Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας (29/1-4/2)

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1

Αυστραλιανό όπεν, τένις (τελικός ανδρών), 10.30, EuroSport

Μπέτις – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1

Φουενχαμπράδα – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, ΟΤΕ sport 3

Φιορεντίνα – Σιένα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2

Καλλιθέα – Λάρισα, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 15.00, nova 2

Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 15.00, nova 2

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 15.00, nova 3

Σάντερλαντ – Μίντλεσμπρο, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Αγγλίας), 15.30, Σπορ+

Τζένοα – Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2

Λέτσε – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 3

Τελικός Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος πόλο ανδρών, 16.30, ΕΤ1

Καλλιτεχνικό πατινάζ(Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα), 16.45, EuroSport

Λεβάντε – Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1

Δόξα Δράμας – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2

Αρης – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 3

Αρσεναλ – Αστον Βίλα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Αγγλίας), 18.00, ΕΤ3

Στουτγάρδη – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ

sport 2

Ολυμπιακός – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΝΕΤ

Σανταντέρ – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ

sport 1

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30,

nova 1

Μπαρτσελόνα – Μούρθια, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ

sport 3

Μίλαν – Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ

sport 2

Ρεν – Μαρσέιγ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00,

nova 2

Μάλαγα – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ

sport 1

ΔΕΥΤΕΡΑ 30/1

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, βόλεϊ (Α1 γυναικών), 19.00,

nova 3

Οσασούνα – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ

sport 1

ΤΡΙΤΗ 31/1

Χίμκι – Ντόνετσκ, μπάσκετ (Euro

Cup), 17.00, EuroSport 2

Αρης – Βιλερμπάν, μπάσκετ (Euro

Cup), 19.45, ΕΤ3

Νόλικο – Τρεντίνο, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 21.30, ΟΤΕ

sport 3

Πάρμα – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ

sport 1

Σουόνσι – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45,

nova 3

Τότεναμ – Γουίγκαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45,

nova 4

Γουλβς – Λίβερπουλ, , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45,

nova 7

Εβερτον – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00,

nova 1

ΤΕΤΑΡΤΗ 1/2

Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 17.00, ΟΤΕ

sport 1

Πανθρακικός – Επανομή, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 17.00, ΟΤΕ

sport 1

Ούνιξ Καζάν – Αρμάνι Μιλάνο, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 18.00,

nova 3

Αταλάντα – Τζένοα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ

sport 1

Ολυμπιακός – Αναντολού Εφές, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.45,

nova 3

Λάτσιο – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ

sport 1

Ιντερ – Παλέρμο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ

sport 2

Νάπολι – Τσεζένα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ

sport 3

Ρεαλ Μαδρίτης – Μπιλμπάο, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45,

nova 7

Μπόλτον – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00,

nova 4

Φλαμένγκο – Ρεάλ Ποτόσι, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Λιμπερταδόρες), 02.00, ΟΤΕ

sport 1

ΠΕΜΠΤΗ 2/2

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Γαλατάσαραϊ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 18.15,

nova 3

Βουλιαγμένη – Π. Φάληρο, πόλο (Α1 ανδρών), 19.00, ΟΤΕ

sport 3

Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.30, ΝΕΤ

Ολυμπιακός – Πανιώνιος, πόλο (Α1 ανδρών), 20.30, ΟΤΕ

sport 2

Νοβάρα – Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ

sport 1

Ουνικάχα Μάλαγα – Σιένα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45,

nova 3

Καντού – Μακάμπι Τελ Αβίβ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45,

nova 4

Μπαρτσελόνα – Ζαλγκίρις, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45,

nova 7

Νιου Γιορκ Νικς– Σικάγο Μπουλς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00,

nova 3

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/2

Πανιώνιος – ΝΕΠ, πόλο (Α1 γυναικών), 19.00, ΟΤΕ

sport 3

Ντιναμό Δρέσδης – Γκρότερ Φιρτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 19.00, ΟΤΕ

sport 2

Νυρεμβέργη – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ

sport 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2

Πανιώνιος – ΝΕ Πατρών, πόλο (Α1 ανδρών), 13.30, ΟΤΕ sport 3
Αααχεν – Σαν Πάουλι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, ΟΤΕsport 2
Αρσεναλ – Μπλάκμπερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.00, nova 1
Βουλιαγμένη – Χανιά, πόλο (Α1 ανδρών), 15.00, ΟΤΕ sport 3
Ρόμα – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2

Λεβερκούζεν – Στουτγάρδη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3

Σάλκε – Μάινζ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 1

Στόουκ Σίτι – Σάντερλαντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, nova 1

Αρης – ΚΑΟΔ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.05, ΕΤ3
Εθνικός Αλ. – Ηρακλής, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 17.00, nova 4
Εργοτέλης – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2
Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 3
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Τσεζένα – Κατάνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3
Περιστέρι – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΝΕΤ
Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 1
Μάντσεστερ Σίτι – Φούλαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova2
Αμβούργο – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2
Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 20.00, nova 3
Χετάφε – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕsport 1
Χέρτα – Ανόβερο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 2

Μπορντό – Τουλούζ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 1

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1
Σαν Αντόνιο Σπερς – Οκλαχόμα Θάντερ, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.30, nova 3
Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk