ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ TV

Ποδαρικό των «αιωνίων» στο Τop 16 της Ευρωλίγκας

Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1 Λαγκούν Αρο – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, ΟΤΕ sport 3 Λάτσιο – Αταλάντα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2 Ατρόμητος – Αρης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, nova 2 Κέρκυρα – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, nova 3 Νιούκαστλ – ΚΠ Ρέιντζερς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 1…

Ποδαρικό των «αιωνίων» στο Τop 16 της Ευρωλίγκας | tovima.gr
Σήμερα

Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1
Λαγκούν Αρο – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, ΟΤΕ sport 3
Λάτσιο – Αταλάντα,
ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2
Ατρόμητος – Αρης,
ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, nova 2
Κέρκυρα – Αστέρας
Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, nova 3
Νιούκαστλ – ΚΠ
Ρέιντζερς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 1
Τζένοα – Ουντινέζε,
ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 3
Γιουβέντους – Κάλιαρι,
ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2
Οσασούνα – Σανταντέρ,
ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1
ΠΑΟΚ – Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 2
Πανιώνιος – Παναιτωλικός,
ποδόσφαι ρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 3
Σουόνσι – Αρσεναλ,
ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 4
Ικαρος – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΝΕΤ
Λουσεντούτ Αλικάνσε –
Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3
Αθλέτικ Μπιλμπάο –
Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
ΠΑΣ Γιάννινα –
Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 1
Ελλάδα – Βοσνία/Ερζεγοβίνη,
χάντμπολ (προκριματικός Παγκοσμίου Κυπέλλου), 20.00, ΕΤ3
Παρί Σεν Ζερμέν
– Τουλούζ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 20.00, nova 4
Μίλαν – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Μαρσέιγ – Λιλ,
ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 2
Μπαρτσελόνα – Μπέτις,
ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 1

ΔΕΥΤΕΡΑ 16/1

Βέροια – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Ελλάδα – Ολλανδία
, πόλο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθληµα ανδρών), 20.45, ΕΤ1
Νάπολι – Μπολόνια
, ποδόσφαιρο (πρωτάθληµα Ιταλίας), 21.45,ΟΤΕ sport 2
Γουίγκαν – Μάντσεστερ Σίτι
, ποδόσφαιρο (πρωτάθληµα Αγγλίας), 22.00, nova 1

ΤΡΙΤΗ 17/1

Ξάνθη – Πανσερραϊκός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 18.00, ΟΤΕ sport 2
Εσπανιόλ – Μιραντές
, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 22.00, nova 1

ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1

Λεβαδειακός – Αρης, ποδόσφαιρο (πρωτάθληµα Ελλάδας), 17.15, nova 2
Παναθηναϊκός – ∆όξα ∆ράµας
, ποδόσφαιρο (πρωτάθληµα Ελλάδας), 19.30, nova 1
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, ΟΤΕ sport 1
Αλµπαθέτε – Αθλέτικ Μπ.
, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 21.00, nova 7
Νόλικο – Ηρακλής
, βόλεϊ (Τσάµπιονς Λιγκ), 21.30, ΟΤΕ sport 3
Ολυµπιακός – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
, µπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3
Μίλαν – Νοβάρα
, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 22.00, nova 4
Ρεάλ Μ. – Μπαρτσελόνα
, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 23.00, nova 1

ΠΕΜΠΤΗ 19/1

Παναιτωλικός – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας),18.00, ΟΤΕ sport 2
Αρµάνι Μιλάνο – Παναθηναϊκός
, µπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, ΝΕΤ
Ιντερ – Τζένοα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 22.00, nova 1
Βαλένθια -Λεβάντε
, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 22.30, nova 2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/1

Θρασύβουλος – Βύζας Μεγάρων, ποδόσφαιρο (πρωτάθληµα Β’ Εθνικής), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Γκλάντµπαχ – Μπάγερν
Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθληµα Γερµανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1

Νόργουιτς- Τσέλσι, ποδόσφαιρο(πρωτάθληµα Αγγλίας), 14.45, nova 1
Σάλκε – Στουτγάρδη
, ποδόσφαιρο (πρωτάθληµα Γερµανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2
Βόλφσµπουργκ – Κολονία , ποδόσφαιρο (πρωτάθληµα Γερµανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 1
Χοφενχάιµ- Ανόβερο
, ποδόσφαιρο (πρωτάθληµα Γερµανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3
Φούλαµ – Νιούκαστλ
, ποδόσφαιρο(πρωτά θληµα Αγγλίας), 17.00, nova 1
Εβερτον – Μπλάκµπερν
, ποδόσφαιρο (πρωτάθληµα Αγγλίας), 17.00, nova 4
Εργοτέλης – ΑΕΚ
, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 2
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα
, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 3
Μαρούσι – Ολυµπιακός
, µπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΝΕΤ
Ρόµα – Τσεζένα, ποδόσφαιρο (πρωτάθληµα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 2
ΠΑΟΚ – Πανιώνιος
, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 1
Μπόλτον – Λίβερπουλ
, ποδόσφαιρο (πρωτάθληµα Αγγλίας), 19.30, nova 2
Καϊζερσλάουτερν – Βέρντερ Βρέµης
, ποδόσφαιρο (πρωτάθληµα Γερµανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 3
Αταλάντα – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθληµα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk