Οι τηλεοπτικές αθλητικές μεταδόσεις της εβδομάδας (16-20/8)

Σαν Χοσέ- Κολοράντο, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα ΗΠΑ), 05.30, conn-x ΤV 2 Μεξικό- Κολομβία, ποδόσφαιρο (Παγκόσμιο Κύπελλο κάτω των 20, προημιτελικός), 10.30, eurosport Ουγγαρία- Κίνα, μπάσκετ (Θερινή Πανεπιστημιάδα, Κίνα), 10.30, eurosport 2…

ΤΡΙΤΗ 16/8

Τουρνουά ΑΤΡ Μasters 1000, τένις (Σινσινάτι), 18.00, nova 1
Αρσεναλ- Ουντινέζε, ποδόσφαιρο, Τσάμπιονς Λιγκ (πλέι οφ), 21.45, Μega
Λιόν- Ρούμπιν Καζάν, ποδόσφαιρο, Τσάμπιονς Λιγκ (πλέι οφ), 21.45, nova 1
Τβέντε- Μπενφίκα
, ποδόσφαιρο, Τσάμπιονς Λιγκ (πλέι οφ), 21.45, nova 3
ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ- Στουρμ Γκρατς, ποδόσφαιρο, Τσάμπιονς Λιγκ (πλέι οφ), 21.45, nova 4
Μπόκα Τζούνιορς- Γιουνιόν , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αργεντινής), 03.00, nova 2

ΤΕΤΑΡΤΗ 17/8

Νορβηγία- Ελβετία, βόλεϊ (Θερινή Πανεπιστημιάδα, Κίνα), 10.00, eurosport 2
Κουίνς Παρκ ΡέιτζερςΜπόλτον , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.00, nova 1 (Μ)
Τουρνουά ΑΤΡ Μasters 1000, τένις (Σινσινάτι), 18.00, nova 1
Ολυμπιακός- Γαλατάσαραϊ, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 21.00, nova 1
Βίσλα Κρακοβίας ΑΠΟΕΛ, ποδόσφαιρο, Τσάμπιονς Λιγκ (πλέι οφ), 21.45, ΝΕΤ
Μπάγερν Μονάχου- Ζυρίχη, ποδόσφαιρο, Τσάμπιονς Λιγκ (πλέι οφ), 21.45, nova 1
Οντένσε- Βιγιαρεάλ
, ποδόσφαιρο, Τσάμπιονς Λιγκ (πλέι οφ), 21.45, nova 4
Μπαρτσελόνα- Ρεάλ Μαδρίτης , ποδόσφαιρο (Σούπερ Καπ Ισπανίας), 24.00, nova 1
Ημιτελικός
, ποδόσφαιρο (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα κάτω των 20), 01.00, eurosport

ΠΕΜΠΤΗ 18/8

Ημιτελικός, ποδόσφαιρο (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα κάτω των 20), 11.00, eurosport
ΗΠΑ- Ισραήλ, μπάσκετ (Θερινή Πανεπιστημιάδα, Κίνα), 10.30, eurosport 2
Τουρνουά ΑΤΡ Μasters 1000
, τένις (Σινσινάτι), 18.00, nova 1
Μακάμπι Τελ Αβίβ- Παναθηναϊκός , ποδόσφαιρο, Γιουρόπα Λιγκ (πλέι οφ), 20.30, conn-x ΤV 2
ΠΑΟΚ- Καρπάτι Λβιβ
, ποδόσφαιρο, Γιουρόπα Λιγκ (πλέι οφ), 21.00, nova 1
Χαρτς- Τότεναμ
, ποδόσφαιρο, Γιουρόπα Λιγκ (πλέι οφ), 21.45, eurosport
ΑΕΚ- Ντιναμό Τιφλίδας
, ποδόσφαιρο, Γιουρόπα Λιγκ (πλέι οφ), 21.45, conn-x ΤV 1
Κίτο- Γιαρακουγιάνος
, ποδόσφαιρο (Κόπα Σουδαμερικάνα), 01.00, conn-x ΤV 2
Ρασίνγκ- Γοδόι Κρουζ
, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αργεντινής), 03.00, nova 2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/8

Τουρνουά ΑΤΡ Μasters 1000, τένις (Σινσινάτι), 18.00, nova 1
Γκλάντμπαχ- Βόλφσμπουργκ
, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, connx ΤV 1 (Μ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/8

Σάντερλαντ- Νιούκαστλ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.00, nova 2
Αρσεναλ- Λίβερπουλ
, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1
Ντόρτμουντ- Νυρεμβέργη
, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, conn-x ΤV 2
Στουτγάρδη- Λεβερκούζεν
, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, conn-x ΤV 3
ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk