – Τζένοα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1

Μπάγερν – Μάιντς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Σπόρτινγκ Χιχόν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1

Ουντινέζε – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

Λεβάντε – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1

Σαν Αντόνιο Σπερς – Φοίνιξ Σανς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 04.00, nova 3

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk